Ogłoszenia

Emisja głosu

Monika

Przygotowywanie do konkursów recytatorskich, interpretacja t...

Przygotowywanie do konkursów recytatorskich, interpretacja tekstu, nauka poprawnej wymowy, ćwiczenie dykcji, ćwiczenia usprawniające. . . .

30 zł
za 60 min

Joanna

Śpiewam od 12 roku życia wciąż doskonaląc się i szukając now...

Śpiewam od 12 roku życia wciąż doskonaląc się i szukając nowych inspiracji. Ostatnie lata poświęciłam na ukończenie uniwersytetu muzycznego w Londynie gdzie studiowałam śpiew rozrywkowych i produkcję mu . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Recytator i aktor teatru amatorskiego chętnie udzieli korepe...

Recytator i aktor teatru amatorskiego chętnie udzieli korepetycji z emisji głosu i dykcji. Gruntowne przygotowanie i doświadczenie gwarantowane. Zapraszam do owocnej współpracy. . . .

45 zł
za 60 min

Martyna

Wokalistka z dużym doświadczeniem scenicznym i studyjnym, st...

Wokalistka z dużym doświadczeniem scenicznym i studyjnym, studentka Wokalistyki Jazzowej i rozrywkowej w Katowicach, udzieli lekcji śpiewu (estradowego, jazzowego, musicalowego aż po piosenkę literacką i aktors . . .

80 zł
za 60 min

Kamila

Mgr logopedii oferuje zajęcia z emisji głosu....

Mgr logopedii oferuje zajęcia z emisji głosu. . . .

70 zł
za 60 min

Monika

Jestem aktorką i absolwentką wydziału wokalnego szkoły muzyc...

Jestem aktorką i absolwentką wydziału wokalnego szkoły muzycznej. Nauczę Cię: prawidłowego oddechu i umiejętnego gospodarowania nim, doskonałej dykcji i artykulacji, umiejętności operowania dźwiękiem, je . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

Witam Serdecznie! :) Zapraszam wszystkie zainteresowane osob...

Witam Serdecznie! :) Zapraszam wszystkie zainteresowane osoby na profesjonalne lekcje śpiewu rozrywkowego, lekcje dotyczą głównie:  Emisji głosu tj. prawidłowego wydobywania dźwięku  Interpretacji piosenki . . .

50 zł
za 60 min

Bartosz

Profesjonalna i efektywna nauka śpiewu, przygotowywanie do e...

Profesjonalna i efektywna nauka śpiewu, przygotowywanie do egzaminów na wydział aktorski, wokalny. Przygotowywanie do udziału w telewizyjnych programach muzycznych z zakresu talent show. Zajęcia obejmują: dykcj . . .

200 zł
za 60 min

Justyna

Śpiewaczka, doktor sztuk muzycznych w zakresie wokalistyki u...

Śpiewaczka, doktor sztuk muzycznych w zakresie wokalistyki udziela osobom, mającym szczerą pasję do śpiewania - lekcji emisji i śpiewu solowego (opera, operetka, musical, piosenka). Proszę o kontakt telefonicz . . .

100 zł
za 60 min

Anna

Mam tytuł magistra logopedii i filologii polskiej. Ukończyła...

Mam tytuł magistra logopedii i filologii polskiej. Ukończyłam studia dzienne na Uniwersytecie Warszawskim. Od 3 lat prowadzę indywidualne ćwiczenia logopedyczne z dziećmi i dorosłymi, a także zajęcia z zakre . . .

70 zł
za 60 min