Ogłoszenia

Chojnice

Udzielę korepetycji z matematyki!

Witam, jestem maturzystką z II LO, chętnie udzielę korepetycji uczniom ze szkół podstawowych, gimnazjów.  . . .

25 zł
za 60 min

Karolina

Hola! Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego od podstaw, konty...

Hola! Jeśli chcesz uczyć się hiszpańskiego od podstaw, kontynuować naukę lub potrzebujesz pomocy w szkole, gorąco zapraszam! Oferuję lekcje indywidualne jak i grupowe. W koszt zajęć wchodzą dodatkowe mater . . .

35 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem absolwentka studii na kierunku matematyka na Uniwersy...

Jestem absolwentka studii na kierunku matematyka na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu.Pomogę w opanowaniu materiału uczniom szkół podstawowych, gimnazjum oraz ponadgimnazjalnych. Zadania przygotowuje sa . . .

30 zł
za 60 min

Ewa

Pomogę w odrabianiu lekcji, nadrobieniu zaległości, przygoto...

Pomogę w odrabianiu lekcji, nadrobieniu zaległości, przygotowaniu się do sprawdzianów, testów kompetencji oraz egzaminu maturalnego. Zapewniam indywidualne podejście do ucznia, cierpliwość i skuteczność. . . .

25 zł
za 60 min

Lukasz

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu korepet...

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w przeprowadzaniu korepetycji. Proszę o kontakt wyłącznie przy użyciu maila podanego pod ogłoszeniem. Przeprowadzam lekcje z matematyki na różnych poziomach: matura rozszerz . . .

20 zł
za 60 min

Ewelina

Studentka 5 roku prawa, po rocznym stypendium na Uniwersytec...

Studentka 5 roku prawa, po rocznym stypendium na Uniwersytecie w Walencji w ramach programu LLP-Erasmus i 6-miesięcznych praktykach w biurze adwokackim w Barcelonie i Montevideo (Urugwaj), oferuje ciekawą, efektywn . . .

30 zł
za 60 min