Ogłoszenia

Budownictwo

Alicja

PROFESJONALNA POMOC STUDENCKA, DYSKRETNIE I RZETELNIE

Oferuję profesjonalną pomoc w przygotowaniu prac dyplomowych oraz wszelkich prac zaliczeniowych. Piszę prace od wielu lat i posiadam duże doświadczenie w tym zakresie. Zajmuję się zarówno pracami licencjacki . . .

20 zł
za 60 min

Hubert

Wykonywanie rysunków ogólnobudowlanych w AutoCAD

Cześć, jestem studentem Politechniki Lubelskiej, ze świeżo uzyskanym tytułem inżyniera budownictwa. W marcu zaczynam swoją przygodę ze stopniem magisterskim na tym samym kierunku. Przez 4 lata mojej nau . . .

1 zł
za 60 min

Marcin

Korepetycje z zakresu budownictwa

Od wielu lat udzielam korepetycji i pomagam przy projektach z przedmiotu "Metody komputerowe w budownictwie" (Wydział Budownictwa Politechniki Częstochowskiej). Jest to tematyka obliczania stateczności układów . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

AutoCAD - budownictwo ogólne, konstrukcje stalowe, drewniane, żelbetowe, mechanika budowli, fizyka budowli

Czesc ! Oferuje korepetycje przy wykonywaniu projektów na kierunku budownictwo. Jestem absolwentem kierunku budownictwo, pracuję w biurze projektowym, jestem w fazie wykonania uprawnień budowlanych w specjal . . .

40 zł
za 60 min

Tomek

Mechanika teoretyczna

Jesli masz problem z belkami oraz kratownicami pisz śmiało.  . . .

45 zł
za 45 min

Tomek

Organizacja budowy - harmonogramy

Jeśli masz problem z przygotowaniem harmonogramów to dobrze trafiłeś. Przygotowuję pod egzamin zawodowy.  Jeśli masz problem z teorią też możemy pogadać.   . . .

45 zł
za 45 min

Korepetycje z przedmiotów związanych z budownictwem

Hej ! Jestem mg inż. budownictwa z konstrukcji inżynierskich, z chęcią pomogę Ci w zagadnieniach związanych z tym kierunkiem. W grę wchodzą prace obliczeniowe jak i prace opisowe. Jeśli chodzi o zakres p . . .

80 zł
za 60 min

Maciej

Pomoc w zadań, projektach z budownictwa/mechaniki technicznej/matematyki/wytrzymałości materiałów

Zapraszam przede wszystkim studentów zmagających się z matematycznymi i budowlanymi zagadnieniami. Oferuję pomoc głównie w zakresie: *Konstrukcje betonowe i żelbetowe *Konstrukcje stalowe i metalowe . . .

10 zł
za 60 min

KK

Projekty-Korepetycje_Budownictwo

Grupa KK Projekty Budowlane to zgrany zespół absolwentów oraz aktywnych studentów Politechniki. Poprzez swoje doświadczenie oraz znajomość oczekiwań poszczególnych prowadzących jesteśmy w stanie zapewnić . . .

100 zł
za 60 min

Łukasz

Budownictwo Drogowe

Witam. Jestem absolwentem UTP :) Od wielu lat udzielam korepetycji z budownictwa drogowego :) Pomogę Tobie zaprojektować: -drogę zamiejską, -skrzyżowanie zwykłe bądź skanalizowane, -każdy rodzaj . . .

40 zł
za 60 min