Ogłoszenia

Budownictwo

Piotr

Poznań-korepetycje. Pozostałe miasta-pomoc online w projekta...

Poznań-korepetycje. Pozostałe miasta-pomoc online w projektach/pracach zaliczeniowych. 25-letni inżynier budownictwa udzieli pomocy wszystkim chętnym z następujących zagadnień: wytrzymałość materiałów, me . . .

35 zł
za 60 min

Agnieszka

Profesjonalna pomoc w nauczaniu przedmiotów z zakresu budownictwa

Profesjonalna pomoc w nauczaniu przedmiotów z zakresu budownictwa. Pomoc w wykonywaniu projektów oraz przygotowanie do egzaminów i zaliczeń. Zapraszam serdecznie! . . .

45 zł
za 60 min

Patryk

Witam. Jestem absolwentem wydziału budownictwa na Politechni...

Witam. Jestem absolwentem wydziału budownictwa na Politechnice Wrocławskiej. Od kilku lat w wolnym czasie pomagam przy wykonywaniu projektów dla studentów. W związku z tym, że wspólpracuję z kilkoma osobami j . . .

30 zł
za 60 min

Mikołaj

Student 3 roku politechniki wrocławskiej udzieli korepetycji...

Student 3 roku politechniki wrocławskiej udzieli korepetycji w zakresie podstaw statyki budowli (rama, krata, belka, zpp) Ponad to mogę wykonać projekt z psb lub pomóc przy wykonywaniu projektu Spotkania mogą od . . .

30 zł
za 60 min

Zbyszek

Wszystkie poziomy, szybko i skutecznie - wieloletnie doświad...

Wszystkie poziomy, szybko i skutecznie - wieloletnie doświadczenie, absolwent Politechniki Warszawskiej Wydziału Inżynierii Lądowej. Zajęcia indywidualne i grupowe. Zajęcia w grupie taniej: - zajęcia indywidu . . .

60 zł
za 60 min

Przemek

Katowice – tu mieszkam, pozostałe miasta online. Pomagam...

Katowice – tu mieszkam, pozostałe miasta online. Pomagam w przygotowaniu do kolokwium, egzaminow oraz w robieniu projektów i rozwiązywaniu zadań. Pomagam z przedmiotów: -mechanika techniczna -mechanika bu . . .

40 zł
za 60 min

Monika

Witam , oferuję pomoc w wykonywaniu projektów z zakresu arch...

Witam , oferuję pomoc w wykonywaniu projektów z zakresu architektury i budownictwa:projektowanie architektoniczne, budownictwo ogólne,geometria wykreślna, rysunek techniczny, prace z rysunku odręcznego i malarst . . .

25 zł
za 60 min

Paweł

Jestem studentem II stopnia (mgr) budownictwa w języku angie...

Jestem studentem II stopnia (mgr) budownictwa w języku angielskim na Politechnice Wrocławskiej matematyka - szkoła średnia, gimnazjum, studia na kierunkach technicznych mechanika ogólna, podstawy statyki budowl . . .

30 zł
za 60 min

Paweł

Pomogę w wykonaniu projektów: Koleje, Fundamenty, Mechanika ...

Pomogę w wykonaniu projektów: Koleje, Fundamenty, Mechanika gruntów, Drogi, Mosty . . .

30 zł
za 60 min

Tomek

1) mechanika techniczna 2) mechanika budowli 1 ,pomoc w rozw...

1) mechanika techniczna 2) mechanika budowli 1 ,pomoc w rozwiązaniu projektów 3) mechanika budowli 2 ,pomoc w rozwiązaniu projektów 4) konstrukcje metalowe, żelbetowe 5) podstawy dynamiki budowli 6) pomagam w pr . . .

30 zł
za 60 min