Ogłoszenia

Chrzanów

Ireneusz

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji....

Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Mogę pomóc osobom o różnym poziomie zaawansowania. Przeprowadzam lekcje z matematyki na różnych poziomach: gimnazjum, liceum, matura podstawowa, mat . . .

20 zł
za 60 min

Zofia

Dopasowuje program do wieku i zaawansowania ucznia, oraz teg...

Dopasowuje program do wieku i zaawansowania ucznia, oraz tego, co chce osiągnąć i do czego potrzebny będzie mu język angielski w przyszłości. Chętnie prowadzę zajęcia z uczniami szkoły podstawowej, dopiero . . .

45 zł
za 60 min

Michał

Pomogę z fizyki. Program gimnazjum. Lekcji udzielam od pon. ...

Pomogę z fizyki. Program gimnazjum. Lekcji udzielam od pon. do pt. od godz. 16:00 oraz w niektóre weekendy. W rejonie Chrzanowa i Trzebini dojazd do klienta. (Dodatkowe informacje: inżynier informatyk, technik e . . .

30 zł
za 60 min

Michał

POMOGĘ Z INFORMATYKI (np. PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C, HTML,XHT...

POMOGĘ Z INFORMATYKI (np. PROGRAMOWANIE W JĘZYKU C, HTML,XHTML) Lekcji udzielam od pon. do pt. od godz. 16:00 oraz w niektóre weekendy. W rejonie Chrzanowa i Trzebini dojazd do klienta. (Dodatkowe informacje: i . . .

30 zł
za 60 min

Michał

Pomogę z elektrotechniki. Lekcji udzielam od pon. do pt. od...

Pomogę z elektrotechniki. Lekcji udzielam od pon. do pt. od godz. 16:00 oraz w niektóre weekendy. W rejonie Chrzanowa i Trzebini dojazd do klienta. (Dodatkowe informacje: inżynier informatyk, technik elektryk, . . .

30 zł
za 60 min

Paweł

Absolwent Technologii Chemicznej specjalność Materiały Ognio...

Absolwent Technologii Chemicznej specjalność Materiały Ogniotrwałe na Wydziale Inżynierii Materiałowej i Ceramiki AGH w Krakowie. Udzielę także lekcji z zakresu biologii, geografii, pomogę z języka polskieg . . .

30 zł
za 60 min

Wojciech

Udzielę korepetycji z gry na gitarze. Zapewniam zajęcia w mi...

Udzielę korepetycji z gry na gitarze. Zapewniam zajęcia w miłej i bezstresowej atmosferze. Moje wieloletnie doświadczenie w graniu umożliwia przekazanie wiedzy na wysokim poziomie. . . .

20 zł
za 60 min

Joanna

Od lat zajmuje się indywidualnym nauczaniem matematyki, na k...

Od lat zajmuje się indywidualnym nauczaniem matematyki, na każdym poziomie edukacji: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna (średnia) i studia. Wykształcenie (magister matematyki), wieloletnie do . . .

35 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Michał

Pomogę z matematyki. Program szkoły podstawowej, gimnazjum i...

Pomogę z matematyki. Program szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej. Lekcji udzielam od pon. do pt. od godz. 16:00 oraz w niektóre weekendy. W rejonie Chrzanowa i Trzebini dojazd do klienta. (Dodatkow . . .

25 zł
za 60 min