Cena / za 60 min 70 zł
Lekcje online Tak
Miasto Katowice
Miejsce Dowolnie
Przedmiot WOS
Zakres Szkoła średnia Studia

Korepetycje i konsultacje dla studentów kierunków społecznych, doktorantka.

Dzień dobry. Jestem doktorantką Wydziału Nauk Społecznych. Mogę zaoferować Państwu wsparcie w postaci korepetycji i konsultacji z zakresu tematyki społecznej, która to pojawia się na studiach społecznych i humanistycznych, (bezpieczeństwo, kryminologia, psychologia, pedagogika czy socjologia) Doradzę i naprowadzę w pracach pisemnych czy zadaniach na studia typu projekt zaliczeniowy. 

Udzielam też korepetycji i konsultacji z pisania prac zaliczeniowych, semestralnych, licencjackich i magisterskich dla studentów kierunków społecznych. Naprowadzam jak napisać pracę, jak zrobić projekt badawczy, jak zaplanować i przeprowadzić badania, jak stworzyć ankietę, kwestionariusz wywiadu, jak przeprowadzić badania, jak sporządzić rozdział  metodologiczny, jak zinterpretować wyniki, itp. 

Korepetycji dla studentów udzielam już od kilku lat. Do każdej sprawy podchodzę indywidualnie po dokładnym zapoznaniu się z wytycznymi. Moja pomoc jest wszechstronna, dlatego bardzo proszę o przedstawienie w smsie swojego problemu, a odpowiem, czy będę w stanie pomóc.

Zapraszam do kontaktu poprzez sms ze względu na wielość zadań w ciągu dnia.

Tel. 509 301 733

Odpisuję, oddzwaniam.