Cena / za 60 min 80 zł
Lekcje online Tak
Miasto Kraków
Miejsce U korepetytora
Przedmiot Anatomia
Zakres Studia

Anatomia Prawidłowa Człowieka

Jeśli Anatomia Prawidłowa Człowieka nie jest Twoją mocną stroną i poszukujesz kogoś, kto pomoże Ci przygotować się do kolokwium czy egzaminu jednocześnie pokazując Ci przyjemną i ciekawą stronę anatomii – chętnie podejmę się tego wyzwania :)

Moja pasja do anatomii narodziła się już na pierwszym roku studiów na kierunku lekarskim, kiedy też miałem przyjemność reprezentować uczelnię na ogólnopolskim konkursie wiedzy anatomicznej Scapula Aurea. Od drugiego roku studiów dzielę się swoją wiedzą ze studentami (nie tylko kierunku lekarskiego i lekarsko-dentystycznego), co daje mi ponad 5 lat doświadczenia.

Forma i długość zajęć zależą od preferencji studenta i wyjściowego stanu wiedzy na dany temat – z przyjemnością pomogę w opanowaniu zupełnie nowego materiału, jak i w utrwaleniu wiedzy ze zwróceniem uwagi na najistotniejsze aspekty anatomii prawidłowej i klinicznej.

Jeśli masz jakieś pytania lub jesteś zainteresowana/ny współpracą, zadzwoń (jeśli nie odebrałem – napisz SMS – oddzwonię w pierwszej wolnej chwili) lub napisz wiadomość e-mail.