Ogłoszenia

Aktorstwo

Dorota

Przygotowanie do egzaminów do szkoły teatralnej

Zapraszam na konsultacje tekstów na egzaminy do szkół teatralnych online (skype, messenger, zoom - komunikator do ustalenia). Pomogę przy doborze tekstów i piosenek, interpretacji, dykcji, podstawowych zadania . . .

80 zł
za 60 min

Mateusz

Aktorstwo

To ogłoszenie jest skierowane do ludzi kreatywnych, pragnących rozwijać swoje umiejętności aktorskie, dykcyjne i wokalne. Jeśli swoją przyszłość pragniesz związać z teatrem, planujesz studiować aktorstw . . .

100 zł
za 60 min

Piotr

ZAJĘCIA AKTORSKIE-Przygotowanie do egzaminów wstępnych i nie tylko!!

Zapraszam do zapisów na zajęcia aktorskie, które pomogą ci dostać się do wymarzonej szkoły aktorskiej!  Mam już 5 absolwentów wyższych szkół aktorskich, którzy dostali się dzięki moim zajęciom! . . .

100 zł
za 60 min

Malgorzata

Przygotowanie do egzaminów wstępnych na wydział aktorski

Lekcje - konsultacje - przygotowujące do egzaminów na wydział aktorski. Interpretacja tekstów klasycznych i współczesnych z literatury powszechnej. Ponadto zajęcia umuzykalniające, pomocne w przygotowaniu p . . .

60 zł
za 60 min

Mariusz

Nowość! Szkolenia aktorsko-performerskie w stylu poetycko-teatralno-kabaretowym lub w wybranej przez Ciebie formie.

Uwaga! Nowość!!! Tego jeszcze nie było! Szkolenia aktorsko-performerskie prowadzone RYMEM w stylu poetycko-teatralno-kabaretowym lub wybranym przez Ciebie. Ponad 10 lat doświadczenia na scenie! Rek . . .

49 zł
za 60 min

A

Dyplomowana aktorka (Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna) z du...

Dyplomowana aktorka (Państwowa Wyższa Szkoła Teatralna) z dużym doświadczeniem sceniczno-estradowym oraz pedagogicznym udzieli korepetycji aktorskich osobom zdającym do szkół teatralnych. W programie dobór t . . .

80 zł
za 60 min

Mirosław

Mam doświadczenie w pracy z aktorami i z zespołami teatralny...

Mam doświadczenie w pracy z aktorami i z zespołami teatralnymi amatorskimi i studenckimi, prowadzę warsztaty teatralne i lekcje emisji głosu ze studentami i z uczniami. Uczę w sposób interesujący i skuteczny, . . .

37 zł
za 60 min

Agnieszka

Siedzę w teatrze, piszę monodramy, dokształcam się wciąż. Po...

Siedzę w teatrze, piszę monodramy, dokształcam się wciąż. Pomagam z recytacją, doradzam w kwestii ruchu scenicznego, wyboru tekstów. . . .

25 zł
za 60 min

Joanna

Jestem studentką PWST z doświadczeniem scenicznym. Udzielę l...

Jestem studentką PWST z doświadczeniem scenicznym. Udzielę lekcji aktorstwa, w każdej formie - przygotowanie do egzaminów wstępnych do szkół teatralnych, rozwój umiejętności, przełamywanie własnych barie . . .

40 zł
za 60 min

Piotr

Zapraszam wszystkich chcących przygotować się do egzaminu do...

Zapraszam wszystkich chcących przygotować się do egzaminu do szkoły teatralenj, konkursów. Kompleksowo: teksty, etiudy, śpiew i taniec. . . .

50 zł
za 60 min