Ogłoszenia

Białystok

Paweł

Lekcje j. angielski

Cześć! Prowadzę zajęcia z języka angielskiego i chciałbym je zaprezentować. O mnie: Jestem tłumaczem i nauczycielem języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem. Pracowałem w szkołach j . . .

100 zł
za 60 min

Ania

Zajecia edukacyjne przedszkole i szkoła podstawowa

Zajęcia i warsztaty edukacyjne przeznaczone dla dzieci z przedszkola, zerówek i klas 1-3. Pracuję indywidualnie, grupowo, stacjonarnie i online.     nauka czytania pisania liczenia   &nbs . . .

50 zł
za 60 min

Anna

Nauczyciel z doświadczeniem edukacja wczesnoszkolna 1-5

Nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem z edukacji wczesnoszkolnej klasa 1-5 udzieli korepetycji na terenie Białegostoku. - nauka czytania, pisania, liczenia - trudności u nauce u dziecka - odrabianie lekcji . . .

80 zł
za 60 min

Anglikon

KOREPETYCJE ANGIELSKI - dojazd do ucznia lub online - tel: 661747000, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Gwarantujemy najwyższą skuteczność! TEL: 661747000. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale, szlifowanie języka. . . .

87 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE MATEMATYKA - dojazd do ucznia lub online - tel: 695291885, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z matematyki Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin ósmoklasisty, pomoc w bieżącym materiale. 91% - tyle . . .

87 zł
za 60 min

Kamila

Korepetycje z matematyki

Hej, jestem studentką II stopnia matematyki na Uniwersytecie w Białymstoku. Przygotowuję do egzaminu ósmoklasisty i matury. Udzielam również korepetycji na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Pomagam w o . . .

80 zł
za 60 min

Justyna

Język polski dla obcokrajowców/ польский язык для иностранцев

Приглашаю Вас на уроки польского языка стационарно (Белосток) или онлайн. 45 минут - 60 злотых 60 минут - 70 злотых Привет! . . .

70 zł
za 60 min

Natalia

TERAPIA ZABURZEŃ MOWY

Jestem magistrem logopedii klinicznej i audiologii oraz protetykiem słuchu z 3 letnim stażem pracy. Prowadzę zajecia logopedyczne dla dzieci, młodziezy i dorosłych. Specjalizuję się w terapii dyslalii. W swoj . . .

100 zł
za 45 min

Andrzej

Korepetycje - matematyka

Jestem nauczycielem i korepetytorem. Pomogę w nauce matematyki uczniom szkoły średniej (liceum, technikum, zakres rozszerzony i podstawowy) oraz studentom (granice, pochodne, całki, macierze, liczby zespolon . . .

100 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z języka angielskiego.

Dzień dobry. Jestem absolwentką 2 Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku o profilu Międzynarodowym IB. Zdałam maturę na ocenę 7, posiadam certyfikat dwujęzyczności (Native Speaker, poziom C2). Jestem na . . .

60 zł
za 60 min