Ogłoszenia

Emisja głosu

Julia

Nauka śpiewu, emisja głosu

O mnie: Jestem wokalistką-ze sceną nie rozstaję się od 4 roku życia. Obecnie także studentką III roku specjalności śpiew musicalowy na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Ukończyłam również I stopień sz . . .

65 zł
za 45 min

Urszula

Prawidłowy oddech/Emisja głosu

Zapraszam na konsultacje i lekcje indywidualne lub w niewielkich grupach dotyczące emisji głosu. Pomagam w osiągnięciu prawidłowej postawy ciała, wypracowaniu odpowiedniego toru oddechowego i wzmocnieniu głos . . .

25 zł
za 60 min

Greta

Udzielam korepetycji ze śpiewu! Przygotowuje do egzaminu w szkołach muzycznych

Udzielam korepetycji ze śpiewu, fletu poprzecznego, kształcenia słuchu i rytmiki. Przygotowuje także do egzaminów do szkoły muzycznej! Jestem studentką drugiego roku na Akademii Muzycznej w Katowicach na wyd . . .

60 zł
za 60 min

Joanna

Rehabilitacja zaburzeń głosu

Rehabilitacja zaburzeń głosu dzieci, młodzieży i dorosłych. Likwidacja wszelkich niedomykalności, guzków głosowych, rehabilitacja dysfonii czynnościowych, organicznych. Pracuję wykorzystując różnorodne . . .

100 zł
za kurs

Natalia

Śpiew dla dzieci i młodzieży

Dzień dobry, jestem absolwentką Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Specjalizuję się w pracy z chórami dziecięcymi i młodzieżowymi. Oferuję także indywidualne zajęcia umuzykal . . .

100 zł
za 45 min

Paulina

Emisja głosu dla każdego

Cześć, oferuję lekcje śpiewu, emisję głosu oraz teorię muzyki online i stacjonarnie. Kto może wziąć udział w zajęciach? Każdy kto chce poprawić swoje umiejętności wokalne, dowiedzieć się c . . .

50 zł
za 60 min

Dominika

NAUKA ŚPIEWU / EMISJA GŁOSU

Wokalistka z kilkuletnim doświadczeniem poprowadzi zajęcia emisji głosu dla dzieci i dorosłych. O mnie Uczęszczałam do Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy, jestem również absolwent . . .

80 zł
za 45 min

Paulina

lekcje śpiewu, lekcje emisji głosu

50 zł
za 60 min

Wioleta

Uczę się śpiewu od 15 roku życia. Obecnie studiuję śpiew na ...

Uczę się śpiewu od 15 roku życia. Obecnie studiuję śpiew na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Współpracuje z różnymi solistami jak również z zespołami/chórami. Zajmuję się emi . . .

60 zł
za 60 min

Mirosław

Mam doświadczenie w pracy z aktorami i z zespołami teatralny...

Mam doświadczenie w pracy z aktorami i z zespołami teatralnymi amatorskimi i studenckimi, prowadzę warsztaty teatralne i lekcje emisji głosu ze studentami i z uczniami. Uczę w sposób interesujący i skuteczny, . . .

37 zł
za 60 min