Ogłoszenia

Farmacja

Karolina

TPL ONLINE Technologia postaci leku Receptura technik farmaceutyczny

Problem z przeliczaniem dawek dla dziecka? A może z przeliczaniem etanolu? Nie wiesz ile to q.s oleju kakaowego do zrobienia czopków? A jak odczytywać dane z recepty? Jeśli masz problem ze zrozumieniem i liczeni . . .

55 zł
za 60 min

Mirosław

Korepetycje z TPL-u, farmakologii lub farmakognozji

100 zł
za 60 min

Karolina

Korepetycje Farmakologia

Witam,  Jestem farmaceutą ze stopniem doktora nauk medycznych , z prawie 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu Studentów z przedmiotu Farmakologia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Chętnie  pomog . . .

110 zł
za 60 min

Jan

Farmakologia

Profesjonalna pomoc do egzaminu/kolokwium z farmacji/farmakologii. Z moją pomocą i przygotowaniem zawsze zdasz. Jestem po studiach lekarskich i mam wieloletnie doświadczenie w pomocy na tym polu. Zapraszam do k . . .

50 zł
za 60 min

Karolina

chemia organiczna FARMACJA

Przygotowanie do egzaminów i poprawek z chemii organicznej na FARMACJI  i  MEDYCYNIE . Pracujemy na przykładowych zadaniach egzaminacyjnych wyjaśniając i ćwicząc praktycznie teorie. Nauczyciel Akadem . . .

150 zł
za 60 min

Sylwia

Korepetycje technologia postaci leku

Witam! Chętnie udzielę korepetycji z przedmiotu technologia postaci leku. Pomogę przy obliczaniu składników recept, stężeń, dawek itp oraz przy sporządzaniu pisemnych sprawozdań z wykonania leku recepturo . . .

40 zł
za 60 min

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min