Ogłoszenia

Elektrotechnika

Piotr

Korepetycje z elektrotechniki ONLINE!

Spotkajmy się w sieci! Na dedykowanej platformie do webkonferencji możemy porozmawiać, przeglądać materiały i skorzystać z wirtualnej tablicy. Posiadam tablet graficzny, więc tworzenie notatek jest tak s . . .

100 zł
za 60 min

Łukasz

Elektrotechnika bez tajemnic i obwody elektryczne na 5. Wolne miejsca!!!

Jestem absolwentem studiów dziennych I i II stopnia na Politechnice Gdańskiej, kierunek Elektrotechnika. Mam kilkanaście lat doświadczenia praktycznego (zdobywane już jako nastolatek), jeśli chodzi o korepety . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Korepetycje z Teorii Obwodów&Elektrotechniki ONLINE

Pomoc na miejscu w Krakowie . Jestem absolwentem Elektrotechniki wydziału EAIiB AGH oraz absolwentem Elektroniki i Telekomunikacji na AGH na wydziale IET. Chętnie udzielę korepetycji z teorii obwodów elektryczny . . .

80 zł
za 60 min

Andrzej

Jestem magistrem inżynierem elektronikiem i udzielam korepet...

40 zł
za 60 min

Andrzej

Jestem magistrem inżynierem elektronikiem i korepetycji udzi...

Jestem magistrem inżynierem elektronikiem i korepetycji udzielam od ponad 40 lat. TEL. 514371623. Wszystkie dni tygodnia! . . .

35 zł
za 60 min

Andrzej

ELEKTROTECHNIKA (i inne przdmioty techniczne oraz ścisłe)- on-line lub z dojazdem do ucznia!

ELEKTROTECHNIKA (i inne)- z dojazdem! Jestem wieloletnim, doświadczonym korepetytorem. udzielam korepetycji również z matematyki, fizyki informatyki i wielu przedmiotów technicznych (informacja na telefon). Do . . .

50 zł
za 60 min

Witold

Chętnie pomogę Ci zrozumieć i nauczyć się elektrotechniki (t...

Chętnie pomogę Ci zrozumieć i nauczyć się elektrotechniki (teorii obwodów elektrycznych). Jestem magistrem fizyki i dobrze znam tą dziedzinę. Korepetycji udzielam z dobrym skutkiem od ponad 20 lat. Uczę na k . . .

50 zł
za 60 min

Jakub

Nauczyciel automatyki i mechatroniki udzieli korepetycji z: ...

Nauczyciel automatyki i mechatroniki udzieli korepetycji z: - Elektrotechniki - Pneumatyki Na poziomie Technikum oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej W obrębie: Poznań, Swarzędz, Kórnik Cena: 40zł/60min W cenie do . . .

40 zł
za 60 min

Paweł

Witam serdecznie wszystkich szukających pomocy z elektrotech...

Witam serdecznie wszystkich szukających pomocy z elektrotechniką. Chętnie pomogę ci w nauce teorii obwodów elektrycznych, teorii pola magnetycznego i innych przedmiotów z kierunku elektrotechniki! A wszystko w . . .

80 zł
za 60 min

Maciej

Doktorant Politechniki Gdańskiej wydziału Elektrotechniki i ...

Doktorant Politechniki Gdańskiej wydziału Elektrotechniki i Automatyki ( spec. Automatyka i Robotyka) oraz Tokyo Institute of Technology, asystent wykładowcy: udzieli korepetycji z:systemów podstawowym i rozszerz . . .

40 zł
za 60 min