Ogłoszenia

Elektronika

Andrzej

Elektronika - fachowo i przystępnie

Doświadczony korepetytor, zaprasza na starannie opracowane  korepetycje, które przystępnie i obrazowo wytłumaczą zagadnienia występujące w teorii i zadaniach z elektroniki, przygotowując do egzaminów, . . .

50 zł
za 60 min

Tutor

Korepetycje z elektroniki ONLINE!

Spotkajmy się w sieci! Na dedykowanej platformie do webkonferencji możemy porozmawiać, omawiać materiały i skorzystać z wirtualnej tablicy. Posiadam tablet graficzny, więc tworzenie notatek jest tak samo . . .

180 zł
za 90 min

Karol

elektronika, układy analogowe i cyfrowe - 60 zł/h

Oferuję pomoc z zakresu:  matematyka: - analiza matematyczna, - algebra liniowa, - geometria analityczna, - analiza matematyczna wektorowa, - analiza matematyczna zespolona, - równania różn . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Korepetycje z Elektroniki, Układów Elektronicznych ONLINE

Pomoc na miejscu w Krakowie . Jestem absolwentem Elektrotechniki wydziału EAIiIB AGH oraz absolwentem Elektroniki i Telekomunikacji na AGH na wydziale IET. Chętnie udzielę korepetycji z teorii obwodów elektryczn . . .

110 zł
za 60 min

Tutor

Korepetycje z elektroniki!

Oferuję pomoc z przedmiotów: AUE (Analogowe układy elektroniczne), TC (Technika cyfrowa), SiS (Sygnały i systemy), CPS (Cyfrowe przetwarzanie sygnałów), i wiele innych pokrewnych. Wykonuję równ . . .

120 zł
za 60 min

Andrzej

ELEKTRONIKA (i inne przedmioty ścisłe i techniczne)- z dojazdem!

ELEKTRONIKA (i inne)- z dojazdem! Jestem wieloletnim, doświadczonym korepetytorem. udzielam korepetycji również z matematyki, fizyki i wielu przedmiotów technicznych (informacja na telefon). Dojeżdżam do dom . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Zapraszam na korepetycje....

Zapraszam na korepetycje. . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Jestem studentem 5 roku Elektroniki na Politechnice Warszaws...

Jestem studentem 5 roku Elektroniki na Politechnice Warszawskiej i chętnie udzielę korepetycji. Szczegóły tel lub e-mail. . . .

30 zł
za 60 min

Łukasz

Solidne przygotowanie do egzaminów, kolokwiów :)...

Solidne przygotowanie do egzaminów, kolokwiów :) . . .

30 zł
za 60 min

Maciej

Doktorant Politechniki Gdańskiej wydziału Elektrotechniki i ...

Doktorant Politechniki Gdańskiej wydziału Elektrotechniki i Automatyki ( spec. Automatyka i Robotyka) oraz Tokyo Institute of Technology, asystent wykładowcy udzieli korepetycji z: • Matematyki • Analiza • . . .

35 zł
za 60 min