Ogłoszenia

Fizyka

Rocket Minds

Kurs Maturalny z Fizyki (intensywnie, niezwykle ciekawie, skutecznie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie konieczność, a przyw . . .

50 zł
za 60 min

Marek

★ ★ ★ ★ ★ Korepetycje z Fizyki w Turku - FIZYKA Turek Os. Wyzwolenia tel. 799-31-61-91

Korepetycje - FIZYKA - szkoła podstawowa Korepetycje z Fizyki  – doświadczony korepetytor, absolwent Politechniki Wrocławskiej (ukończone 2 kierunki na studiach magisterskich - Elektronika oraz M . . .

45 zł
za 60 min

Mariusz

Fizyka po ludzku

607 343 849. Zajęcia ONLINE oraz W ŁODZI. Od piętnastu lat udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i przedmiotów pokrewnych. Przygotowuję do matury, do egzaminu ósmoklasisty, przygotowywałem też do egza . . .

70 zł
za 60 min

Dominika

PROBLEM Z FIZYKĄ?

Oferuję swoją pomoc w fizyce. Jestem w stanie pomóc uczniowi nadrobić materiał, przygotowywać się do lekcji, odrabiać prace domowe czy nawet robić coś ponad program. Mogę również pomóc w podstawie szko . . .

20 zł
za 45 min

Wiktor

Profesjonalne korepetycje z fizyki i astronomii, matematyki, chemii - pierwsze zajęcia darmowe.

𝗞𝗢𝗥𝗘𝗣𝗘𝗧𝗬𝗖𝗝𝗘 𝗚𝗥𝗨𝗣𝗢𝗪𝗘 / 𝗞𝗨𝗥𝗦 𝗠𝗔𝗧𝗨𝗥𝗔𝗟𝗡𝗬 𝗭 𝗙𝗜𝗭𝗬𝗞𝗜 (zapisy: +48 799 047 564) Pierwsze zajęcia darm . . .

40 zł
za 60 min

Adam

Fizyk z 12-letnim doświadczeniem w nauczaniu - zapraszam licealistów i maturzystów. W tej chwili tylko on-line!

Witam! Mam na imię Adam, mam 30 lat i jestem absolwentem Wydziału Fizyki UW. Korepetycji z fizyki i matematyki udzielam nieprzerwanie od 12 lat. Na wstępie zaznaczę, że aktualnie - z wiadomych względów - . . .

80 zł
za 60 min

Monika

Prywatne lekcje z fizyki....

Prywatne lekcje z fizyki. . . .

60 zł
za 60 min

Jakub

Student Politechniki Warszawskiej na ratunek fizyce!

Jestem studentem czwartego roku Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Oferuję pomoc uczniom z klas gimnazjalnych i licealnych, którzy mają trudności z matematyką (bądź chc . . .

50 zł
za 60 min

Piotr

FIZYKA - doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking:

SKYPE, ZOOM lub osobiście = zapraszam na konsultacje z matematyki w dowolnym zakresie. Matura polska oraz międzynarodowa. Program pierwszych lat studiów. Gimnazjum, liceum, matura, SAT oraz IB. Studia. Przygoto . . .

100 zł
za 60 min

Krzysztof

Fizyka, matematyka - skuteczne korepetycje - NAUCZYCIEL, 30 ...

Fizyka, matematyka - skuteczne korepetycje - NAUCZYCIEL, 30 lat praktyki. Każdy zakres i poziom. Kolokwia, egzaminy, klasówki, olimpiady, konkursy. Przygotowanie do matury – podstawowa i rozszerzona. Studenci - . . .

75 zł
za 60 min