Ogłoszenia

Elektronika

Andrzej

Elektronika - fachowo i przystępnie

Doświadczony korepetytor, zaprasza na starannie opracowane  korepetycje, które przystępnie i obrazowo wytłumaczą zagadnienia występujące w teorii i zadaniach z elektroniki, przygotowując do egzaminów, . . .

50 zł
za 60 min

K

Korepetycje z elektroniki ONLINE!

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi opracować autorskie metody nauczania, które cieszą się uznaniem moich uczniów oraz wpływają na wysoką skutecznością naszej pracy. Dobra atmosfera na korepetycja . . .

180 zł
za 90 min

Karol

elektronika, układy analogowe i cyfrowe - 60 zł/h

Oferuję pomoc z zakresu:  matematyka: - analiza matematyczna, - algebra liniowa, - geometria analityczna, - analiza matematyczna wektorowa, - analiza matematyczna zespolona, - równania różn . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Korepetycje z Elektroniki, Układów Elektronicznych ONLINE

Pomoc na miejscu w Krakowie . Jestem absolwentem Elektrotechniki wydziału EAIiIB AGH oraz absolwentem Elektroniki i Telekomunikacji na AGH na wydziale IET. Chętnie udzielę korepetycji z teorii obwodów elektryczn . . .

110 zł
za 60 min

Andrzej

ELEKTRONIKA (i inne przedmioty ścisłe i techniczne)- z dojazdem!

ELEKTRONIKA (i inne)- z dojazdem! Jestem wieloletnim, doświadczonym korepetytorem. udzielam korepetycji również z matematyki, fizyki i wielu przedmiotów technicznych (informacja na telefon). Dojeżdżam do dom . . .

50 zł
za 60 min

Joanna

Zapraszam na korepetycje....

Zapraszam na korepetycje. . . .

60 zł
za 60 min

Piotr

Jestem studentem 5 roku Elektroniki na Politechnice Warszaws...

Jestem studentem 5 roku Elektroniki na Politechnice Warszawskiej i chętnie udzielę korepetycji. Szczegóły tel lub e-mail. . . .

30 zł
za 60 min

Łukasz

Solidne przygotowanie do egzaminów, kolokwiów :)...

Solidne przygotowanie do egzaminów, kolokwiów :) . . .

30 zł
za 60 min

Daniel

gggggg...

gggggg . . .

59 zł
za 60 min

Adam

W KOŃCU !!! Korepetycje lepsze od innych, dzięki którym ZDAS...

W KOŃCU !!! Korepetycje lepsze od innych, dzięki którym ZDASZ KAŻDY EGZAMIN z naprawdę dobrym wynikiem. Nauczę nawet najbardziej oporne osoby W CIĄGU ZALEWIE KILKU SPOTKAŃ. Jestem wszechstronnie wykształco . . .

60 zł
za 60 min