Ogłoszenia

Błonie

Edyta

Witam serdecznie. Zapraszam na efektywną nakę w miłej atmosf...

Witam serdecznie. Zapraszam na efektywną nakę w miłej atmosferze.Posiadam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji poparte referencjami zadowolnych uczniów. Pomogę przy odrabianiu lekcji, pisaniu prez . . .

35 zł
za 60 min

Katarzyna

NAUCZYCIELKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM ZAPRASZA NA KOREPETYCJE

Nauczycielka z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym zaprasza na korepetycje z języka polskiego na każdym poziomie. Szukasz kogoś kto fachowo pomoże w przygotowaniu do matury, solidnie przygotuje do egzaminu l . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

NAUCZYCIELKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM ZAPRASZA NA KOREPETYCJE

50 zł
za 60 min

Bartlomiej

Posiadam wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu korepet...

Posiadam wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu korepetycji. Darmowa półgodzinna lekcja demonstracyjna. Korepetycje dla uczniów znajdujących się na terenie miasta Błonie - możliwe nieodległe miejscowoś . . .

20 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Aleksandra

KOREPETYCJE MATEMATYKA

Kursy Zapisy na kurs przygotowania do matury i egzaminu ósmoklasisty 2020 już ruszyły! Liczba miejsc ograniczona. O mnie Jestem studentką 2 roku kierunku finanse i rachunkowość. Od 4 lat uczę dzieci do s . . .

40 zł
za 60 min

Edyta

Zapewniam wszelkie niezbędne materiały naukowe, efektowną pr...

Zapewniam wszelkie niezbędne materiały naukowe, efektowną pracę w przyjemnej atmosferze i GWARANCJĘ pomyślnych wyników. . . .

35 zł
za 60 min

Monika

Korepetycje z języka angielskiego - przygotowanie do matury...

Korepetycje z języka angielskiego - przygotowanie do matury, egzaminu gimnazjalnego - wytłumaczona w przystępny sposób gramatyka - ćwiczenia ze słownictwa, praca z tekstem - mówienie > korepetytorka z wielol . . .

30 zł
za 60 min

Magda

Serdecznie zapraszam na lekcje indywidualne języka angielski...

Serdecznie zapraszam na lekcje indywidualne języka angielskiego. Uczę dzieci na poziomie podstawówki oraz gimnazjum. Lekcje prowadzę w lekki sposób tak aby język angielski dobrze im się kojarzył. Sama przygot . . .

35 zł
za 60 min