Ogłoszenia

Fizyka

PROJEKT MAT-FIZ

FIZYKA - zajęcia indywidualne i grupowe

PROJEKT MAT-FIZ powstał jako miejsce specjalizujące się w korepetycjach z matematyki i fizyki. Zauważając jednak potrzebę wsparcia z innych przedmiotów sygnalizowaną nam przez uczniów i rodziców nawiąza . . .

99 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z fizyki

Korepetycje z fizyki (możliwe także z matematyki) dla osób chcących: -zdać dobrze maturę -rozumieć treść zajęć -nadrobić braki -ukierunkować się W zależności od wybranego celu zajęcia będą miały . . .

50 zł
za 60 min

Galileusz

Fizyka - Galileusz Lublin

Fizyka W zależności od życzenia klienta w trakcie zajęć realizowany może być materiał sugerowany przez korepetytora lub wskazany przez klienta. Przygotowujemy uczniów na każdym etapie szkoły od podsta . . .

59 zł
za 60 min

Wojciech

Wrocław były pracownik Uniwersytetu Wr. nauczy fizyki, matematyki.

Wrocław. Były pracownik Uniwersytetu-Fizyka, MBA (U.Ekonomiczny), Mechatronika (Politechnika Wr.) nauczy matematyki, fizyki - szkoła podstawowa, średnia, matura, przygotowanie do studiów. * pasjonuję się . . .

1 zł
za 90 min

Młodzi Doktorzy

Korepetycje z fizyki od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, wykładowcy AGH, oferują profesjonalne korepetycje z fizyki na każdym poziomie edukacji (szkoła podstawowa, szkoła średnia, studenci). Jeżeli masz problem . . .

100 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje: matematyka, fizyka, j. angielski

Witam serdecznie! Udzielę korepetycji z zakresu matematyki, fizyki oraz angielskiego. Jeśli chodzi o poziom to jest to kwestia porozumienia, jednak jestem dość elastyczny. Ważne jest dla mnie indywidualne po . . .

60 zł
za 60 min

Ryszard

Skuteczne korepetycje z fizyki.

100 zł
za 60 min

Rocket Minds

Kurs Maturalny z Fizyki (intensywnie, niezwykle ciekawie, skutecznie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie konieczność, a przyw . . .

50 zł
za 60 min

Marek

★ ★ ★ ★ ★ Korepetycje z Fizyki w Turku - FIZYKA Turek Os. Wyzwolenia tel. 799-31-61-91

Korepetycje - FIZYKA - szkoła podstawowa Korepetycje z Fizyki – doświadczony korepetytor, absolwent Politechniki Wrocławskiej (ukończone 2 kierunki na studiach magisterskich - Elektronika oraz Matematyka . . .

55 zł
za 60 min

Mariusz

Fizyka po ludzku

607 343 849. Zajęcia ONLINE oraz W ŁODZI. Od piętnastu lat udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i przedmiotów pokrewnych. Przygotowuję do matury, do egzaminu ósmoklasisty, przygotowywałem też do egza . . .

90 zł
za 60 min