Ogłoszenia

Ekonomia

Paweł

Korepetycje: Mikro,makroekonomia, analiza fundamentalna, finanse przedsiębiorstw

Witam serdecznie, Oferuję pomoc przy rozwiązywaniu zadań oraz zajęcia( obecnie wchodzi głównie zajęcia zdalne) z mikroekonomii, makroekonomii, finansów przedsiębiorstw (corporate finance),analizy fundamenta . . .

65 zł
za 60 min

Dominik

Ekonomia na poziomie szkoły średniej - tylko online

Witam, jestem absolwentem technikum ekonomicznego. Posiadam kwalifikacje zawodowe AU.35 oraz AU.36 i oferuję korepetycje z podstaw ekonomii, podstaw prawa gospodarczego, działalności gospodarczej i funkcjonowania . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Pomoc w pilnej potrzebie!!!

Wieloletnie doświadczenie w zakresie finansów, rachunkowości, analizy finansowej, finansów przedsiębiorstw, matematyki finansowej, ekonomii, zarządzania, makroekonomii, mikroekonomii i pokrewnych przedmiotów. . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

OLIMPIADA WIEDZY EKONOMICZNEJ nauka przygotowania lekcje zadalne grupowe korepetycje

Witam. Jestem laureatem olimpiady wiedzy ekonomicznej i udzielam korepetycji do tej olimpiady. Od września przygotowuje grupę do korepetycji grupowych, które będą się odbywać raz w tygodniu, po dwie godziny z . . .

35 zł
za 60 min

Emilia

Korepetycje z ekonomii i przedsiębiorczości

Oferuję korepetycje z ekonomii i przedsiębiorczości dla uczniów 7 i 8 klas, gimnazjum i liceum.  Skupiam się na takich obszarach jak: przedsiębiorczość, makroekonomia, mikroekonomia, finanse, rachunkow . . .

60 zł
za 60 min

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min

Halinka

opracowań prac zaliczeniowych dyplomowych faktura vat + liczne gratisy

Prosimy o wcześniejsze opisanie problemu bardzo szczegółowo - należy o tym pamiętać kontaktując się z nami Wystawiamy także faktury Nie masz czasu na pisanie prac, lub nie wiesz jak się do tego zab . . .

11 zł
za 60 min

Henri Paul

Economics Classes

Assistance in classes of elements of economy, microeconomics and macroeconomics. Class topics are: consumer theory, cost theory, competitive markets, oligopoly, monopoly, etc. Digital bibliogr . . .

50 zł
za 60 min

Magdalena

Udzielę korepetycji on-line/ giełda, inwestycje, ekonomia

Witam, jestem absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Specjalizacja, którą wybrałam to Analiza rynków finansowych i doradztwo inwestycyjne. Pracuję w zawodzie. Kończę obecnie CFA. Chętnie pomogę . . .

85 zł
za 60 min

Jerzy

test

test . . .

33 zł
za 60 min