Ogłoszenia

Fizyka

Mikołaj

Absolwent fizyki UW udzieli korepetycji z fizyki i matematyk...

Absolwent fizyki UW udzieli korepetycji z fizyki i matematyki licealistom przygotowywującym się do sprawdzianów matur i olimpiad oraz studentom :) . . .

50 zł
za 60 min

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

Jestem nauczycielem matematyki i fizyki z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dydaktycznym, prowadzącym zajęcia indywidualne jak i w grupach dwu- oraz trójosobowych. Pomagam w odrabianiu prac domowych, . . .

80 zł
za 60 min

Adam

Fizyk z 11-letnim doświadczeniem w nauczaniu - zapraszam licealistów, studentów i wszystkich innych żądnych wiedzy :)

Witam! Mam na imię Adam, mam 29 lat i jestem absolwentem Wydziału Fizyki UW. Korepetycji z fizyki i matematyki udzielam nieprzerwanie od 11 lat. Do kogo kieruję swoją ofertę? Do uczniów szkół średni . . .

100 zł
za 60 min

Jakub

Student Politechniki Warszawskiej na ratunek fizyce!

Jestem studentem czwartego roku Politechniki Warszawskiej na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych. Oferuję pomoc uczniom z klas gimnazjalnych i licealnych, którzy mają trudności z matematyką (bądź chc . . .

50 zł
za 60 min

Krzysztof

Fizyk. - Doświadczony korepetytor...

Ponad 30 lat praktyki. . . .

35 zł
za 60 min

Wiktor

Profesjonalne korepetycje z fizyki i astronomii, matematyki, chemii - pierwsze zajęcia darmowe.

Witam wszystkich szukających skutecznych korepetycji i spokoju przed egzaminami! Jestem studentem fizyki na Uniwersytecie Warszawskim i doświadczonym korepetytorem - od kilku lat prowadzę zajęcia i tutoringi z . . .

80 zł
za 60 min

Wojciech

Przygotuję do lekcji, pomogę odrobić zadania domowe, przygot...

Przygotuję do lekcji, pomogę odrobić zadania domowe, przygotuję do matury . . .

50 zł
za 60 min

Maciej

Jestem doktorantem na Wydziale Fizyki UAM. Posiadam uprawnie...

Jestem doktorantem na Wydziale Fizyki UAM. Posiadam uprawnienia do nauczania Fizyki w gimnazjum i liceum, gdzie odbywałem praktyki pedagogiczne. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pracowałem . . .

35 zł
za 60 min

Aleksy

Korepetycje z Fizyki

Witam! Jestem absolwentem studiów magisterskich na Politechniki Gdańskiej, udzielę korepetycji z zakresu chemii, fizyki i matematyki. Posiadam 8 lat doświadczenia w prowadzeniu korepetycji na poziomie od pods . . .

40 zł
za 60 min

Łukasz

Absolwent wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej udz...

Absolwent wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej udzieli korepetycji z fizyki, matematyki i informatyki. Chętnie pomogę podczas przygotowań do matury, klasówek, popraw oraz innych prac kontrolnych. Zapew . . .

60 zł
za 60 min