Ogłoszenia

Fizyka

Marek

★ ★ ★ ★ ★ Korepetycje z Fizyki w Turku - FIZYKA Turek Os. Wyzwolenia tel. 799-31-61-91

Korepetycje - FIZYKA - szkoła podstawowa Korepetycje z Fizyki  – doświadczony korepetytor, absolwent Politechniki Wrocławskiej (ukończone 2 kierunki na studiach magisterskich - Elektronika oraz M . . .

45 zł
za 60 min

Mariusz

Fizyka po ludzku

607 343 849. Zajęcia ONLINE oraz W ŁODZI. Od piętnastu lat udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i przedmiotów pokrewnych. Przygotowuję do matury, do egzaminu ósmoklasisty, przygotowywałem też do egza . . .

70 zł
za 60 min

Dominika

PROBLEM Z FIZYKĄ?

Uczę się w najbardziej renomowanym liceum w Warszawie. Jestem w stanie zaoferować swoją pomoc w fizyce. Byłabym w stanie pomóc uczniowi przygotowywać się do lekcji, odrabiać prace domowe czy nawet robić co . . .

15 zł
za 45 min

Wiktor

Profesjonalne korepetycje z fizyki i astronomii, matematyki, chemii - pierwsze zajęcia darmowe.

Witam wszystkich szukających skutecznych korepetycji i spokoju przed egzaminami! Jestem studentem fizyki na Uniwersytecie Warszawskim i doświadczonym korepetytorem - od kilku lat prowadzę zajęcia i tutoringi z . . .

80 zł
za 60 min

Adam

Fizyk z 11-letnim doświadczeniem w nauczaniu - zapraszam (także online!) licealistów i maturzystów

Witam! Mam na imię Adam, mam 29 lat i jestem absolwentem Wydziału Fizyki UW. Korepetycji z fizyki i matematyki udzielam nieprzerwanie od 11 lat. Do kogo kieruję swoją ofertę? Do uczniów szkół średni . . .

60 zł
za 60 min

Jakub

Student Politechniki Warszawskiej na ratunek fizyce!

Jestem studentem czwartego roku Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Oferuję pomoc uczniom z klas gimnazjalnych i licealnych, którzy mają trudności z matematyką (bądź chc . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking:

SKYPE, ZOOM lub osobiście = zapraszam na konsultacje z matematyki w dowolnym zakresie. Matura polska oraz międzynarodowa. Program pierwszych lat studiów. Gimnazjum, liceum, matura, SAT oraz IB. Studia. Przygoto . . .

100 zł
za 60 min

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

Jestem nauczycielem matematyki i fizyki z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dydaktycznym, prowadzącym zajęcia indywidualne jak i w grupach dwu- oraz trójosobowych. Pomagam w odrabianiu prac domowych, . . .

80 zł
za 60 min

Krzysztof

Fizyk. - Doświadczony korepetytor...

Ponad 30 lat praktyki. . . .

35 zł
za 60 min

Mikołaj

Absolwent fizyki UW udzieli korepetycji z fizyki i matematyk...

Absolwent fizyki UW udzieli korepetycji z fizyki i matematyki licealistom przygotowywującym się do sprawdzianów matur i olimpiad oraz studentom :) . . .

50 zł
za 60 min