Ogłoszenia

Będzin

Ewelina

ANGIELSKI NA 6+:)

ANGIELSKI NA 6+:) Magister filologii ze specjalizacją pedagogiczną Uniwersytetu Śląskiego, stypendystka udzieli korepetycji językowych profesjonalnie i kompetentnie, program zajęć dostosowany indywidualnie . . .

40 zł
za 60 min

Ewelina

SZWEDZKI NA 6+:)

SZWEDZKI NA 6+:) Magister germanistyki Uniwersytetu Śląskiego z językiem szwedzkim, stypendystka udzieli korepetycji językowych profesjonalnie i kompetentnie, program zajęć dostosowany indywidualnie wg potr . . .

50 zł
za 60 min

Ewelina

NIEMIECKI NA 6+:)

NIEMIECKI NA 6+:) Magister germanistyki Uniwersytetu Śląskiego, stypendystka udzieli korepetycji językowych profesjonalnie i kompetentnie, program zajęć dostosowany indywidualnie wg potrzeb ucznia. Serdeczni . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Udziele korepetycji z matematyki

40 zł
za 60 min

Kamil

Korepetycje z Fizyki

Student Politechniki Śląskiej oferuje korepetycje z fizyki z zakresu szkoły podstawowej i licealnej/technikum(poziom podstawowy) . Pomagam w przyswajaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości oraz . . .

30 zł
za 60 min

Kamil

Korepetycje z Matematyki

Student Politechniki Śląskiej oferuje korepetycje z matematyki z zakresu szkoły podstawowej i licealnej/technikum(poziom podstawowy) . Pomagam w przyswajaniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości o . . .

30 zł
za 60 min

Ewelina

Korepetycje matematyka

Zapraszam na korepetycje z matematyki. Jestem studentką medycyny Weterynaryjnej w Krakowie. Posiadam wysoką wiedzę z nauk ścisłych.  . . .

40 zł
za 60 min

Ewelina

Korepetycje mikrobiologia

Zapraszam na korepetycje z mikrobiologii na każdym poziomie. Jestem studentką medycyny Weterynaryjnej i posiadam wysoką wiedzę z nauk przyrodniczych. Szkoła podstawowa- 30 zl, liceum-40 zł, studia-50 zł.&nbs . . .

40 zł
za 60 min

Ewelina

Korepetycje biochemia

Zapraszam na korepetycje z biochemii na każdym poziomie. Jestem studentką medycyny Weterynaryjnej i posiadam wysoką wiedzę z nauk przyrodniczych. Szkoła podstawowa- 30 zl, liceum-40 zł, studia-50 zł.  . . .

40 zł
za 60 min

Ewelina

Korepetycje chemia

Zapraszam na korepetycje z chemii na każdym poziomie. Jestem studentką medycyny Weterynaryjnej i posiadam wysoką wiedzę z nauk przyrodniczych. Szkoła podstawowa- 30 zl, liceum-40 zł, studia-50 zł.  . . .

40 zł
za 60 min