Cena / za 60 min 75 zł
Lekcje online Tak
Miasto Wrocław
Miejsce Dowolnie
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Szkoła Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się

Jeżeli Ty lub Twoja pociecha chcesz uczyć się języków obcych szybciej i efektywniej, czytać conajmniej 5-krotnie szybciej niż obecnie, masz problemy z koncentracją lub zapamiętaniem wymagającego materiału. Zapraszam do zapoznania się z pozostałą treścią ogłoszenia.

Nazywam się Mateusz Tubaj i prowadzę kursy we Wrocławiu według metodyki Szkoły Szybkiego Czytania i Technik Uczenia Się TUBAJ opracowywanej i udoskonalanej od przeszło 20 lat przez moich dziadków.

Obecnie prowadzę we Wrocławiu kursy:
"Czytam Szybko" - dedykowany dla dzieci 8-12 lat,
"Uczeń na medal" - dedykowany dla dzieci poniżej 8 roku życia lub mających problem z czytaniem i nauką (kurs posiada innowacyjną metodę nauki czytania eliminującą błędy czytelnicze powielane w szkołach i przygotowujący do szybkiego czytania w przyszłości)
"Kurs podstawowy dla dorosłych i młodzieży" - kurs 6 tygodniowy lub weekendowy.

W cenie kursów zapewniam komplet drukowanych i oprawionych materiałów.

Cena jest uzależniona od rodzaju kursu oraz lokalizacji, w której ma być prowadzony (do uzgodnienia telefonicznie).

Kursy dla młodzieży i dorosłych mogę poprowadzić również online - materiał jest dostarczany kurierem pod wskazany adres i jest wspólnie opracowywany (niezbędna kamera internetowa).

Powyższe kursy są kursami indywidualnymi jednak w przypadku zebrania grupy 3 lub 4 osób i ustaleniu wspólnego terminu i miejsca spotkania istnieje możliwość poprowadzenia kursu grupowego z 30% zniżką.

Na życzenie istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

Zaznaczam, że wszystkie zajęcia są prowadzone jedynie w godzinach 17-22 oraz w weekendy.

Pierwsze zajęcia, na których przeprowadzamy ankietę, badamy tempo czytania i kwalifikujemy do danego kursu są prowadzone bezpłatnie po uzgodnieniu terminu i lokalizacji.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.