Ogłoszenia

Fizyka

Marek

Fundacja Pasja Nauki online

Dlaczego jestem skuteczniejszy od innych? Zobacz jak uczę: https://www.youtube.com/watch?v=MYWKBCHv7h0 1) Stosuję metodę Sokratesa . Sokrates słynął z zadawania dobrych pytań, które zmuszały do myślenia . . .

200 zł
za 60 min

Tomasz

Korepetycje - matematyka i fizyka - studia, szkoła średnia. PROMOCJA!

Do końca czerwca obniżka ceny do 130 zł za godzinę! Jestem wykładowcą fizyki na Politechnice Wrocławskiej. Posiadam 11-letnie doświadczenie w nauczaniu matematyki i fizyki na poziomie studiów na różnyc . . .

130 zł
za 60 min

PROJEKT MAT-FIZ

FIZYKA - zajęcia indywidualne i grupowe

PROJEKT MAT-FIZ powstał jako miejsce specjalizujące się w korepetycjach z matematyki i fizyki. Zauważając jednak potrzebę wsparcia z innych przedmiotów sygnalizowaną nam przez uczniów i rodziców nawiąza . . .

99 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z fizyki

Korepetycje z fizyki (możliwe także z matematyki) dla osób chcących: - zdać dobrze maturę - rozumieć treść zajęć - nadrobić braki - napisać test - ukierunkować się W zależności od wybranego celu za . . .

60 zł
za 60 min

Galileusz

Fizyka - Galileusz Lublin

Fizyka W zależności od życzenia klienta w trakcie zajęć realizowany może być materiał sugerowany przez korepetytora lub wskazany przez klienta. Przygotowujemy uczniów na każdym etapie szkoły od podsta . . .

59 zł
za 60 min

Wojciech

Wrocław były pracownik Uniwersytetu Wr. nauczy fizyki, matematyki.

Wrocław. Były pracownik Uniwersytetu-Fizyka, MBA (U.Ekonomiczny), Mechatronika (Politechnika Wr.) nauczy matematyki, fizyki - szkoła podstawowa, średnia, matura, przygotowanie do studiów. * pasjonuję się . . .

1 zł
za 90 min

Młodzi Doktorzy

Korepetycje z fizyki od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, wykładowcy AGH, oferują profesjonalne korepetycje z fizyki na każdym poziomie edukacji (szkoła podstawowa, szkoła średnia, studenci). Jeżeli masz problem . . .

100 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje: matematyka, fizyka, j. angielski

Witam serdecznie! Udzielę korepetycji z zakresu matematyki, fizyki oraz angielskiego. Jeśli chodzi o poziom to jest to kwestia porozumienia, jednak jestem dość elastyczny. Ważne jest dla mnie indywidualne po . . .

60 zł
za 60 min

Ryszard

Skuteczne korepetycje z fizyki.

100 zł
za 60 min

Rocket Minds

Kurs Maturalny z Fizyki (intensywnie, niezwykle ciekawie, skutecznie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie konieczność, a przyw . . .

50 zł
za 60 min