Ogłoszenia

Elbląg

Konwersacje Po Hiszpańsku

Konwersacje Po Hiszpańsku

Znajomość języka nabyłam mieszkając i chodząc do szkoły w Hiszpanii. Ze mną możesz w przyjemny sposób nauczyć się hiszpańskiego poprzez konwersacje na tematy, które  Ciebie interesują.&nbs . . .

50 zł
za 60 min

Rafał

Korepetycje z angielskiego dla tych co mają dość kursów i masówki.

Korepetycje z języka angielskiego. Jeśli szukasz tylko jednorazowego korepetytora do matury i testów z gramatyki, który obieca tobie, że nauczy cię wszystkiego w godzinę, to szukaj u droższego ode mnie. Jeś . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

Lekcje prowadzone przez wykwalifikowanego nauczyciela z 17-l...

Lekcje prowadzone przez wykwalifikowanego nauczyciela z 17-letnim stażem. Nauczanie dzieci, młodzieży i dorosłych. Wszystkie poziomy. . . .

40 zł
za 60 min

Arkadiusz

KOREPETYCJE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO/ NAUKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO...

KOREPETYCJE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO/ NAUKA JĘZYKA NIEMIECKIEGO - dzieci, młodzież i dorośli; Wszystkie poziomy nauczania; Przygotowywanie do egzaminu gimnazjalnego i maturalnego; Nauka podstaw języka niemieckiego . . .

30 zł
za 60 min

Kolena

Doświadczony nauczyciel języka polskiego przyjmie chętnych d...

Doświadczony nauczyciel języka polskiego przyjmie chętnych do nauki na zajęciach indywidualnych. Zapraszam uczniów na każdym poziomie. Przygotowuję do testu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury . . .

25 zł
za 60 min

Magie

Doświadczona nauczycielka języka niemieckiego oferuje lekcje...

Doświadczona nauczycielka języka niemieckiego oferuje lekcje indywidualne. Jestem germanistą-pedagogiem z wieloletnim stażem pracy szkołach publicznych i językowych. Zapraszam uczniów na wszystkich poziomach-p . . .

35 zł
za 60 min

Radob

Doświadczony anglista zaprasza na uczniów we wszystkich prze...

Doświadczony anglista zaprasza na uczniów we wszystkich przedziałach wiekowych na korepetycje. Jestem absolwentem filologii angielskiej oraz stosunków międzynarodowych, jako lektor i tłumacz języka angielskieg . . .

35 zł
za 60 min

Derby

Doświadczony nauczyciel i lektor zaprasza na lekcje z języka...

Doświadczony nauczyciel i lektor zaprasza na lekcje z języka angielskiego. Jestem dyplomowanym nauczycielem, byłem zatrudniony w szkołach ponadpodstawowych i liceum. Przez dwa lata pracowałem jako tłumacz i nau . . .

35 zł
za 60 min

Radosław

Witam. Jestem nauczycielem języka angielskiego z kilkuletnim...

Witam. Jestem nauczycielem języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem w udzielaniu prywatnych lekcji. Jestem w stanie zaoferować szeroki zakres usług od konwersacji poprzez standardowe korepetycje do przygo . . .

45 zł
za 60 min

Maciej

Doświadczony korepetytor pomoże w zdaniu przedmiotu i przygo...

Doświadczony korepetytor pomoże w zdaniu przedmiotu i przygotuje od matury podstawowej z matematyki . . .

30 zł
za 60 min