Ogłoszenia

Fizyka

Wojciech

Miłe i przyjemne korepetycje z Fizyki online

Witam Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej i udzielam korepetycje z fizyki na poziomie podstawówki jak i liceum. Maturę z fizyki zdałem bardzo wysoko, więc chętnie przygotuję do niej również ciebie. . . .

70 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE FIZYKA ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z FIZYKI Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin, bieżący materiał. 91% - tyle wynosi średnia wyników . . .

87 zł
za 60 min

Piotr

Fizyka Korepetycje

Jestem nauczycielem dyplomowanym w jednej z renomowanych szkół średnich w Krakowie. Posiadam 23 letni staż pracy w zawodzie nauczyciela.Oferuję rzetelne i fachowe korepetycje. Dowolny zakres materiału.  P . . .

100 zł
za 60 min

Jan

Nauczyciel akademicki, doktor fizyki. Przygotowanie do matury i nie tylko.

Pracuję w rzeszowskiej wyższej uczelni (PRz). Mam wieloletnie doświadczenie w indywidualnym przekazywaniu wiedzy, umiejętności i fascynacji fizyką. Z pasją przygotowuję do matury z fizyki od 20 lat. Jestem d . . .

100 zł
za 45 min

Bartłomiej

Korepetycje z fizyki dla licealistów oraz przygotowanie do matury

Witam! Udzielam korepetycji z fizyki na poziomie liceum w zakresie podstawowym i rozszerzonym oraz studentom I roku. W ramach zajęć oferuję: - przygotowanie do matury - pomoc w zrozumieniu materiału z le . . .

100 zł
za 60 min

Piotr

Efektywna i skuteczna nauka. Lekcja próbna!

 Jestem absolwentem studiów magisterskich na Politechnice Warszawskiej. Prowadzę korepetycje z fizyki od 9 lat. Ponieważ pochodzę z nauczycielskiego domu od zawsze interesowałem się edukacją i metodami n . . .

100 zł
za 60 min

Vitaliy

Korepetycje z fizyki

Doświadczony fizyk skutecznie pomoże w zrozumieniu fizyki. Lekcje za mną to: *zrozumiałe wyjaśnienia zjawisk fizycznych w miłej atmosferze *przygotowanie do egzaminów *cyfrowe animacje zjawisk fizycznych . . .

100 zł
za 60 min

Przemek

Korepetycje z fizyki (matura, liceum, studia)

Jestem magistrem fizyki po Politechnice Gdańskiej. Udzielaniem korepetycji zajmuję się od 15 lat. Prowadzę zajęcia dla uczniów szkół ponadpodstawowych oraz studentów. Gwarantuję indywidualne podejście do u . . .

90 zł
za 60 min

Adam

Zapraszam na wakacyjne korepetycje! Powtórki materiału, egzaminy poprawkowe.

Witam! Mam na imię Adam, mam 33 lata i jestem absolwentem Wydziału Fizyki UW. Korepetycji z fizyki i matematyki udzielam nieprzerwanie od 15 lat. Korepetycji udzielam głównie on-line. Forma ta , przynajm . . .

90 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z fizyki

Korepetycje z fizyki (możliwe także z matematyki) dla osób chcących: - zdać dobrze maturę - rozumieć treść zajęć - nadrobić braki - napisać test - ukierunkować się W zależności od wybranego celu za . . .

65 zł
za 60 min