Ogłoszenia

Brzeg

Anna

Oferuję korepetycje z języka francuskiego na wszystkich pozi...

30 zł
za 60 min

Adam

Korepetycje z angielskiego - Brzeg - solidnie, tanio!

Udzielę korepetycji z języka angielskiego. Ukończyłem studia lingwistyczne na kierunku filologia angielska. Posiadam doświadczenie w nauczaniu, które buduję od 2008 roku. Dysponuję własnymi materiałami. Pro . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje z języka angielskiego prowadzone przez czynną za...

Korepetycje z języka angielskiego prowadzone przez czynną zawodowo nauczycielkę. Zajęcia dla uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. * przygotowanie do egzaminu po klasie 6-stej i gimnazjalnego * przyg . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Korepetycje na poziomie przedszkolnym,szkoły podstawowej, Gi...

Korepetycje na poziomie przedszkolnym,szkoły podstawowej, Gimnazjum (przygotowanie do egzaminu),Szkoła Średnia (przygotowanie do matury) oraz inne. Duże doświadczenie w kraju i za granicą. Szeroki zakres pomocy . . .

40 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Damian

Kontakt wyłącznie przy użyciu maila umieszczonego pod ogłosz...

Kontakt wyłącznie przy użyciu maila umieszczonego pod ogłoszeniem. Potrafię pomóc uczniom o zróżnicowanym stopniu uzdolnienia. Korepetycje dla chętnych znajdujących się na obszarze miejscowości Brzeg - mo . . .

20 zł
za 60 min

Tomek

Udzielę korepetycji z matematyki, na poziomie podstawowym i ...

Udzielę korepetycji z matematyki, na poziomie podstawowym i rozszerzonym.Jestem szczerze zafascynowany naukami przyrodniczymi. Wiem jak skutecznie system szkolnictwa potrafi zabijać zainteresowania, czyniąc rzeczy . . .

30 zł
za 60 min

Marta

Pomoc w matematyce!

Chętnie pomogę w nauce matematyki, odrabianiu zadań domowych i nadrabianiu zaległości. Przekonam do matematyki nawet największych jej przeciwników! (:  . . .

30 zł
za 60 min

Marta

Angielski - nauka lub konwersacje

Pomogę przełamać bariery językowe, zrozumieć gramatykę i poznać słownictwo używane na co dzień (:  Maturę rozszerzoną zdałam na 100%, gdyż język angielski jest moim drugim językiem. Stąd też . . .

30 zł
za 60 min

Adam

Nauka gry na gitarze - Brzeg i okolice

Udzielę lekcji gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej. Gram na instrumencie od 1997 roku. Ukończyłem 6-cio letnie Ognisko Muzyczne I stopnia. Chętnie poprowadzę lekcje dla osób, które dopiero zac . . .

30 zł
za 60 min