Ogłoszenia

Chełm

Ola

Korepetycje język angielski, szkoła podstawowa, gimnazjum

Witam,  Nazywam się Ola, jestem tegoroczną maturzystką, absolwentką 1 Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Obecnie przygotowuję się do matury rozszerzonej z angielskiego oraz egzaminu CPE na pierws . . .

25 zł
za 60 min

Ola

Korepetycje z historii, szkoła podstawowa, gimnazjum

Witam,  Nazywam się Ola, jestem tegoroczną maturzystką i absolwentką klasy prawniczej 1 Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Uczęszczałam do klasy z rozszerzonym, wielogodzinnym programem nauczania . . .

25 zł
za 60 min

Ola

Korepetycje z języka polskiego, szkoła podstawowa, gimnazjum,

Witam,  Nazywam się Ola, jestem tegoroczną maturzystką, absolwentką 1 Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie a także finalistką ogólnopolskiego konkursu literackiego. Obecnie przygotowuję się do ma . . .

25 zł
za 60 min

Agnieszka

Zajęcia z matematyki

Jestem studentką Politechniki Warszawskiej i chętnie udzielę korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej i liceum. Wyjaśnię niejasne zagadnienia i pomogę w rozwiązywaniu zadań i testów na wszys . . .

35 zł
za 60 min

Adam

matematyka Chełm 60 minut

Korepetycje z matematyki u nauczyciela mianowanego (10 lat w szkole średniej), wszystkie poziomy: ( 60 minut ) -35zł szkoła podstawowa -40zł szkoła średnia  -50zł studenci zapraszam maturzystów ( mat . . .

35 zł
za 60 min

Paulina

Magister filologii angielskiej udzieli korepetycji na wszyst...

Magister filologii angielskiej udzieli korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania. Jeśli masz jakikolwiek problem z angielskim to koniecznie się ze mną skontaktuj. Pomogę każdemu. . . .

50 zł
za 60 min

Beta

Absolwentka Psychologii na UG i studiów podyplomowych na STM...

Absolwentka Psychologii na UG i studiów podyplomowych na STM, psycholog z 8-letnim doświadczeniem szkoleniowym w języku angielskim. . . .

45 zł
za 60 min

Danuta

Nauka rysunku klasycznego wymaganego na egzaminach uczelni w...

Nauka rysunku klasycznego wymaganego na egzaminach uczelni wyższych, budowa portfolio rysunkowego na kierunki tego wymagające. . . .

10 zł
za 60 min

Przemysław

Witam! Chciałbym zaoferować Państwu swoje usługi w zakresie...

Witam! Chciałbym zaoferować Państwu swoje usługi w zakresie korepetycji z matematyki. Mam 35 lat i wykształcenie wyższe (ekonomia). Posiadam bardzo duże doświadczenie potwierdzone wieloma sukcesami. Wyróżn . . .

20 zł
za 60 min

Ewelina

Absolwentka Wydziału Chemii (mgr) chętnie udzieli korepetycj...

Absolwentka Wydziału Chemii (mgr) chętnie udzieli korepetycji z chemii licealistom (maturzystom) oraz gimnazjalistom. Zapewniam własne materiały oraz miłą i mobilizującą do nauki atmosferę. Jestem wymagając . . .

25 zł
za 60 min