Ogłoszenia

Aktorstwo

Dorota

Przygotowanie do egzaminów do szkoły teatralnej

Zapraszam na konsultacje tekstów na egzaminy do szkół teatralnych. Na miejscu, w Poznaniu oraz online (skype, messenger, zoom - komunikator do ustalenia) Pomogę przy doborze tekstów i piosenek, interpretacji, dy . . .

150 zł
za 60 min

Maria

Zajęcia aktorskie przygotowujące do szkoły teatralnej

Cześć! Jestem aktorką, absolwentką Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Wpółpracuję m.in. z Teatrem Łaźnia Nowa w Krakowie oraz Sceną Roboczą w Poznaniu. Zapraszam osoby chcące przygotować się do . . .

90 zł
za 60 min

Radosław

zajęcia z aktorstwa i aktorstwa głosowego (dubbing)

Przygotuję do egzaminów do szkoły aktorskiej (wiersz, proza, piosenki, techniki aktorskie). Nauczę Cię czytać, deklamować, śpiewać teksty aktorskie. Nauczę Cię jak pracować głosem w dubbingu - aktor . . .

120 zł
za 45 min

Bartosz

Przygotowanie do egzaminów wstępnych do szkół aktorskich oraz na konkursy recytatorskie

Cześć, nazywam się Bartek Bednarczyk, jestem zawodowym aktorem, absolwentem Studium Aktorskiego im. A. Sewruka w Olsztynie w specjalizacji aktorstwo dramatyczne, obecnie studiuję również kulturoznawstwo. Jeste . . .

100 zł
za 60 min

Natalia

Zajęcia z aktorstwa

ARTYZM_WOKALNO_AKTORSKI (Instagram)           AWA- Natalia Kolano  Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, przez co lekcje dopasowuje po pierwszym spotkaniu! Jeśli interesuje . . .

100 zł
za 60 min

Magdalena

Profesjonalne przygotowanie do egzaminów do szkół filmowych i teatralnych

Serdecznie zapraszam na zajęcia aktorskie, które pozwolą Ci poznać Twoje mocne strony, zapanować nad stresem oraz tremą i przekształcić je w Twoje atuty podczas egzaminów, konkursów i castingów. W rama . . .

150 zł
za 60 min

Natalia

Przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia aktorskie, selftapy, wystąpienia publiczne.

Jestem zawodową aktorką, absolwentką PWST we Wrocławiu na Wydziale Dramatycznym. Ukończyłam także prestiżowe europejskie warsztaty International Screen Acting Workshop. Od 2019 roku zasilam zespół artystyc . . .

100 zł
za 60 min

Mateusz

Aktorstwo

To ogłoszenie jest skierowane do ludzi kreatywnych, pragnących rozwijać swoje umiejętności aktorskie, dykcyjne i wokalne. Jeśli swoją przyszłość pragniesz związać z teatrem, planujesz studiować aktorstw . . .

100 zł
za 60 min

Piotr

ZAJĘCIA AKTORSKIE-Przygotowanie do egzaminów wstępnych i nie tylko!!

Zapraszam do zapisów na zajęcia aktorskie, które pomogą ci dostać się do wymarzonej szkoły aktorskiej!  Mam już 5 absolwentów wyższych szkół aktorskich, którzy dostali się dzięki moim zajęciom! . . .

100 zł
za 60 min

Mariusz

Nowość! Szkolenia aktorsko-performerskie w stylu poetycko-teatralno-kabaretowym lub w wybranej przez Ciebie formie.

Uwaga! Nowość!!! Tego jeszcze nie było! Szkolenia aktorsko-performerskie prowadzone RYMEM w stylu poetycko-teatralno-kabaretowym lub wybranym przez Ciebie. Ponad 10 lat doświadczenia na scenie! Rek . . .

49 zł
za 60 min