Ogłoszenia

Częstochowa

Beata

Profesjonalne i skuteczne przygotowanie do matury

Aktywna nauczycielka biologii z wieloletnim stażem. Udzielam korepetycji na wielu poziomach, w szczególności przygotowuję do matury. Wielu moich uczniów osiąga dobre i bardzo dobre wyniki. Lekcje op . . .

60 zł
za 60 min

Barbara

Jestem nauczycielem z 25-letnim stażem. Mam wieloletnie dośw...

Jestem nauczycielem z 25-letnim stażem. Mam wieloletnie doświadczenie pedagogiczne w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie nauczania. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, gi . . .

30 zł
za 60 min

Adam

przygotowanie do egzaminów na ASP, architekturę oraz do gimn...

przygotowanie do egzaminów na ASP, architekturę oraz do gimnazjum i liceum plastycznego. W programie zajęć rysunek z natury, ćwiczenia kompozycyjne, omawianie zagadnień egzaminacyjnych. W tym roku WSZYSCY nasi . . .

15 zł
za 60 min

Marta

Absolwentka Sorbony i magister języków stosowanych: francusk...

Absolwentka Sorbony i magister języków stosowanych: francuski z angielskim na Uniwersytecie Śląskim udziela korepetycji z języków: FRANCUSKIEGO i ANGIELSKIEGO na wszystkich poziomach zaawansowania. Przygotowani . . .

30 zł
za 60 min

Sylwia

KONWERSACJE po NIEMIECKU! Udzielę korepetycji z j.niemieckie...

KONWERSACJE po NIEMIECKU! Udzielę korepetycji z j.niemieckiego uczniom na każdym etapie kształcenia oraz osobom dorosłym. Przygotowanie do lekcji, zajęcia wyrównawcze, dodatkowe, przygotowanie do egzaminu, matu . . .

30 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Sebastian

EKONOMETRIA - ZADANIA, PROJEKTY, MODELE EKONOMETRYCZNE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem), przygotowywanie projektów zaliczeniowych, modeli ekonometrycznych z ekonometrii, także przy użyciu programów Gretl, R/RStudio, SPSS, Statistica, Excel. . . .

1 zł
za 60 min

Krzysztof

Zapraszam na korepetycje z Fizyki na każdym stopniu - profes...

Zapraszam na korepetycje z Fizyki na każdym stopniu - profesjonalnie i konkretnie, tel 605854567. Krzysiek. . . .

30 zł
za 60 min

Dominika

Twoje dziecko potrzebuje korepetycji z języka angielskiego? ...

Twoje dziecko potrzebuje korepetycji z języka angielskiego? Jestem studentką drugiego roku filologii angielskiej. Mam świetny kontakt z dziećmi i młodzieżą (szkoła podstawowa i gimnazjum). Zapewniam dojazd na . . .

25 zł
za 60 min

Paweł

Witam, Jestem absolwentem fizyki UW. Mam wieloletnie doświa...

Witam, Jestem absolwentem fizyki UW. Mam wieloletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji z przedmiotów ścisłych, głównie z fizyki i matematyki. Dojeżdżam do ucznia. Cena za godzinę zegarową waha się od . . .

30 zł
za 60 min