Ogłoszenia

Filozofia

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Elżbieta

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zaró...

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zarówno do pisemnej, jak i ustnej części egzaminu maturalnego z filozofii. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Zapewniamy materiały dodatkowe i konkurency . . .

25 zł
za 60 min

Marzena

Wiadomym jest, że filozofia jest matką wszystkich nauk, tote...

Wiadomym jest, że filozofia jest matką wszystkich nauk, toteż na prawie każdym kierunku studiów, również nie związanym z nią ściśle, pojawia się taki właśnie przedmiot. Jednakże radość, uczenie się . . .

20 zł
za 60 min

Hanka

PRACE PISEMNE z filozofii - szkoła średnia i studia. Pisze m...

PRACE PISEMNE z filozofii - szkoła średnia i studia. Pisze mgr filologii polskiej z ponad 14-letnim doświadczeniem w tego typu zleceniach. Ceny do uzgodnienia. Cały kraj - on-line. . . .

35 zł
za 60 min

Maria

Filozofia/socjologia - korepetycje - zapraszam :) Witam ser...

Filozofia/socjologia - korepetycje - zapraszam :) Witam serdecznie, oferuję korepetycje z filozofii, etyki oraz socjologii (zakres od szkoły średniej do wyższej uczelni) z naciskiem na przygotowanie do egzaminó . . .

35 zł
za 60 min

Elżbieta

Witam! Jestem studentką, któta od ponad trzech lat z powodze...

Witam! Jestem studentką, któta od ponad trzech lat z powodzeniem udziela korepetycji z historii. Pomogę nadrobić i usystematyzować materiał, napiszę pracę na każdy temat, przygotuję do każdego rodzaju egza . . .

20 zł
za 60 min

Patrycja

Profesjonalna pomoc w przygotowaniu do matury i egzaminów do...

Profesjonalna pomoc w przygotowaniu do matury i egzaminów doktorskich oraz pisaniu prac semestralnych, licencjackich, magisterskich (pomagam merytoryczne, nie piszę za kogoś). W zawodzie nauczyciela i wykładowcy . . .

50 zł
za 60 min

Adam

Wyjaśnię meandry zagadnień filozoficznych jasno i wyraźnie....

Wyjaśnię meandry zagadnień filozoficznych jasno i wyraźnie. . . .

50 zł
za 60 min

Monika

Uczenie się to mój sposób na życie, a uczenie innych to dla ...

Uczenie się to mój sposób na życie, a uczenie innych to dla mnie ogromna przyjemność i pasja:) Jestem magistrem: politologii, antropologii kultury , podyplomowych studiów historii sztuki , BHP, zarządzania ka . . .

30 zł
za 60 min

Anna

Kłaniam się nisko, chciałabym móc powiedzieć, że oferuję odp...

Kłaniam się nisko, chciałabym móc powiedzieć, że oferuję odpowiedź na pytanie o życie, wszechświat i całą resztę, ceniąc sobie jednak Prawdę mogę jedynie zaproponować pomoc w przegryzieniu się przez . . .

30 zł
za 60 min