Ogłoszenia

Biologia molekularna

Dominika

Korepetycje z biologii molekularnej u studentki Biotechnologii Medycznej:)

Hej! Jestem studentką  Biotechnologii Medycznej na Uniwersytecie Opolskim. Chętnie udzielę korepetycji zarówno uczniom jak i studentom z zakresu biologii, mikrobiologii, biologii molekularnej, genetyki i p . . .

40 zł
za 60 min

Wiktoria

korepetycje z biologii molekularnej

hej! Mam na imię Wiktoria i jestem studentką biotechnologii medycznej. Z chęcią pomogę ci bezstresowo i z miłą atmosferą zrozumieć zagadnienia z zakresu biologii molekularnej:) Dodatkowo otrzymasz od . . .

40 zł
za 60 min

Jakub

KOREPETYCJE I POMOC Z BIOLOGII MOLEKULARNEJ

Witam! Oferuję korepetycje z biologii molekularnej dla studentów oraz licealistów. Pomagam w nauce bieżących zagadnień i przygotowywuję do egzaminów. Posiadam kilka lat doświadczenia w udzielaniu korepetycj . . .

60 zł
za 60 min

Mateusz

Biologia molekularna - techniki laboratoryjne

Witam Oferuję zajęcia i konsultacje wyników z technik laboratoryjnych biologii molekularnej / biotechnologii: qPCR, Western Blot, ELISA, aLISA, immunofluorescencyjna lokalizacja białek, FACS, izolacje RNA/DNA/ . . .

120 zł
za 60 min

Katarzyna

Korepetycje biologia molekularna

Jestem doktorem nauk medycznych oraz nauczycielem akademickim na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Posiadam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu biologii, biologii molekularnej oraz genetyki molekularnej na wszyst . . .

150 zł
za 60 min

Adam

E-Korepetycje z Biologii Molekularnej

Witam! Prowadzę e-korepetycje z Biologii Molekularnej. Potrzebne są tylko rzeczy i tak wymagane już na nauczaniu zdalnym w szkole i chęć do poszerzania wiedzy. Korepetycje online mają wiele zalet, między in . . .

40 zł
za 60 min