Ogłoszenia

Dąbrowa Górnicza

Alicja

Korepetycje z języka hiszpańskiego

Jestem studentką V roku filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Oferuję korepetycje z języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym oraz średniozaawansowanym. Zapraszam również wszystkich, któr . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Angielski dla dzieci

Witam! Uczę języka angielskiego od podstaw, szczególnie dzieci z 3,4,5,6 klasy. Łączę dwa sposoby nauki, uczę interaktywnie, tzn. za pomocą komputera (poprzez zabawy, krzyżówki, gry), a także tradycyjnie . . .

40 zł
za 60 min

Maria

Matematyka dla uczniów szkół podstawowych

Tylko zrozumiana matematyka może sprawiać radość… …czyli zapraszam na korepetycje wszystkie dzieci ze szkół podstawowych! W czym mogę pomóc? • w codziennej nauce, • przygotowaniu do sprawdzi . . .

35 zł
za 60 min

Kasia

Korepetycje z języka angielskiego

Cześć :) Jestem uczennicą 2 klasy liceum o profilu dwujęzycznym. Uczę się angielskiego od 5. roku życia i posługuję się nim codziennie. Uwielbiam przekazywać swoją wiedzę innym, ponieważ w ten sposób . . .

20 zł
za 45 min

Wojciech

Niekonwencjonalne Lekcje online, z dojazdem, u nauczyciela. Uczę z zamiłowania i z dużym zaangażowaniem.

/Wolne terminy/ Lekcje online, z dojazdem, u nauczyciela. Jestem osobą, która uczy z zamiłowania i z dużym zaangażowaniem. Z wykształcenia anglista, z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć indywidualnych dosto . . .

60 zł
za 60 min

Marta

Socjologia na 5!

Udzielam korepetycji z zakresu socjologii. Pomogę w nauce, wytłumaczę, naprowadzę w pisaniu wypracowań, pomogę w przygotowaniu do egzaminów. Zapraszam! :) . . .

50 zł
za 60 min

Krzysztof

Zapraszam na lekcje gry na skrzypcach!

Dzień dobry! Zapraszam na lekcje skrzypiec dzieci, młodzież, a także dorosłych w każdym wieku! Jestem absolwentem Szkoły Muzycznej II stopnia im. Jana Kiepury w Sosnowcu. Pierwsze kroki w dziedzinie muzyki st . . .

80 zł
za 60 min

Rocket Minds

Kurs Maturalny z Fizyki (intensywnie, niezwykle ciekawie, skutecznie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie konieczność, a przyw . . .

50 zł
za 60 min

Krzysztof

Zapraszam na zajęcia z języka angielskiego!

Dzień dobry! Zapraszam na lekcje angielskiego dzieci oraz młodzież ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Angielskiego uczyłem się już przed rozpoczęciem edukacji w szkole podstawowej. Posiadam ce . . .

50 zł
za 60 min

Krzysztof

Zapraszam na zajęcia z fizyki!

Dzień dobry! Zapraszam na lekcje fizyki dzieci oraz młodzież ze szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych. Jestem zeszłorocznym absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie oraz Politechniki Krakowsk . . .

50 zł
za 60 min