Ogłoszenia

Emisja głosu

Marlena

Zajęcia z emisji głosu - na zdrowy i chory głos, Zapraszam serdecznie!

Cześć, jeśli masz problemy z głosem (niedomykalność/inne), nie wiesz jak wykorzystać swój potencjał, bądź chcesz rozwinąć swój głos, to dobrze trafiłeś. Pomogę Ci zapanować nad trzęsącym się . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Zajęcia z emisji głosu

Jestem logopedą pracującym w zawodzie od 2009 roku. Przeprowadzam diagnozy logopedyczne dzieci, udzielam konsultacji, prowadzę regularne terapie indywidualne oraz zajęcia grupowe wspierające rozwój mowy. Moim . . .

120 zł
za 50 min

Radosław

Emisja głosu w mowie (lektorstwo, dubbing, przygotowanie do egzaminów do szkół aktorskich)

120 zł
za 45 min

Anna

Profesjonalna nauka emisji głosu mówionego i śpiewanego

Nie czujesz się dobrze z własnym głosem? Unikasz publicznego zabierania głosu lub odczuwasz dyskomfort w czasie mówienia? Twój głos nie wyraża Ciebie i Twoich emocji? A może chcesz w końcu nauczyć się ś . . .

180 zł
za 60 min

Robert

Profesjonalny wokalista oferuje lekcje emisji głosu i nauki śpiewu (wokalu) w atrakcyjnej i bardzo niskiej cenie!

Profesjonalny i zawodowy wokalista z bogatym i dużym doświadczeniem scenicznym oraz pedagogicznym po 12 latach Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia oferuje zdalne (online) lub stacjonarne (z możliwością . . .

2 zł
za 60 min

Julia

Nauka śpiewu, emisja głosu

O mnie: Jestem wokalistką-ze sceną nie rozstaję się od 4 roku życia. Obecnie także studentką III roku specjalności śpiew musicalowy na Akademii Muzycznej w Poznaniu. Ukończyłam również I stopień sz . . .

65 zł
za 45 min

Urszula

Prawidłowy oddech/Emisja głosu

Zapraszam na konsultacje i lekcje indywidualne lub w niewielkich grupach dotyczące emisji głosu. Pomagam w osiągnięciu prawidłowej postawy ciała, wypracowaniu odpowiedniego toru oddechowego i wzmocnieniu głos . . .

50 zł
za 60 min

Greta

Udzielam korepetycji ze śpiewu! Przygotowuje do egzaminu w szkołach muzycznych

Udzielam korepetycji ze śpiewu, fletu poprzecznego, kształcenia słuchu i rytmiki. Przygotowuje także do egzaminów do szkoły muzycznej! Jestem studentką drugiego roku na Akademii Muzycznej w Katowicach na wyd . . .

60 zł
za 60 min

Joanna

Rehabilitacja zaburzeń głosu

Rehabilitacja zaburzeń głosu dzieci, młodzieży i dorosłych. Likwidacja wszelkich niedomykalności, guzków głosowych, rehabilitacja dysfonii czynnościowych, organicznych. Pracuję wykorzystując różnorodne . . .

100 zł
za kurs

Natalia

Śpiew dla dzieci i młodzieży

Dzień dobry, jestem absolwentką Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Specjalizuję się w pracy z chórami dziecięcymi i młodzieżowymi. Oferuję także indywidualne zajęcia umuzykal . . .

100 zł
za 45 min