Ogłoszenia

Elektrotechnika

Jan

Zielona Góra

Oferuję pomoc w zakresie rozwiązywania obwodów elektrycznych metodami: superpozycji, praw Kirchhoffa, prądów oczkowych, potencjałów węzłowych, twierdzeń Thevenena i Nortona, u mnie bądź online przez komu . . .

60 zł
za 60 min

Andrzej

Elektrotechnika dla szkół średnich, maturzystów i studentów

100 zł
za 60 min

Andrzej

Elektrotechnika - fachowo i przystępnie

Doświadczony korepetytor, zaprasza na starannie opracowane  korepetycje, które przystępnie i obrazowo wytłumaczą zagadnienia występujące w teorii i zadaniach  z elektrotechniki, przygotowując do eg . . .

50 zł
za 60 min

K

Korepetycje z elektrotechniki ONLINE!

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mi opracować autorskie metody nauczania, które cieszą się uznaniem moich uczniów oraz wpływają na wysoką skutecznością naszej pracy. Dobra atmosfera na korepetycjac . . .

180 zł
za 90 min

Łukasz

Elektrotechnika bez tajemnic i obwody elektryczne na 5. Wolne miejsca!!!

Jestem absolwentem studiów dziennych I i II stopnia na Politechnice Gdańskiej, kierunek Elektrotechnika. Mam kilkanaście lat doświadczenia praktycznego (zdobywane już jako nastolatek), jeśli chodzi o korepety . . .

60 zł
za 60 min

Adam

Korepetycje z Teorii Obwodów&Elektrotechniki ONLINE

Pomoc na miejscu w Krakowie . Jestem absolwentem Elektrotechniki wydziału EAIiB AGH oraz absolwentem Elektroniki i Telekomunikacji na AGH na wydziale IET. Chętnie udzielę korepetycji z teorii obwodów elektryczny . . .

110 zł
za 60 min

Andrzej

Jestem magistrem inżynierem elektronikiem i udzielam korepet...

70 zł
za 45 min

Andrzej

Jestem magistrem inżynierem elektronikiem i korepetycji udzi...

Jestem magistrem inżynierem elektronikiem i korepetycji udzielam od ponad 40 lat. TEL. 514371623. Wszystkie dni tygodnia! . . .

45 zł
za 45 min

Andrzej

ELEKTROTECHNIKA (i inne przdmioty techniczne oraz ścisłe)- on-line lub z dojazdem do ucznia!

ELEKTROTECHNIKA (i inne)- z dojazdem! Jestem wieloletnim, doświadczonym korepetytorem. udzielam korepetycji również z matematyki, fizyki informatyki i wielu przedmiotów technicznych (informacja na telefon). Do . . .

50 zł
za 60 min

Witold

Chętnie pomogę Ci zrozumieć i nauczyć się elektrotechniki (t...

Chętnie pomogę Ci zrozumieć i nauczyć się elektrotechniki (teorii obwodów elektrycznych). Jestem magistrem fizyki i dobrze znam tą dziedzinę. Korepetycji udzielam z dobrym skutkiem od ponad 20 lat. Uczę na k . . .

50 zł
za 60 min