Ogłoszenia

Bytom

Justyna

Korepetycje angielski

Hello! Nazywam się Justyna. Od 3 lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego. Jeżeli masz problemy z nauką słówek, gramatyki, porozumiewaniu się to nic straconego. Chętnie pomogę Ci nadrobić wszystki . . .

40 zł
za 60 min

Dariusz

Student udzieli profesjonalnych korepetycji z fizyki. Doświa...

Student udzieli profesjonalnych korepetycji z fizyki. Doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego oraz pomoc w nadrabianiu zaległości i w rozwiązywaniu zadań domowych. . . .

20 zł
za 60 min

Dariusz

Student udzieli profesjonalnych korepetycji z chemii. Doświa...

Student udzieli profesjonalnych korepetycji z chemii. Doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego oraz pomoc w nadrabianiu zaległości i w rozwiązywaniu zadań domowych. . . .

20 zł
za 60 min

Justyna

Korepetycje hiszpański

Hola! Nazywam się Justyna. Od 3 lat prowadzę zajęcia z języka hiszpańskiego. Jeżeli masz problemy z nauką słówek, gramatyki, porozumiewaniu się to nic straconego. Chętnie pomogę Ci nadrobić wszystk . . .

50 zł
za 60 min

Dariusz

Student udzieli profesjonalnych korepetycji z biologii. Dośw...

Student udzieli profesjonalnych korepetycji z biologii. Doświadczenie w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego oraz pomoc w nadrabianiu zaległości i w rozwiązywaniu zadań domowych. . . .

20 zł
za 60 min

Marta

ARS-LINGUA Jestem magistrem filologii angielskiej o specjaln...

ARS-LINGUA Jestem magistrem filologii angielskiej o specjalności język angielski w biznesie. Prowadzę zajęcia od poziomu podstawowego do zaawansowanego, zapewniam atrakcyjne lekcje wykorzystując różnorodne mat . . .

40 zł
za 60 min

Marta

ARS-LINGUA Hola :) Prowadzę zajęcia z języka hiszpańskiego o...

ARS-LINGUA Hola :) Prowadzę zajęcia z języka hiszpańskiego od poziomu podstawowego do średnio zaawansowanego. Oferuję różnorodne podręczniki, a także wiele innych ciekawych materiałów językowych (filmy, . . .

35 zł
za 60 min

Aleksandra

studentka 3 roku biotechnologi medycznej , Śląskiego Uniwers...

studentka 3 roku biotechnologi medycznej , Śląskiego Uniwersytetu Medycznego . . .

20 zł
za 60 min

Sylwia

Kocham zdobywać wiedzę i uwielbiam uczyć :) Można powiedzieć...

Kocham zdobywać wiedzę i uwielbiam uczyć :) Można powiedzieć, że to moja pasja :D Mam doswiadczenie w prowadzeniu lekcji. Posiadam spory zbiór testów, matur, zadań i pomocy naukowych :)) Specjalność: bezna . . .

35 zł
za 60 min

Aleksandra

studentka 3 roku biotechnologii medycznej , Śląskiego Uniwer...

studentka 3 roku biotechnologii medycznej , Śląskiego Uniwersytetu Medycznego . . .

20 zł
za 60 min