Ogłoszenia

Chorzów

Kasia

wakacyjny kurs online z języka hiszpańskiego

Udzielę lekcji online z języka hiszpańskiego zarówno od podstaw, jak i tym, którzy już mieli do czynienia z tym pięknym językiem :) Gwarantuję nowoczesne, urozmaicone lekcje oraz materiały przesyłane drog . . .

35 zł
za 60 min

Nadia

Korepetycje matematyka

Cześć!  Jestem Nadia a moją pasją jest dzielenie się swoją wiedzą z innymi. Nauka matematyki od zawsze była dla mnie niesamowicie prosta i moim celem jest sprawienie, byś i ty nie miał z nią żadn . . .

30 zł
za 60 min

Adam

Niemiecki

Uczę różnymi metodami np. rozmowy, skojarzenia, poprzez zabawę, fitness niemiecki. Metodologię nauczania dobieram indywidualnie do potrzeb i predyspozycji ucznia. Piszę za ucznia w programie i notatki wys . . .

49 zł
za 45 min

Adrian

Korepetycje z matematyki

Jestem inżynierem matematyki stosowanej. Udzielę korepetycji z matematyki (przygotowanie z bieżącego materiału, przygotowanie do egzaminów na wszystkich poziomach, przygotowanie do egzaminów poprawkowych). P . . .

60 zł
za 60 min

Weronika

Efektywne i ciekawe korepetycje z chemii u studentki medycyny

Cześć! Mam na imię Weronika i studiuję na pierwszym roku wydziału lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Od dwóch lat udzielam korepetycji, starając się wyjaśnić zawiłości chemii. Na moich lekc . . .

35 zł
za 60 min

Radosław

Nauczyciel udziela korepetycji z języka angielskiego

 Nauczyciel z 14 letnim stażem udziela korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania. Prowadzę konwersacje, naukę Business English, przygotowuję do egzaminów. W swojej pracy zawodowej nauczałem osoby . . .

50 zł
za 60 min

Tomasz

Darmowe korepetycje z matematyki

Darmowe korepetycje z matematyki . . .

0 zł
za 60 min

Weronika

Korepetycje z angielskiego

Witam, jestem Weronika, mam 19 lat. Od  liceum udzielam korepetycji z Języka angielskiego. Na maturze rozszerzonej z języka angielskiego uzyskałam 93%. Podczas nauki wykorzystuję metody nauki, które sprawd . . .

30 zł
za 60 min

Basia

Matematyka korepetycje

Jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Posiadam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z matematyki. Bardzo chętnie pomogę osobą zmagającym się z tym przedmiotem.  Zapraszam do kon . . .

50 zł
za 60 min

Kaja

Ze mną matematyka nie będzie Ci już taka straszna!

Jestem studentką 2 roku matematyki i 3 roku pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim. Prowadzę korepetycje od 3 lat. Przygotowuję do matury podstawowej, staram się poprawiać Twoje wyniki w nauce i nadrabiać zale . . .

50 zł
za 90 min