Ogłoszenia

Biała Podlaska

Kasia

Jestem magistrem chemii i chętnie udzielę korepetycji z tej ...

Jestem magistrem chemii i chętnie udzielę korepetycji z tej dziedziny:) Jestem osobą bardzo cierpliwą i wyrozumiałą. Gwarantuję nadrobienie szkolnych zaległości oraz naukę w miłej i niestresującej atmosfe . . .

25 zł
za 60 min

Asia

Magister filologii rosyjskiej udzieli korepetycji z j.rosyjs...

Magister filologii rosyjskiej udzieli korepetycji z j.rosyjskiego na wszystkich poziomach. Oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminów, matury, sprawdzianów. Ponadto oferuję pomoc w odrabianiu prac domowych, tłum . . .

29 zł
za 60 min

Jakub

Student anglistyki udzieli korepetycji z języka angielskiego...

Student anglistyki udzieli korepetycji z języka angielskiego. Dzieci, młodzież i dorośli. . . .

30 zł
za 60 min

Małgorzata

Nauczyciel z wieloletnim stażem pracy ; doświadczenie w przy...

Nauczyciel z wieloletnim stażem pracy ; doświadczenie w przygotowywaniu do matury z biologii (medycyna,farmacja). Tel.608 328 753. Zapraszam! . . .

40 zł
za 60 min

Karolina

Udzielam korepetycji z chemii dla uczniów przygotowujących s...

Udzielam korepetycji z chemii dla uczniów przygotowujących się do testu gimnazjalnego.Uczniowie pracujący pod moją opieką cieszą się dobrymi wynikami w szkole. Chętnie pomogę i Tobie;) . . .

25 zł
za 60 min

Grzegorz

Udzielam korepetycji z matematyki uczniom szkoły podstawowej...

Udzielam korepetycji z matematyki uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej oraz studentom. Pomagam uczniom w bieżącej nauce (prace domowe, kartkówki, sprawdziany) oraz przygotowuję do egzaminu gi . . .

40 zł
za 60 min

Daniel

Jestem uczniem liceum o profilu matematyczno fizycznym. Mate...

Jestem uczniem liceum o profilu matematyczno fizycznym. Matematyka nie sprawia mi żadnych problemów. Wiedzą, którą posiadam pragnę podzielić się z młodszymi uczniami. Zapewniam miłą atmosferę. Mogę pomó . . .

20 zł
za 60 min

Magdalena

Licencjat języka polskiego z dyplomem nauczyciela udzieli ko...

Licencjat języka polskiego z dyplomem nauczyciela udzieli korepetycji każdemu, kto pragnie pogłębić swoje umiejętności czy też nadrobić zaległy materiał. Pomoże w przygotowaniu do testów oraz egzaminów, . . .

25 zł
za 60 min

Magdalena

Licencjat języka polskiego z dyplomem nauczyciela, w trakcie...

Licencjat języka polskiego z dyplomem nauczyciela, w trakcie zdobywania specjalności glottodydaktycznej (nauka j. polskiego jako obcego) udzieli korepetycji każdemu, kto pragnie pogłębić swoje umiejętności w . . .

25 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min