Ogłoszenia

Farmacja

Jan

Farmakologia

Potrzebujesz pomocy z przedmiotów medycznych? Czeka Cię wejściówka, zaliczenie, prezentacja, ważne kolokwium czy egzamin? Lepiej trafić nie mogłaś/mogłeś. Jestem lekarzem z wieloletnim doświadczenie . . .

100 zł
za 60 min

Łukasz

FARMAKOLOGIA i opieka farmaceutyczna

Poprowadzę korepetycje z farmakologii i opieki farmaceutycznej. Jesteś studentem farmacji, medycyny lub innego medycznego kierunku? Chcesz pogłębić swoją wiedzę z farmakologii i opieki farmaceutycznej? . . .

80 zł
za 60 min

Sylwia

Korepetycje technologia postaci leku, farmakologia, analiza leków

Witam serdecznie! Jestem magistrem dietetyki klinicznej oraz technikiem farmaceutycznym. Na co dzień pracuję w aptece ogólnodostępnej i chętnie udzielę korepetycji z przedmiotów obowiązujących na kierunku . . .

50 zł
za 60 min

Karolina

TPL ONLINE Technologia postaci leku Receptura technik farmaceutyczny

Cześć! Technik farmaceutyczny to Twój przyszły zawód? Przeliczanie etanolu, gumy arabskiej, witamin to dla Ciebie czarna magia? Robi Ci się słabo na samą myśl o niezgodnościach? Nie wiesz co z czym i w . . .

55 zł
za 60 min

Mirosław

Korepetycje z TPL-u, farmakologii lub farmakognozji

100 zł
za 60 min

Katarzyna

Technologia Postaci Leku - korepetycje

Chętnie udzielę korepetycji z przedmiotu technologia postaci leku. Jeśli z obliczanie składników recept, stężeń, dawek masz trudności to zapraszam. Dodatkowo nauczę jak poprawnie napisać sprawozdanie z . . .

70 zł
za 60 min

Hania

DYSKRETNA POMOC STUDENCKA 24/7

150 zł
za 60 min

Robert

Technologia postaci leków

Od kilkunastu lat pracuję w aptece jako farmaceuta (od kilku lat również jako kierownik, w tym czasie kilkukrotnie nadzorowałem stażystów). Jestem również nauczycielem Technologii postaci leków i Technologi . . .

100 zł
za 60 min

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min