Ogłoszenia

Emisja głosu

Olga Olejnik

Emisja/impostacja głosu

Zajęcia skierowane są do osób, dla których głos jest narzędziem pracy - dla adeptów sztuki aktorskiej, wokalistów, nauczycieli, spikerów radiowych, prawników, dziennikarzy oraz do wszystkich tych, którzy . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

lekcje śpiewu, lekcje emisji głosu

50 zł
za 60 min

Karolina

Lekcje śpiewu i emisji głosu dla dzieci i młodzieży od 7 do 17 roku życia. W formie tradycyjnej lub online (Skype).

W nauce śpiewu najważniejsze jest połączenie techniki i podejścia pedagogicznego, dlatego jako studentka II stopnia pedagogiki i Certyfikowany Trener Wokalny w swojej pracy staram się łączyć muzykę i śpie . . .

30 zł
za 60 min

Wioleta

Uczę się śpiewu od 15 roku życia. Obecnie studiuję śpiew na ...

Uczę się śpiewu od 15 roku życia. Obecnie studiuję śpiew na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Współpracuje z różnymi solistami jak również z zespołami/chórami. Zajmuję się emi . . .

60 zł
za 60 min

Mirosław

Mam doświadczenie w pracy z aktorami i z zespołami teatralny...

Mam doświadczenie w pracy z aktorami i z zespołami teatralnymi amatorskimi i studenckimi, prowadzę warsztaty teatralne i lekcje emisji głosu ze studentami i z uczniami. Uczę w sposób interesujący i skuteczny, . . .

37 zł
za 60 min

Oleksander

Śpiewak operowy udzieli lekcji prywatnych śpiewu klasycznego...

Śpiewak operowy udzieli lekcji prywatnych śpiewu klasycznego i rozrywkowego. . . .

50 zł
za 60 min

Małgorzata

Witam, jeśli interesujesz się śpiewem i chcesz zacząć robić ...

Witam, jeśli interesujesz się śpiewem i chcesz zacząć robić cokolwiek w tym kierunku, zapraszam na indywidualne zajęcia z podstaw emisji głosu. Oferuję ciekawy repertuar i fajną współpracę. . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

DIAGNOZA I TERAPIA LOGOPEDYCZNA Z wykształcenia i zamiłowan...

DIAGNOZA I TERAPIA LOGOPEDYCZNA Z wykształcenia i zamiłowania jestem logopedką. Ukończyłam Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jako logopedka i pedagożka. Po skończonych studiach pracowałam z dzie . . .

50 zł
za 60 min

Voicecoach

Profesjonalne lekcje ŚPIEWU dla młodzieży i dorosłych(różne...

Profesjonalne lekcje ŚPIEWU dla młodzieży i dorosłych(różne techniki wokalne). WOKAL,EMISJA GŁOSU.Przygotowania do Castingów. Profesjonalne zajęcia z EMISJI GŁOSU dla nauczycieli,prezenterów,dziennikarzy . . .

70 zł
za 60 min

Grażyna

Chcesz zdawać na studia wokalne lub do szkoły muzycznej? Jeś...

Chcesz zdawać na studia wokalne lub do szkoły muzycznej? Jeśli interesuje cię wokal klasyczny lub rozrywkowy, przygotuj się do egzaminów od teraz. Moi uczniowie już studiują i uczą się jako wokaliści. Ucz . . .

70 zł
za 60 min