Ogłoszenia

Bełchatów

Magda

Prezentacje maturalne, korepetycje przygotowujące do egzamin...

Prezentacje maturalne, korepetycje przygotowujące do egzaminów. Korepetytor - magister filologii polskiej. Kontakt 725 784 880 korki.prezentacje.polski@gmail.com . . .

30 zł
za 60 min

Sandra

Absolwentka I LO w Bełchatowie, studentka IV roku chemii udz...

Absolwentka I LO w Bełchatowie, studentka IV roku chemii udzieli korepetycji na poziomie gimnazjum/liceum(przygotowanie do matury)/studiów. Korepetycji udzielam na terenie Bełchatowa bądź też Łodzi. Serdecznie . . .

25 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Natalia

Dlaczego sfinks nie ma nosa? odpowiedź na te i inne nurtując...

Dlaczego sfinks nie ma nosa? odpowiedź na te i inne nurtujące Cię pytania jest w zasięgu ręki ;) przygotuę Cię solidnie do matury, egzaminu bądź sprawdzianu :) odbądź ze mnąfascunującą podróż poprzez . . .

20 zł
za 60 min

Natalia

Dlaczego Mona Lisa się uśmiecha? odpowiedź na te i inne pytn...

Dlaczego Mona Lisa się uśmiecha? odpowiedź na te i inne pytnia jest w zasięgu ręki :) odbądź ze mną fascynującą podróż poprzez dzieje kultury i twórczości. przygotuję Cię solidnie do matury, egzaminu . . .

20 zł
za 60 min

Ala

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO. PRZYGOTOWANIE DO MATURY P...

KOREPETYCJE Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO. PRZYGOTOWANIE DO MATURY PODSTAWOWEJ I ROZSZERZONEJ. EGZAMINATOR NOWEJ MATURY. POMOC W SZKOLE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY. NAUKA DLA DOROSŁYCH. PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU FIRST CERTIFI . . .

35 zł
za 60 min

Ewa

Studenci-40 zł. Proszę dzwonić, na maile nie odpowiadam z po...

Studenci-40 zł. Proszę dzwonić, na maile nie odpowiadam z powodu braku stałego dostępu do poczty . . .

35 zł
za 60 min

Beata

Oferuję solidne korepetycje z matematyki dla uczniów gimnazj...

Oferuję solidne korepetycje z matematyki dla uczniów gimnazjum i liceum na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Zapewniam profesjonalizm i lekcje w sympatycznej atmosferze. Serdecznie zapraszam :) . . .

30 zł
za 60 min

Marek

Nauka angielskiego od podstaw i korepetycje dla dzieci i dorosłych

Dzień dobry, Mam na imię Marek, na codzień posługuje się językiem angielskim w pracy. W przeszłości mieszkałem za granicą, zdawałem trż maturę rozszerzoną z języka angielskiego. Potrafię zarówno pr . . .

30 zł
za 50 min

Michał

Korepetycje z jezyka angielskiego

Przygotowujesz się do ważnego egzaminu? Potrzebujesz pomocy z materiałem szkolnym? A może po prostu chcesz zacząć mówić po angielsku? Jeżeli tak, to przestań odkładać to na później. Zapisz się na i . . .

60 zł
za 60 min