Ogłoszenia

Anatomia

Aleksander

English available ! Hej, jestem studentem II roku English D...

English available ! Hej, jestem studentem II roku English Division na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Zapraszam na korepetycje dla studentów medycyny po polsku i angielsku dla wyklarowania niejasności oraz pom . . .

90 zł
za 60 min

Justyna

jestem studentką weterynarii, oferuję przygotowanie z anatom...

jestem studentką weterynarii, oferuję przygotowanie z anatomii na poziomie gimnazjum i liceum oraz przygotowanie do kolokwiów i egzaminów. zajęcia prowadzę w wybranym wspólnie miejscu. kontakt 692 053 847 . . .

45 zł
za 60 min

Anna

120 minut (2 godziny) to cena 50 zł - cena do uzgodnienia Wi...

120 minut (2 godziny) to cena 50 zł - cena do uzgodnienia Witam ! Jestem studentką psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. Mam do zaoferowania korepetycje z biologii :) Właśnie ten przedmiot zdawałam na maturz . . .

30 zł
za 60 min

Aneta

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Anatomii uczyłam się...

Z wykształcenia jestem fizjoterapeutką. Anatomii uczyłam się na Collegium Medicum UJ, chętnie podzielę się doświadczeniem na temat nauki tego trudnego ale i pięknego przedmiotu. . . .

30 zł
za 60 min

Wiola

Jestem studentką VI roku Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ...

Jestem studentką VI roku Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wydziału Lekarskiego. Posiadam kilku letnie doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Z powodzeniem przygotowywałam już wielu uczniów i studentów zar . . .

40 zł
za 60 min

Kasia

Studentka rehabilitacji chętnie pomoże w przygotowaniach do ...

Studentka rehabilitacji chętnie pomoże w przygotowaniach do egzaminów i zaliczeń z anatomii. Zaliczenie gwarantowane !!! 606-421-940 . . .

30 zł
za 60 min

Emilia

Jestem absolwentką Biologii Uniwersytetu Śląskiego. Udzielam...

Jestem absolwentką Biologii Uniwersytetu Śląskiego. Udzielam korepetycji z biologii i chemii w sposób jasny i zachęcający ucznia do nauki. Posiadam przygotowanie pedagogiczne. Mam kilkuletnie doświadczenie w u . . .

25 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Kompleksowa pomoc przy redagowaniu tekstów i doborze literat...

Kompleksowa pomoc przy redagowaniu tekstów i doborze literatury. Rzetelnie i solidnie. Cena już od 25 zł. . . .

25 zł
za 60 min

Mieszko

Nauka hiszpańskiego specjalistycznego z zakresu medycyny w m...

Nauka hiszpańskiego specjalistycznego z zakresu medycyny w miłej i przyjaznej atmosferze. Tempo dostosowuję do potrzeb ucznia. Dysponuję własnymi materiałami dydaktycznymi. Tłumaczenia, konsultacje, przygotow . . .

135 zł
za 60 min