Ogłoszenia

Anatomia

Dominika

Korepetycje z anatomii dla studentów kierunków medycznych/Anatomy lessons

Jestem studentką kierunku lekarskiego i członkiem Koła Anatomicznego. Od października zaczynam 4. rok i członkiem Koła Anatomicznego. Z przyjemnością udzielę korepetycji z anatomii studentom kierunku lekars . . .

80 zł
za 60 min

Patrycja

Korepetycje dla studentów: anatomia, histologia, patologia i inne

Profesjonalne korepetycje dla studentów Kierunek lekarski (medycyna), kierunek lekarsko-dentystyczny (stomatologia), pielęgniarstwo, położnictwo, dietetyka, kosmetologia, ratownictwo medyczne i kierunki po . . .

200 zł
za 60 min

Karolina

Lekarka - udzielę korepetycji z anatomii i biochemii

Jestem absolwentką kierunku Lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, mam duże doświadczenie w udzielaniu korepetycji z anatomii i biochemii od 4 lat. Chętnie pomogę w poszerzaniu wiedzy i zrozumieniu z . . .

70 zł
za 60 min

Adam

Korepetycje z anatomii zwierząt od studenta

Hej! Nazywam się Adam Krupiński, mam 22 lata i jestem studentem weterynarii IV roku. Jestem świadom jak obszerną nauką jest anatomia zwierząt i jak niesamowicie potrafi przytłoczyć człowieka. Jednakże jes . . .

120 zł
za 90 min

Jakub

Anatomia człowieka dla człowieka

Cześć, jestem studentem kierunku lekarskiego na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym i na anatomii zjadłem zęby. Nauka ta do najprostszych nie należy i sam doskonale o tym wiem, ale z Twoją pomocą pomogę ci prz . . .

80 zł
za 90 min

jarek

ANATOMIA Kliniczna Funkcjonalna Sekcyjna

oferuje profesjonalne lekcje z anatomii, przygotowanie do egzaminu, podam sposoby na logiczna naukę anatomii. posiadam 15 letnie doświadczenie w zakresie anatomii klinicznej, sekcyjnej i funkcjonalnej zdobyte w pr . . .

50 zł
za 60 min

Izabela

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy....

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy. . . .

35 zł
za 60 min

Mateusz

Witam, posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do...

Witam, posiadam wieloletnie doświadczenie w przygotowaniu do egzaminów, kolokwium czy wrześniowych poprawek. Jestem absolwentem UM i byłym nauczycielem anatomii. Posiadam własne materiały i testy. Zapraszam do . . .

100 zł
za 60 min

Katarzyna

Zapraszam na prywatną naukę rysunku- zarówno dla początkując...

Zapraszam na prywatną naukę rysunku- zarówno dla początkujących, jak i hobbystów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności. Posiadam akademickie wykształcenie i wieloletnie doświadczenie w nauce rysowan . . .

25 zł
za 60 min

Piotr

Witam serdecznie! Jestem lekarzem, uczę Anatomii z Fizjologi...

25 zł
za 60 min