Ogłoszenia

Brodnica

Milena

Oferuję korepetycje z języka rosyjskiego, które skupią się n...

Oferuję korepetycje z języka rosyjskiego, które skupią się nie tylko na gramatyce. Każde zajęcia będę rozwijać mówienie, czytanie ze zrozumieniem i słuchanie, czyli dokładnie te aspekty, które są potrz . . .

25 zł
za 60 min

Milena

Oferuję korepetycje z języka angielskiego, które skupią się ...

Oferuję korepetycje z języka angielskiego, które skupią się nie tylko na gramatyce. Każde zajęcia będę rozwijać mówienie, czytanie ze zrozumieniem i słuchanie, czyli dokładnie te aspekty, które są potr . . .

25 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Albert

Zajęcia dla uczniów zamieszkujących na terenie miasta Brodni...

Zajęcia dla uczniów zamieszkujących na terenie miasta Brodnica - jak również pobliskie miejscowości. Darmowa kilkudziesięciominutowa lekcja próbna. Kontakt wyłącznie przy użyciu maila zamieszczonego pod og . . .

20 zł
za 60 min

Michał

Witam serdecznie! Absolwent Medycyny Laboratoryjnej chętnie ...

30 zł
za 60 min

Paweł

Zapraszam uczniów szkół średnich na korepetycje z matematyki...

Zapraszam uczniów szkół średnich na korepetycje z matematyki. Z bardzo dobrymi efektami przygotowuję do klasówek, matury oraz poprawek wakacyjnych. Oprócz podstawowych wiadomości uczę dedukcyjnego myślenia . . .

30 zł
za 60 min

Jacek

udzielam korepetycji na każdym poziomie z j. niemieckiego ja...

udzielam korepetycji na każdym poziomie z j. niemieckiego jak również angielskiego, tel. 692 229 576, prosze dzwonić po godz. 15 . . .

30 zł
za 60 min

Jacek

udzielam korepetycji na każdym poziomie z j.angielskiego jak...

udzielam korepetycji na każdym poziomie z j.angielskiego jak również niemieckiego, tel. 692 229 576, prosze dzwonić po godz. 15 . . .

30 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje matematyka

Witam, Jestem studentką II roku na kierunku Finanse i Rachunkowość. Udzielę korepetycji z matematyki dla uczniów 4-8 klasy szkoły podstawowej i szkoły średniej na poziomie podstawowym. Pomogę w przygotowa . . .

50 zł
za 60 min