Ogłoszenia

Będzin

Anna

Udzielę korepetycji z matematyki

Jestem studentką Politechniki Śląskiej i z miłą chęcią wytłumaczę wszystkie wątpliwości związane z matematyką. . . .

50 zł
za 60 min

Wojciech

Niekonwencjonalne Lekcje online, z dojazdem, u nauczyciela. Uczę z zamiłowania i z dużym zaangażowaniem.

/Wolne terminy/ Lekcje online, z dojazdem, u nauczyciela. Jestem osobą, która uczy z zamiłowania i z dużym zaangażowaniem. Z wykształcenia anglista, z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych dosto . . .

60 zł
za 60 min

Zuza

Korepetycje z historii

Udzielę korepetycji z historii dla klas podstawowych, gimnazjum i liceum. Jestem absolwentka liceum ogólnokształcącego z rozszerzonym językiem polskim, językiem angielskim i historią. Zdawałam na maturze his . . .

40 zł
za 60 min

Zuza

Nauka kulturoznawstwo

Jestem studentką kulturoznawstwa na Uniwersytecie Śląskim. Na moich zajęciach będziemy głównie rozmawiać, o tym  co może pojawić sie na tym kierunku jak i pokaże jakie posiadam notatki, które postar . . .

40 zł
za 60 min

Zuza

Korepetycje z języka angielskiego

Jestem absolwentką liceum ogólnokształcącego z rozszerzonym językiem angielskim. Obecnie studiuję. Na studiach uczę się języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Udzielę korepetycji z języka angiels . . .

30 zł
za 60 min

Paulina

Język włoski z profesjonalistą

Jeśli zależy Ci na naprawdę wysokim poziomie zajęć i szybkich postępach w nauce to świetnie trafiłeś. Wszystkie zajęcia są przygotowane pod indywidualne potrzeby kursanta , nie ma tu miejsca na sztampę . . .

75 zł
za 60 min

Rocket Minds

Kurs Maturalny z Fizyki (intensywnie, niezwykle ciekawie, skutecznie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie konieczność, a przyw . . .

50 zł
za 60 min

Emilia

Nauczycielka języka polskiego udzieli korepetycji

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka polskiego. Posiadam kwalifikacje i doświadczenie w nauczaniu w szkole podstawowej, gimnazjum oraz w szkole średniej. Ukończyłam studia dzienne magisterskie na Uniwersyt . . .

40 zł
za 60 min

Szymon

Angielski biznesowy - Business English - cały śląsk!

Szukasz pracy w międzynarodowej firmie a Twój słaby angielski jest przeszkodą? Kontaktujesz się z kontrahentami za granicą ale masz problem swobodnie rozmawiać po angielsku? Chcesz awansować w firmie a Twój . . .

60 zł
za 60 min

Ewelina

ANGIELSKI NA 6+:)

ANGIELSKI NA 6+:) Magister filologii ze specjalizacją pedagogiczną Uniwersytetu Śląskiego, stypendystka udzieli korepetycji językowych profesjonalnie i kompetentnie, program zajęć dostosowany indywidualnie . . .

40 zł
za 60 min