Ogłoszenia

Emisja głosu

Joanna

Rehabilitacja zaburzeń głosu

Rehabilitacja zaburzeń głosu dzieci, młodzieży i dorosłych. Likwidacja wszelkich niedomykalności, guzków głosowych, rehabilitacja dysfonii czynnościowych, organicznych. Pracuję wykorzystując różnorodne . . .

80 zł
za 45 min

Natalia

Śpiew dla dzieci i młodzieży

Dzień dobry, jestem absolwentką Edukacji Muzycznej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Specjalizuję się w pracy z chórami dziecięcymi i młodzieżowymi. Oferuję także indywidualne zajęcia umuzykal . . .

100 zł
za 45 min

Paulina

Emisja głosu dla każdego

Cześć, oferuję lekcje śpiewu, emisję głosu oraz teorię muzyki online i stacjonarnie. Kto może wziąć udział w zajęciach? Każdy kto chce poprawić swoje umiejętności wokalne, dowiedzieć się c . . .

50 zł
za 60 min

Dominika

NAUKA ŚPIEWU / EMISJA GŁOSU

Wokalistka z kilkuletnim doświadczeniem poprowadzi zajęcia emisji głosu dla dzieci i dorosłych. O mnie Uczęszczałam do Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu im. K. Komedy, jestem również absolwent . . .

80 zł
za 45 min

Paulina

lekcje śpiewu, lekcje emisji głosu

50 zł
za 60 min

Wioleta

Uczę się śpiewu od 15 roku życia. Obecnie studiuję śpiew na ...

Uczę się śpiewu od 15 roku życia. Obecnie studiuję śpiew na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Współpracuje z różnymi solistami jak również z zespołami/chórami. Zajmuję się emi . . .

60 zł
za 60 min

Mirosław

Mam doświadczenie w pracy z aktorami i z zespołami teatralny...

Mam doświadczenie w pracy z aktorami i z zespołami teatralnymi amatorskimi i studenckimi, prowadzę warsztaty teatralne i lekcje emisji głosu ze studentami i z uczniami. Uczę w sposób interesujący i skuteczny, . . .

37 zł
za 60 min

Oleksander

Śpiewak operowy udzieli lekcji prywatnych śpiewu klasycznego...

Śpiewak operowy udzieli lekcji prywatnych śpiewu klasycznego i rozrywkowego. . . .

50 zł
za 60 min

Małgorzata

Witam, jeśli interesujesz się śpiewem i chcesz zacząć robić ...

Witam, jeśli interesujesz się śpiewem i chcesz zacząć robić cokolwiek w tym kierunku, zapraszam na indywidualne zajęcia z podstaw emisji głosu. Oferuję ciekawy repertuar i fajną współpracę. . . .

30 zł
za 60 min

Agnieszka

DIAGNOZA I TERAPIA LOGOPEDYCZNA Z wykształcenia i zamiłowan...

DIAGNOZA I TERAPIA LOGOPEDYCZNA Z wykształcenia i zamiłowania jestem logopedką. Ukończyłam Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jako logopedka i pedagożka. Po skończonych studiach pracowałam z dzie . . .

50 zł
za 60 min