Cena / za 60 min 100 zł
Lekcje online Tak
Miasto Warszawa
Miejsce Dowolnie
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Zajęcia językowe, tłumaczenia, pisanie prac

UWAGA: Przed skontaktowaniem się ze mną, zapoznaj się proszę z treścią całego ogłoszenia. Ze względu na dużą ilość chętnych, pracuję tylko z wybraną grupą zmotywowanych kursantów. Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla osób, którym bardzo zależy na nauce języka i są gotowe na regularną współpracę oraz codzienną, samodzielną naukę.

JAK WYGLĄDAJĄ MOJE ZAJĘCIA?

Wspólnie dążymy do konkretnego celu , który wyznaczamy indywidualnie. Pracujemy według ściśle określonego planu , dzięki czemu wiesz, jak się przygotować do każdej lekcji oraz nad czym pracować w domu. Duży nacisk kładę na Twoje samodzielne, codzienne przygotowania.

Dostajesz ode mnie obszerne materiały, wytyczne nad czym pracować samodzielnie w domu oraz jak te działania wpływają na Twoje postępy. Nasze lekcje są zawsze ekstremalnie praktyczne - będę Ci przekazywać unikalne wskazówki. Jeśli podchodzisz ambitnie do nauki języka - moje lekcje to dla Ciebie wybór idealny.

W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

1) Konwersacje , na których przełamiemy wszelkie bariery językowe - nauczysz się biegle mówić i czerpać z tego ogromną satysfakcję.

2) Pełne przygotowanie do egzaminów .

3) Dla licealistów : przygotowanie do matury PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ .

Nadrobimy wszelkie zaległości oraz pokażę Ci, jak wstrzelić się w klucz maturalny tak, aby dostać maksymalną ilość punktów.

4) Język specjalistyczny - medyczny, prawniczy, media, polityka itd.

5) Zajęcia dla początkujących - z chęcią pomogę Ci w rozpoczęciu przygody z językiem.

Pomagam również w korekcie i redakcji prac.

Nie bój się przyjść do mnie z barierą językową . Na każdej lekcji pracujemy w bardzo przyjaznej atmosferze . Dodatkowo będziemy wspólnie pracować nad Twoim myśleniem, motywacją, organizacją czasu i planowaniem celów.

O MNIE

Nazywam się Karolina, jestem magistrem germanistyki, profesjonalistką, kierunkowo wykształconym metodologiem, pasjonatką języka niemieckiego. Posiadam certyfikat Goethe-Zertifikat C2 oraz Mittelstufe Deutsch C2 . Uczę od ponad 15 lat i wraz z doświadczeniem wypracowałam własne, bardzo skuteczne metody nauczania. Moi uczniowie robią natychmiastowe postępy. Łączę tradycyjną naukę z nowatorskimi rozwiązaniami. Znam doskonale wszelkie standardy językowe , biznesowe oraz maturalne. Uczę przedsiębiorców, lekarzy, prawników.

CENNIK

- zajęcia indywidualne - 100zł/60min

- zajęcia grupowe - do ustalenia

- korekcja akcentu - 100zł/45min

O przyjęciu na zajęcia decyduje kolejność zgłoszeń.

Na wiadomości odpowiadam w ciągu 24h . Faktura na życzenie.

JAK ROZPOCZĄĆ WSPÓŁPRACĘ?

1) Skontaktuj się ze mną, wysyłając wiadomość. Z racji bardzo napiętego grafiku, nie jestem w stanie odbierać telefonu. Omówimy szczegóły oraz ustalimy termin lekcji.

2) Na pierwszych zajęciach ułożymy plan działania i samodzielnej pracy.

3) W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów, spotykamy się zwykle co tydzień na 60 minut. Na lekcjach realizujemy harmonogram nauki, który przygotowuję każdemu kursantowi indywidualnie. Każda minuta jest maksymalnie wykorzystana.

4) Na każdej lekcji otrzymasz zadanie domowe, nad którym będziesz systematycznie pracować. Jeśli zastosujesz się do moich wskazówek - możesz spodziewać się szybkich postępów.

Zapraszam na zajęcia.