Ogłoszenia

Biała

Magda

Możliwość korepetycji w Bielsku i w Żywcu. ...

Możliwość korepetycji w Bielsku i w Żywcu. . . .

35 zł
za 60 min

Małgorzata

Pierwsze lekcje 50% taniej oraz dla uczniów IV LO W Bielsku ...

Pierwsze lekcje 50% taniej oraz dla uczniów IV LO W Bielsku - Białej. Specjalizuję się w przygotowaniu do matury: doskonalenie umiejętności analizy i interpretacji uczniów ambitnych oraz rzetelne powtórki dla . . .

50 zł
za 60 min

Izabela

Udzielam korepetycji z języka chorwackiego. Nie musisz znać ...

Udzielam korepetycji z języka chorwackiego. Nie musisz znać tego języka, wystarczą chęci, a z moją pomocą w krótkim czasie zaczniesz nim władać. Posiadam materiały dydaktyczne, podręczniki i słowniki, kt . . .

40 zł
za 60 min

Karolina

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego ucz...

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego uczniom szkoły podstawowej i gimnazjum, mającym zaległości lub problemy. Sama chodzę jeszcze do szkoły średniej, ale często biorę udział w konkurs . . .

15 zł
za 60 min

Klaudia

Uczennia 2 klasy liceum z roszerzonym angielskim udzieli kor...

Uczennia 2 klasy liceum z roszerzonym angielskim udzieli korepetycji uczniom w wieku od 5 - 15lat. Zapewniam dodatkowe materiały do nauczania oraz miłą atmosferę :) . . .

25 zł
za 60 min

Lidia

- zajęcia prowadzone przez doświadczonego magistra italianis...

- zajęcia prowadzone przez doświadczonego magistra italianistyki - indywidualne podejście do ucznia - metoda nauczania nastawiona na konwersację - pomoc w odrabianiu lekcji / przygotowaniu do egzaminów i zalicze . . .

35 zł
za 60 min

Przemyslaw

Mogę pomóc uczniom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Pr...

Mogę pomóc uczniom o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Przeprowadzam lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: technikum, matura podstawowa, gimnazjum, liceum, matura rozszerzona. Nieodpłatna krótka lekcj . . .

20 zł
za 60 min