Ogłoszenia

Farmacja

Karolina

TPL ONLINE Technologia postaci leku Receptura technik farmaceutyczny

Cześć! Technik farmaceutyczny to Twój przyszły zawód? Przeliczanie etanolu, gumy arabskiej, witamin to dla Ciebie czarna magia? Robi Ci się słabo na samą myśl o niezgodnościach? Nie wiesz co z czym i w . . .

55 zł
za 60 min

Mirosław

Korepetycje z TPL-u, farmakologii lub farmakognozji

100 zł
za 60 min

Rafał

Technologia postaci leków

Od kilkunastu lat pracuję w aptece jako farmaceuta (od kilku lat również jako kierownik, w tym czasie kilkukrotnie nadzorowałem stażystów). Jestem również nauczycielem Technologii postaci leków i Technologi . . .

100 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje Farmakologia

Witam,  Jestem farmaceutą ze stopniem doktora nauk medycznych , z prawie 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu Studentów z przedmiotu Farmakologia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Chętnie  pomog . . .

110 zł
za 60 min

Jan

Farmakologia

Profesjonalna pomoc do egzaminu/kolokwium z farmacji/farmakologii. Z moją pomocą i przygotowaniem zawsze zdasz. Jestem po studiach lekarskich i mam wieloletnie doświadczenie w pomocy na tym polu. Zapraszam do k . . .

50 zł
za 60 min

Karolina

chemia organiczna FARMACJA

Przygotowanie do egzaminów i poprawek z chemii organicznej na FARMACJI  i  MEDYCYNIE . Pracujemy na przykładowych zadaniach egzaminacyjnych wyjaśniając i ćwicząc praktycznie teorie. Nauczyciel Akadem . . .

150 zł
za 60 min

Sylwia

Korepetycje technologia postaci leku

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z przedmiotu technologia postaci leku. Pomogę przy obliczaniu składników recept, stężeń, dawek itp oraz przy sporządzaniu pisemnych sprawozdań z wykonania leku recepturo . . .

40 zł
za 60 min

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min