Ogłoszenia

Budownictwo

Damian

AutoCAD, wszystkie poziomy, 10 lat doświadczenia w pracy z p...

AutoCAD, wszystkie poziomy, 10 lat doświadczenia w pracy z programem. Wersja Eng. oraz PL. PHOTOSHOP - korki ze składania plansz. 3D Max - modelowanie/rendering/oświetlanie. Projekty z architektury, architektury w . . .

40 zł
za 60 min

Marcin

Chętnie udzielę korepetycji z przedmiotów na Budownictwie or...

Chętnie udzielę korepetycji z przedmiotów na Budownictwie oraz z chemii i matematyki na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Jestem studentem 2 roku Budownictwa na SGGW. Zdałem maturę z chemii rozszerzonej na . . .

30 zł
za 60 min

Bartek

Jestem inżynierem budownictwa, absolwentem Politechniki Wroc...

Jestem inżynierem budownictwa, absolwentem Politechniki Wrocławskiej. Od 6 lat pomagam studentom w zrozumieniu i przyswojeniu informacji z przedmiotów: *Drogi i ulice - podstawy, *Koleje - podstawy, *Podstawy mos . . .

50 zł
za 60 min

Lena

Jestem sudentką III roku Budownictwa na Politechnice Łódzk...

Jestem sudentką III roku Budownictwa na Politechnice Łódzkiej. Chętnie pomogę w wykonaniu projektów, rozwiązywaniu zadań, itp. Wykonam rysunki w AutoCAD. tel. 507605302 . . .

30 zł
za 60 min

Artur

Profesjonalna pomoc w problemach projektowych oraz korepetyc...

Profesjonalna pomoc w problemach projektowych oraz korepetycje dla studentów budownictwa, architektury oraz kierunków pokrewnych w zakresie: - budownictwa ogólnego - rysunki w programie autocad - rysunku technicz . . .

30 zł
za 60 min

Paweł

Jestem studentem II stopnia (mgr) budownictwa w języku angie...

Jestem studentem II stopnia (mgr) budownictwa w języku angielskim na Politechnice Wrocławskiej matematyka - szkoła średnia, gimnazjum, studia na kierunkach technicznych mechanika ogólna, podstawy statyki budowl . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Profesjonalna pomoc w nauczaniu przedmiotów z zakresu budownictwa

Profesjonalna pomoc w nauczaniu przedmiotów z zakresu budownictwa. Pomoc w wykonywaniu projektów oraz przygotowanie do egzaminów i zaliczeń. Zapraszam serdecznie! . . .

45 zł
za 60 min

Rafał

Udzielam korepetycji tradycyjnych i ONLINE, dzięki technolog...

Udzielam korepetycji tradycyjnych i ONLINE, dzięki technologii, którą wykorzystuje zajęcia ONLINE są równie efektywne jak tradycyjne. Spróbuj, to nic nie kosztuje! DLA NOWYCH KLIENTÓW PIERWSZA PRÓBNA LEKCJA . . .

100 zł
za 60 min

Dominika

Witam ! Jestem studentką II stopnia budownictwa na UTP w Byd...

Witam ! Jestem studentką II stopnia budownictwa na UTP w Bydgoszczy. Działam w branży budowlanej już prawie 4 lata. Z chęcią pomogę w : - projektach z AutoCADA, ArchiCADA; - projektach w programach takich jak . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Pomogę przy projekcie domku z budownictwa ogólnego lub analo...

Pomogę przy projekcie domku z budownictwa ogólnego lub analogicznego kursu. Podana cena jest ceną poglądową. Szczegóły po kontakcie mailowym lub telefonicznym. . . .

30 zł
za 60 min