Ogłoszenia

Bydgoszcz

Krzysztof

Profesjonalne korepetycje historia Nadrabianie zaległości. Ekspresowe przygotowanie do matury

Zapraszam zarówno na zajęcia online, jak i lekcje stacjonarne. Posiadam duże doświadczenie. Pracowałem zarówno z uczniami bardzo dobrymi, którzy celowali w najlepsze i najbardziej oblegane kierunki studiów j . . .

100 zł
za 60 min

Michał

Lekcje skrzypiec i altówki

Od półtora roku jestem nauczycielem akademickim. Do zakresu moich obowiązków należy edukowanie w zakresie gry na instrumencie zarówno tej solowej jak i kameralnej. Udzielam lekcji gry na altówce oraz skrzypc . . .

100 zł
za 60 min

Oliwia

Oferuję indywidualne oraz grupowe korepetycje z języka angielskiego zarówno stacjonarne jak i online.

Oferuję indywidualne oraz grupowe (2-3 osoby) korepetycje z języka angielskiego. Kładę nacisk na przełamywanie barier językowych poprzez liczne i różnorodne zadania i testy pozwalające mi określać progre . . .

50 zł
za 60 min

Zuzanna

Korepetycje z matematyki !

Nazywam się Zuzia i jestem studentką Poltechniki Bydgoskiej. Udzielam korepetycji uczniom w zakresie szkoły podstawowej, na których pomogę z pracą domową, przygotuję do egzaminu ósmoklasisty, sprawdzianów, . . .

40 zł
za 60 min

Hanna

Korepetycje z języka francuskiego na każdym poziomie.

Korepetycje z języka francuskiego dla początkujących i zaawansowanych, konwersacje, przygotowanie do egzaminów wstępnych i matury, gotowe materiały dla uczniów. Mgr filologii romańskiej z wieloletnim doświad . . .

50 zł
za 60 min

Laura

Korepetycje Angielski, kurs językowy

Nauczę Cię angielskiego - od podstaw (dla dzieci i dorosłych); - do egzaminu 8-klasisty; - do matury; Zapewniam wszystkie materiały do nauki. Skończyłam filologię angielską. Dzieci mnie lubią. Wcz . . .

70 zł
za 50 min

Rafał

Matematyka, ze mną zdasz na 100%! Darmowa lekcja

Poznaj matematykę ze mną! Jeżeli interesuje Cię luźna i koleżeńska atmosfera połączona z owocną nauką to trafiłeś do odpowiedniej osoby! Gwarantuje Ci że nauka ze mną nie będzie nudna, a zaraze . . .

80 zł
za 60 min

Kamil

Efektywność, intensywność, atmosfera, motywacja +++

75 zł
za 60 min

Sylwia

Nareszcie! Lekcje, które pomogą Ci zrozumieć i polubić matematykę!

Chciałbyś w końcu zrozumieć matematykę? Właśnie znalazłeś odpowiednie korepetycje i korepetytora z pasją i doświadczeniem! Pierwsze kroki, w udzielaniu pomocy podczas nauki, stawiałam w gimnazjum poma . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

English for Business Bydgoszcz

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka w codziennych sytuacjach bizesowych. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem M . . .

100 zł
za 60 min