Ogłoszenia

Finanse

Alicja

👩‍🏫 Profesjonalna pomoc online. Nagrania lekcji na Skype. Dla zabieganych - szybko i sprawnie

Nazywam się Alicja Miazgowicz - znajdź mnie w Google, YouTube, na Facebooku! :) Oferuję profesjonalną pomoc on-line. Szybko i sprawnie pomogę studentom. Mam 16 lat doświadczenia jako korepetytor. Rozwiązuje . . .

60 zł
za 60 min

Łukasz

Hej:) Jestem magistrem finansów i rachunkowości na Uniwersyt...

Hej:) Jestem magistrem finansów i rachunkowości na Uniwersytecie Łódzkim. Udzielam korepetycji z przedmiotów związanych z tym kierunkiem: matematyka, statystyka, bankowość, finanse, rachunkowość, mikroekono . . .

50 zł
za 60 min

Krzysztof

Witam, jestem absolwentem bardzo dobrej uczelni ekonomiczne...

Witam, jestem absolwentem bardzo dobrej uczelni ekonomicznej i chętnie pomogę w pisaniu prac dyplomowych i zaliczeniowych w zakresie zarządzania, finansów, rachunkowości i nauk pokrewnych. Cena waha się od 30 . . .

35 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Finanse i Rachunkowość!!! Pomoc przy rozwiązywaniu zadań fin...

Finanse i Rachunkowość!!! Pomoc przy rozwiązywaniu zadań finansowych i rachunkowych, przy redagowaniu tekstów i doborze literatury. . . .

25 zł
za 60 min

Karolina

Absolwentka kierunku finanse i rachunkowość, doktorantka eko...

Absolwentka kierunku finanse i rachunkowość, doktorantka ekonomii udzieli korepetycji z finansów (przedsiębiorstw, publicznych) oraz ekonomii. . . .

40 zł
za 60 min

Magda

Udzielam korepetycji z rachunkowości finansowej i zarządczej...

Udzielam korepetycji z rachunkowości finansowej i zarządczej. Oferuję pomoc w zrozumieniu materiału, pomoc w zadaniach domowych. Pomogę w przygotowaniu do egzaminów, zaliczeń i sprawdzianów. Wykazuję się du . . .

30 zł
za 60 min

Jędrzej

Jestem czarodziejem. Tak nazwali mnie uczniowie. Przychodzis...

37 zł
za 60 min

Rafał

Również pomagam i udzielam korepetycji w sposób pisemny...

Również pomagam i udzielam korepetycji w sposób pisemny . . .

30 zł
za 60 min

Mieszko

Nauka hiszpańskiego specjalistycznego z zakresu finansów, ra...

Nauka hiszpańskiego specjalistycznego z zakresu finansów, rachunkowości i bankowości w miłej i przyjaznej atmosferze. Tempo dostosowuję do potrzeb ucznia. Dysponuję własnymi materiałami dydaktycznymi. Tłum . . .

135 zł
za 60 min

Tomasz

Jestem absolwentem "Metod Ilościowych" (mgr) i "Inżynierii F...

Jestem absolwentem "Metod Ilościowych" (mgr) i "Inżynierii Finansowej" (podyplomowo); obecnie zajmuje się rynkiem Forex i dodatkowo oferuje swoje usługi w zakresie szeroko rozumianych finansów - tłumaczenie, ro . . .

35 zł
za 60 min