Ogłoszenia

Bydgoszcz

Kamil

Efektywność, intensywność, atmosfera, motywacja +++

50 zł
za 60 min

Sylwia

Nareszcie! Lekcje, które pomogą Ci zrozumieć i polubić matematykę!

Chciałbyś w końcu zrozumieć matematykę? Właśnie znalazłeś odpowiednie korepetycje i korepetytora z pasją i doświadczeniem! Pierwsze kroki, w udzielaniu pomocy podczas nauki, stawiałam w gimnazjum poma . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

English for Business Bydgoszcz

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka w codziennych sytuacjach bizesowych. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem M . . .

100 zł
za 60 min

Tomasz

Włoski konwersacje, wzbogacenie słownictwa z doświadczonym nauczycielem Bydgoszcz

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka w codziennych sytuacjach. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwentem Middlesex Un . . .

100 zł
za 60 min

Tomasz

Angielski konwersacje, wzbogacenie słownictwa z doświadczonym nauczycielem Bydgoszcz

Cześć.....mam na imię Tomasz, i zajmuję się nauczaniem praktycznej znajomości i używania języka angielskiego w codziennych sytuacjach. Skończyłem prywatną szkołę średnią w Anglii, i jestem absolwent . . .

100 zł
za 60 min

Maksym

[ONLINE] Matura, testy, pomoc bieżąca. Skuteczna nauka matematyki.

W najbliższym czasie udzielam tylko lekcji online. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie od podstawówki do pierwszych lat studiów . Przygotowuję do matury (podstawa i rozszerzenie), testów, poprawek . . .

40 zł
za 60 min

Ela

Ciekawe lekcje hiszpańskiego w miłej atmosferze. 100% zadowolenia i 100% skuteczności

Hola! Zapraszam na ciekawe lekcje hiszpańskiego. Pomogę w nauce od podstaw jak i na wyższych poziomach. Pomogę w pracach domowych, przygotowaniu do klasówek i egzaminów. Mam ponad 10 lat doświadczenia w udzie . . .

50 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje z angielskiego

25 zł
za 45 min

Czy boisz sie mowic po angielsku? Czy gramatyka angielska sprawia Ci trudnosci? Napisz, wspolnie znajdziemy rozwiazanie.

ENGLISH WHEREVER U R - czyli angielski gdziekolwiek jestes… Mam na imie Marzena i oferuje lekcje online dla wszystkich poziomow nauczania, poczawszy od dzieci szkoly podstawowej a skonczywszy na egzaminach ze s . . .

60 zł
za 60 min

Zapraszam na korepetycje Online!

O MNIE ? Jestem studentką na studiach inzynierskich nakierunku analityka chemiczna i spożywcza na Uniwerystecie Technologiczno Przyrodniczym w Bydgoszczy. Dzięki studiom znalazłam pasję do nauk ścisłych o . . .

60 zł
za 60 min