Cena / za 60 min 1 zł
Lekcje online Tak
Miasto Kraków
Miejsce Dowolnie
Zakres Przedszkole Szkoła podstawowa Gimnazjum Szkoła średnia Matura Studia Inne

Prezentacje w nauce i biznesie

Pani doktor nauk inżynieryjno-technicznych, czynny naukowiec, młody wykładowca akademicki i wielki pasjonat sztuki autoprezentacji, oferuje swoją pomoc w profesjonalnym przygotowaniu prezentacji oraz pomoc w przygotowaniu się do wszelakich wystąpień publicznych (konferencje, seminaria, rozmowy kwalifikacyjne, obrony doktorskie, rozmowy z panelami ekspertów oceniających wnioski grantowe etc.).

Jeżeli szukasz osoby, która pomoże Ci:

  • opracować od podstaw koncept Twojej prezentacji (np. do obrony pracy dyplomowej, doktorskiej, prezentacji na konferencję, prezentacji do rozmów z panelami ekspertów, prezentacji oferty Twojej firmy lub Twojego pomysłu na start-up etc.),
  • zwizualizować uzyskane przez Ciebie dane w sposób przejrzysty dla odbiorcy (słuchaczy, studentów lub potencjalnych inwestorów),
  • stworzyć ciekawą wizualnie prezentację na podstawie dostarczonych materiałów źródłowych,
  • sprawdzić lub przeformatować istniejącą już prezentację,
  • przygotować od podstaw lub przećwiczyć i dopracować kompleksowe wystąpienie (plik prezentacji + tekst mówiony),
  • przygotować prezentację, która trafi jednocześnie do ludzi nauki i biznesu/przemysłu,
  • zrozumieć czego oczekuje i co jest w stanie zrozumieć odbiorca Twojej prezentacji,
  • przezwyciężyć Twój lęk dotyczący wystąpień publicznych

lub rozwiązać każdy inny problem dotyczący prezentacji swojej osoby, firmy, pomysłu na projekt lub wyników swojej pracy, to jestem osobą, która na pewno jest w stanie Ci pomóc.

Ceny usług zależne są od Twoich potrzeb oraz wkładu pracy, którą będę musiała włożyć, aby idealnie przygotować Twoje wystąpienie.

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą to zachęcam do kontaktu mailowego (naukowiecpomoze@gmail.com) – opisz proszę na czym polega Twój problem i jakiej pomocy oczekujesz. Obiecuję, że do 24h uzyskasz odpowiedź zwrotną.

W razie pilnych pytań skontaktuj się ze mną telefonicznie pod nr 535-524-307.

Do usłyszenia! :)