Ogłoszenia

Dęblin

Sylwia

Wakacyjne korepetycje z angielskiego Dęblin

Udzielę korepetycji z języka angielskiego dla klas szkoły podstawowej. Wakacje to idealny czas na nadrobienia zaległości, a także nauczenie się czegoś nowego. Zapraszam do współpracy, na pewno wspól . . .

40 zł
za 60 min

Sylwia

Korepetycje z języka angielskiego! Dęblin

Dzień dobry! Jestem studentką lingwistyki stosowanej. Stąd też pomysł na korepetycje. Mam dość spore doświadczenie, jak na swój młody wiek. Udzielam korepetycji języka angielskiego! Możliwy dojazd do ucz . . .

40 zł
za 60 min

Stanisław

Jako student Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w D...

Jako student Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie chętnie udzielam korepetycji z języka angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej. Przygotuję do egzaminu gimn . . .

20 zł
za 60 min

Renia

Lektor języka angielskiego, absolwentka filologii angielskie...

Lektor języka angielskiego, absolwentka filologii angielskiej z tytułem magistra Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, pedagog- oferuje korepetycje z j. angielskiego na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum, szk . . .

30 zł
za 60 min

Rafał

Jestem studentem filologii angielskiej i oferuję chętnym oso...

Jestem studentem filologii angielskiej i oferuję chętnym osobom korepetycje z jęz. ang. . . .

20 zł
za 60 min

Marcin

Student III roku Lotnictwa i Kosmonautyki, z doświadczeniem,...

Student III roku Lotnictwa i Kosmonautyki, z doświadczeniem, udzieli korepetycji na każdym etapie nauki, w szczególności przygotowujących do matury (poziom podst. i roz.) i testów gimnazjalnych. Istnieje możli . . .

25 zł
za 60 min

Filip

Przeprowadzam lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: t...

Przeprowadzam lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: technikum, matura podstawowa, matura rozszerzona, liceum, gimnazjum. Mogę pomóc uczniom o zróżnicowanym poziomie zaawansowania. Spotkania dla osób miesz . . .

20 zł
za 60 min

Stanisław

Jako student Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w D...

Jako student Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie chętnie udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Z łatwością wyjaśnię wszystkie problemy matematy . . .

20 zł
za 60 min