Ogłoszenia

Filozofia

Magdalena

Filozofia w szkole i w domu

Filozofia współczesna, francuska, postmodernizm,filozofia antyczna, nowożytna - cała historia filozofii. Posiadam skrypty z najpopularniejszych i najważniejszych zagadnień z zakresu filozofii. Jestem absolwen . . .

55 zł
za 60 min

Makary

Korepetycje Filozofia Kraków

Student Filozofii UJ udzieli korepetycji, pomoże przygotować się do matury lub olimpiady, pomoże w napisaniu prac i zrozumieniu tematu. W swoich lekcjach stawiam na przyjazny tryb nauki w formie wykładowej. Cen . . .

45 zł
za 45 min

Blanka

Korepetycje i konsultacje z filozofii dla uczniów i studentów, doktorantka.

Dzień dobry. Jestem doktorantką na Wydziale Nauk Społecznych. Mogę zaoferować Państwu korepetycje i konsultacje z zakresu filozofii dla uczniów szkół średnich i studentów. Uczę, wyjaśniam i naprow . . .

60 zł
za 60 min

Zdobądź wiedzę oraz umiejętności filozoficzne

Cześć, jestem Amelka i uwielbiam filozofię, która każe mi szukać wciąż nowych dróg i horyzontów. Na korkach ze mną, zobaczysz, że tak na prawdę wszystkie odpowiedzi są w Tobie ? Trochę o mnie: jestem . . .

25 zł
za 60 min

Tomasz

Korepetycje z filozofii

Zapraszam na profesjonalne korepetycje z filozofii dla uczniów szkół średnich oraz studentów. Jestem doktorantem Wydziału Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, nauczycielem filozofii i etyki w jednym z wiodąc . . .

50 zł
za 60 min

Marek

Filozofia - profesjonalna pomoc

Szeroki zakres pomocy Rozsądne ceny, krótkie terminy Doktorant UJ . . .

80 zł
za 60 min

Andrzej

Filozofia - skuteczna pomoc

Oferuję skuteczną pomoc - szybkie terminy, atrakcyjne stawki. Wieloletnie doświadczenie . . .

80 zł
za 60 min

Grażyna

Filozofia dla dzieci

Filozofia może być ciekawa. Zwłaszcza dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.  Prowadzę zajęcia nawiązujące do filozofii, aby dzięki zabawie, śpiewaniu piosenek, słuchaniu bajek, dzieciaki . . .

30 zł
za 60 min

Grażyna

Argumentacja

Jeżeli piszesz pracę i zastanawiasz się czy dobrze uzasadniasz swoje zdanie, lub  po prostu chcesz nauczyć się je jasno przedstawić, to mogę Ci w tym pomóc.  Warunki współpracy ustalam z każdym . . .

30 zł
za 60 min

Janek

Korepetycje z filozofii na poziomie matury i Olimpiady Filozoficznej

Dzień dobry, jestem studentem trzeciego roku filozofii w ramach MISHu i laureatem XXX Olimpiady Filozoficznej.  W zrozumiały sposób nauczę historii filozofii wraz z podstawami logiki a także przygotuję d . . .

40 zł
za 60 min