Ogłoszenia

Ełk

Damian

Nauka gry na gitarze i ukulele od podstaw

Umiejętność gry na gitarze jest twoim niespełnionym marzeniem? Nauczę każdego, dużego i małego! Zapraszam zarówno dzieci jak i dorosłych :)  Możliwa także nauka na ukulele.  nr kontaktowy: 51 . . .

35 zł
za 45 min

Oliwia

Od 11 lat uczę się języka angielskiego. Wiele razy miałam ok...

Od 11 lat uczę się języka angielskiego. Wiele razy miałam okazję odbywać konwersacje za granicą i z ludźmi z różnych krajów. Pomogę uzupełnić braki jak i wprowadzę dodatkowy materiał. Zapraszam do wsp . . .

40 zł
za 60 min

Arkadiusz

Student filologii angielskiej udzieli lekcji języka angielsk...

Student filologii angielskiej udzieli lekcji języka angielskiego uczniom w każdym wieku. Udzielam lekcji uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum, szkoły średniej oraz osobom dorosłym. Jestem osobą cierpliwą i w . . .

15 zł
za 60 min

Wojtek

Doświadczony nauczyciel udzieli korepetycji, przygotuje do m...

Doświadczony nauczyciel udzieli korepetycji, przygotuje do matury, także fizyka. . . .

30 zł
za 60 min

Aureliusz

Prowadzę lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: liceum...

Prowadzę lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: liceum, technikum, matura rozszerzona, gimnazjum, matura podstawowa. Spotkania dla chętnych znajdujących się na obszarze miasta Ełk - także niedalekie miejs . . .

20 zł
za 60 min

Bartosz

Kończysz szkołę i przygotowujesz się do egzaminu z matematyk...

Kończysz szkołę i przygotowujesz się do egzaminu z matematyki? Matematyka jest dla Ciebie trudna i niezrozumiała? Lubisz matematykę i chcesz jedynie utrwalić zdobyte wiadomości? Dołącz do nas! www.chojnowsk . . .

19 zł
za 60 min