Cena / za 60 min 20 zł
Lekcje online Nie
Miasto Imielin
Miejsce Dowolnie
Przedmiot Matematyka
Zakres Gimnazjum

Cześć, jestem magistrem chemii i chemii leków. Swoje wykszta...

Cześć, jestem magistrem chemii i chemii leków. Swoje wykształcenie zdobyłem na Uniwersytecie Śląskim. Świadczę usługi z zakresu szeroko pojmowanego przygotowania do testu gimnazjalnego z części matematyczno-przyrodniczej (matematyka, przedmioty przyrodnicze)

Zajmuję się również przygotowywaniem do konkursów oraz pomocą w zadaniach, pracach czy przygotowaniem do sprawdzianów. Udzielam także osobno korepetycji z każdego przedmiotu przyrodniczego wchodzącego w zakres gimnazjum (np. matematyka, fizyka czy chemia).

Udzielałem korepetycji wielu osobą, do KAŻDEGO podchodzę INDYWIDUALNIE. Jestem korepetytorem typu: "otwartość", czyli jak masz sprawdzian z matematyki to napisze i zapytam "jak poszło"?

Udzielam korepetycji INDYWIDUALNIE lub w GRUPACH (mam tutaj doświadczenie, naprawdę wyśmienite efekty). Jestem też w stanie jeśli sobie Ktoś życzy dojeżdżać do klienta (w zależności dokąd, jednorazowa dopłata w wysokości najczęściej max 5 zł).

Tak jak wspomniałem KAŻDEGO traktuję INDYWIDUALNIE dlatego trudno mi podać konkretną cenę za godzinę (60 minut) nauczania, bowiem wszystko zależy od ilości spotkań (godzin) w miesiącu i czy (jeśli sobie życzysz) mam dojeżdżać do Ciebie czy Ty do mnie. Ponadto korepetycje w grupie są też tańsze. Można też spotykać się w miejscach publicznych, np. jakaś kawiarnia czy biblioteka.

Jednak orientacyjnie za godzinę indywidualnych korepetycji biorę 20 zł – jednak wszystko jest do uzgodnienia (w cenie są rozmaite materiały, notatki oraz mój profesjonalizm) Tradycyjnie zapraszam na lekcję próbną za symboliczne 10 zł jest to po to aby zobaczyć jak to wygląda tak naprawdę oraz aby zdecydować się czy się podoba i czy warto a ponadto wtedy zawsze najczęściej wszystko się ustala co i jak dodam jeszcze, że lekcja próbna to nic zoobowiązującego więc zawsze można spróbować

Zachęcam przede wszystkim do porozmawiania z rodzicami. Można pogadać ze znajomymi z klasy i być może umówić się w dwie, trzy osoby i zdecydować się choćby na lekcję próbną i zobaczyć co dalej.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY

POZDRAWIAM

Z poważaniem
Grzesiek