Ogłoszenia

Fizyka

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

Jestem nauczycielem matematyki i fizyki z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dydaktycznym, prowadzącym zajęcia indywidualne jak i w grupach dwu- oraz trójosobowych. Pomagam w odrabianiu prac domowych . . .

100 zł
za 60 min

Marek

Fundacja Pasja Nauki, Marek Wójcik

Twoim celem jest wynik powyżej 80% z matury z matematyki lub fizyki? Chcesz zostać laureatem konkursu fizycznego w szkole podstawowej? Dobrze trafiłeś! Dlaczego jestem skuteczniejszy od innych? Zobacz jak . . .

90 zł
za 60 min

Kamil

Pomogę Ci zdać każdy test! Do każdych zajęć dodaję indywidualnie przygotowane materiały w formie PDF!

Hej! Jeśli szukasz doświadczonego korepetytora, który zadba o indywidualne podejście oraz klarowność przekazywanej wiedzy, to dobrze trafiłeś/aś! Posiadam ponad 2 letnie doświadczenie , studiuję na . . .

60 zł
za 60 min

PROJEKT MAT-FIZ

FIZYKA - zajęcia indywidualne i grupowe

PROJEKT MAT-FIZ powstał jako miejsce specjalizujące się w korepetycjach z matematyki i fizyki. Zauważając jednak potrzebę wsparcia z innych przedmiotów sygnalizowaną nam przez uczniów i rodziców nawiąza . . .

99 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z fizyki, nauczyciel liceum, wykładowca Politechniki, doktor inżynier

Jestem doświadczonym i aktualnie czynnym nauczycielem FIZYKI  w renomowanym liceum ogólnokształcącym w Warszawie, uczę również MATEMATYKI  i  CHEMII , mój numer tel. 504 709 486. Posiadam tytu . . .

70 zł
za 45 min

Artur

Zajęcia edukacyjne z Fizyki

Szanowni Państwo, zapraszam uczniów szkół podstawowych i średnich na zajęcia edukacyjne z fizyki. Zajęcia będą się odbywać w salach Wydziału Fizyki i Astronomii Uniwersytetu Wrocławskiego przy placu Max . . .

200 zł
za miesiąc

Tomasz

Korepetycje - fizyka i matematyka - studia, szkoła średnia

Jestem wykładowcą fizyki na Politechnice Wrocławskiej. Posiadam 12-letnie doświadczenie w nauczaniu matematyki i fizyki na poziomie studiów na różnych uczelniach i kierunkach (ścisłe, techniczne, ekonomiczn . . .

150 zł
za 60 min

Piotr

Piotr Gołuchowski - korepetycje z fizyki

Cześć! Jestem studentem II-go roku Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka. Oferuję korepetycje z fizyki dla uczniów liceum , technikum oraz szkół podstawowych . Zajęcia prowadzę . . .

60 zł
za 60 min

Łukasz

Jestem absolwentem studiów na Politechnice Warszawskiej. Posiadam długoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji

Absolwent Politechniki Warszawskiej udzieli korepetycji z fizyki na poziomie szkoły podstawowej, liceum, uczelni wyższej. Długoletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Duża ilość materiałów dodatkow . . .

120 zł
za 60 min

Rocket Minds

Kurs Maturalny z Fizyki (intensywnie, niezwykle ciekawie, skutecznie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie konieczność, a przyw . . .

50 zł
za 60 min