Ogłoszenia

Automatyka

Aleksandra

Automatyka

Nauka automatyki i ukladów pneumatyki.  Zakres szkoły średniej. Programowanie sterowników PLC.  . . .

80 zł
za 60 min

Andrzej

Automatyka i Teoria Sterowania dla szkół średnich i dla studentów

Oferuję naukę automatyki, a treść nauczania to głównie układy liniowe i nieliniowe, układy dyskretne i impulsowe, układy optymalne i ekstremalne oraz inne podobne tematy. Chcesz wiedzieć więcej, to zadzw . . .

120 zł
za 60 min

Kacper

Korepetycje TMM/AISUK

Hej! Udzielam korepetycji z przedmiotów teoria mechanizmów i manipulatorów(TMM) oraz analiza i synteza układów kinematycznych(AISUK).  Na stronie podana jest "automatyka" ponieważ nie mają mojego przedm . . .

90 zł
za 60 min

Sebastian

Automatyka programowanie Codesys dokumentacja elektryczna Eplan

Udzielę korepetycji z projektowania układów automatyki i elektryki. Wsparcie przy projektach i pracach przejściowych. Posiadam bardzo bogate doświadczenie w wielu branżach przemysłowych. Na co dzień zajm . . .

150 zł
za 60 min

Maciej

Automatyka w LabVIEW, MATLAB, OCTAVE

Pomagam w projektowaniu lub wykonywaniu projektów WYŁACZNIE w środowiskach LabVIEW oraz MATLAB (również Scilab, Octave, Freemat ; bez Simulinka i xCOSa). Konsultuję programy, projekty, prace inżynierskie, . . .

100 zł
za 60 min

Igor

Automatyka i Robotyka - projektowanie, programowanie

Nauka projektowania, programowania systemów automatyki na przykładach 1 Sterowniki plc Simatic S7-200, 300/400,1200/1500, Allen Bradley ControlLogix, CompactLogix, Mitsubishi, Beckhoff, Bosch -Rexroth 2 Robot . . .

120 zł
za 90 min

Szymon

e-MECHANiK- Automatyka

e-MECHANiK - serwis edukacyjno - inżynierski. kompleksowe wsparcie edukacyjne na każdym etapie kształcenia inżynierskiego. matematyka ; fizyka ; algebra z geometrią analityczną ; analiza matematyczna I, II, . . .

150 zł
za 60 min

Jan

Oferuję pomoc w podstawach automatyki

Pomagam rozwiązać zadania z podstaw automatyki. Jestem czynnym studentem, pomoc na żywo , zadania, proszę pisać na email. transformata Laplace’a charakterystyki czasowe i częstotliwościowe, schematy . . .

45 zł
za 60 min

Michał

MATLAB SIMULINK - POSZUKUJĘ KOREPETYTORA

Poszukuję wsparcia w wykonaniu zadań laboratoryjnych i projektu z zakresu automatyki w programie Matlab Simulink. Osoby które chcą podjąć współpracę w w/w temacie proszę o kontakt pod nr 721-733-320. . . .

80 zł
za 60 min

Radosław

Automatyka- to nie jest takie trudne!

Witam, Doświadczony programista sterowników przemysłowych PLC oferuje korepetycje z całego zakresu automatyki i sterowania. Teoria sterowania, sterowanie liniowe i nieliniowe, projekty z automatyki, nauka pr . . .

50 zł
za 60 min