Ogłoszenia

Biała Podlaska

Iza

Udzielę korepetycji z matematyki i/lub pomogę w odrabianiu prac domowych (klasy 0-IV szkoły podstawowej)

20 zł
za 60 min

Michał

Angielski korepetycje

Przygotuję do sprawdzianu ósmoklasisty. Zapraszam na ciekawe i w miłej atmosferze korepetycje z angielskiego. Posiadam wiele materiałów do nauki oraz chęci do jej przekazywania. Ukończyłem filolog . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Lekcje muzyki i gry na instrumencie

Witam. Oferuję lekcje muzyki razem z nauką gry na pianinie. Skończyłam pierwszy stopień szkoły muzycznej ( 6 lat ) i aktualnie jestem w piątej klasie drugiego stopnia. Jestem osobą niepełnoletnią, jed . . .

50 zł
za 60 min

Zosia

Korepetycje z chemii - zdalnie

Oferuje korepetycje z chemii, najbardziej dla uczniów szkoły podstawowej oraz 1,2 klasa liceum Uczęszczam dalej do liceum, do klasy z rozszerzoną chemią.  Zapraszam:) . . .

40 zł
za 60 min

MS Excel poziom średniozaawansowany

Dzień dobry,  w imieniu firmy szkoleniowej nawiąże współpracę z trenerem szkoleń informatycznych. Szkolenia z zakresu MS Excel na poziomie średniozaawansowanym. Miejsce pracy Biała Podlaska. Osoby zai . . .

50 zł
za 60 min

Daniel

Jestem uczniem liceum o profilu matematyczno fizycznym. Mate...

Jestem uczniem liceum o profilu matematyczno fizycznym. Matematyka nie sprawia mi żadnych problemów. Wiedzą, którą posiadam pragnę podzielić się z młodszymi uczniami. Zapewniam miłą atmosferę. Mogę pomó . . .

20 zł
za 60 min

Patryk

Zapraszam na korepetycje z matematyki. Podczas zajęć rozwiąż...

Zapraszam na korepetycje z matematyki. Podczas zajęć rozwiążemy zadania, które pomogą Ci dobrze zrozumieć materiał. Oferuję pomoc w odrabianiu prac domowych, zrozumieniu bierzących tematów zarówno na pozi . . .

25 zł
za 60 min

Anna

Zajęcia indywidualne z matematyki, na różnych poziomach zaaw...

Zajęcia indywidualne z matematyki, na różnych poziomach zaawansowania. Miła i przyjazna atmosfera. Nie wszystko jest takie trudne jak się wydaje :) . . .

40 zł
za 60 min

Grzegorz

Udzielam korepetycji z matematyki uczniom szkoły podstawowej...

Udzielam korepetycji z matematyki uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej oraz studentom. Pomagam uczniom w bieżącej nauce (prace domowe, kartkówki, sprawdziany) oraz przygotowuję do egzaminu gi . . .

40 zł
za 60 min

Katarzyna

Witam, jestem studentką filologii angielskiej ( I rok studia...

Witam, jestem studentką filologii angielskiej ( I rok studia magisterskie). Chętnie pomogę w wakacje, przygotowuję do matury. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. . . .

25 zł
za 60 min