Ogłoszenia

Emisja głosu

Grażyna

Chcesz zdawać na studia wokalne lub do szkoły muzycznej? Jeś...

Chcesz zdawać na studia wokalne lub do szkoły muzycznej? Jeśli interesuje cię wokal klasyczny lub rozrywkowy, przygotuj się do egzaminów od teraz. Moi uczniowie już studiują i uczą się jako wokaliści. Ucz . . .

70 zł
za 60 min

Joanna

Udzielę lekcji emisji głosu dla osób potrzebujących poszerzy...

Udzielę lekcji emisji głosu dla osób potrzebujących poszerzyć swoją wiedzę w tej dziedzinie. . . .

45 zł
za 60 min

Ania

LOGOPEDA Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunk...

LOGOPEDA Jestem absolwentką studiów podyplomowych na kierunku Logopedia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz magisterskich - Pedagogika opiekuńczo-wychowawcza na Uniwersytecie Opolskim. Oferuję POMOC LOGOPEDYCZNĄ . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

Studentka Akademii Muzycznej udzieli lekcji emisji głosu. Za...

Studentka Akademii Muzycznej udzieli lekcji emisji głosu. Zajęcia przeznaczone są dla osób chcących rozwijać talent wokalny jak i dla ludzi pracujących głosem. Program zajęć obejmuje wprowadzenie do tematyk . . .

35 zł
za 60 min

Magda

Cześć! Jestem studentką Akademii Muzycznej na wydziale jazzu...

Cześć! Jestem studentką Akademii Muzycznej na wydziale jazzu i muzyki estradowej oraz absolwentką ZPSM im. F Chopina w Warszawie na wydziale wokalno estradowym . . .

60 zł
za 60 min

Aleksandra

Jestem stypendystką Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata -...

Jestem stypendystką Towarzystwa Szkół Zjednoczonego Świata - ostatnie dwa lata nauki spędziłam w Clifton College w Bristolu. Mam ofertę z University of Cambridge, by studiować muzykę. Specjalizuję się w ś . . .

35 zł
za 60 min

Zbigniew

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi z wieloletnim doświadcz...

Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi z wieloletnim doświadczeniem pedagogicznym udzieli profesjonalnych lekcji emisji głosu. Koszt to 40 złotych za 60 minut lekcji. W ramach lekcji udostępniane pomoce naukowe, o . . .

40 zł
za 60 min

Magdalena

Śpiew jest Twoim niespełnionym marzeniem? Zamiast wątpić w m...

Śpiew jest Twoim niespełnionym marzeniem? Zamiast wątpić w marzenia zacznij je realizować! Umów się na prywatne lekcje emisji głosu, wymowy lub interpretacji utworów muzycznych. Każdy może się rozwijać n . . .

60 zł
za 60 min

Justyna

Zapraszam na diagnozę i terapię logopedyczną. Możliwa jest d...

Zapraszam na diagnozę i terapię logopedyczną. Możliwa jest diagnoza i terapia u pacjenta. Zajęcia w okolicy: praga południe, praga północ, wawer, międzylesie, radość. Proszę o kontakt telefoniczny 6051443 . . .

60 zł
za 60 min

Alicja

KTO CHCE MÓWIĆ PRAWIDŁOWO… KTO CHCE ŚPIEWAĆ PRAWIDŁOWO… Dośw...

KTO CHCE MÓWIĆ PRAWIDŁOWO… KTO CHCE ŚPIEWAĆ PRAWIDŁOWO… Doświadczona zawodowo śpiewaczka, aktorka, nauczyciel śpiewu solowego, nauczyciel akademicki -proponuje Państwu: (godzina zegarowa 60 min, koszt 6 . . .

70 zł
za 60 min