Ogłoszenia

Barczewo

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Victor

NATIVE SPEAKER ! hola ! Zapraszam na profesjonalną naukę jęz...

NATIVE SPEAKER ! hola ! Zapraszam na profesjonalną naukę języka francuskiego/ hiszpańskiego przede wszystkim dzieci i młodzież w wieku 3-15 lat, oraz każdego zainteresowanego nauką od podstaw ! Język hiszpa . . .

45 zł
za 60 min

Zenobiusz

Przeprowadzam lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: t...

Przeprowadzam lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: technikum, matura rozszerzona, gimnazjum, liceum, matura podstawowa. Potrafię pomóc osobom o różnym poziomie uzdolnienia. Posiadam wieloletnie doświadcz . . .

20 zł
za 60 min

Agnieszka

Polka, która żyła ponad 13 lat w Niemczech i odbyła tam cala...

Polka, która żyła ponad 13 lat w Niemczech i odbyła tam cala swoja edukacje wraz z matura, zaprasza na profesjonalne korepetycje z języka niemieckiego. Mogę uczyć zarówno osoby początkujące, jak i zaawansow . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytu Warmińsko Mazur...

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytu Warmińsko Mazurskiego zaprasza na profesjonalne korepetycje z języka angielskiego na każdym poziomie. Mogę uczyć zarówno osoby początkujące, jak i zaawansowane. Le . . .

30 zł
za 60 min