Ogłoszenia

Fizyka

Wojciech

Miłe i przyjemne korepetycje z Fizyki online

Witam Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej i udzielam korepetycje z fizyki na poziomie podstawówki jak i liceum. Maturę z fizyki zdałem bardzo wysoko, więc chętnie przygotuję do niej również ciebie. . . .

70 zł
za 60 min

Małgorzata

eksperckie korepetycje fizyka/matematyka

Dzień dobry! Czy Twoje dziecko potrzebuje pomocy w przedmiotach ścisłych? Czy matematyka, fizyka lub chemia sprawiają mu kłopot? A może chcesz rozwijać pasję Dziecka do kosmicznych podróży i astronomii? . . .

100 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z fizyki

Korepetycje z fizyki (możliwe także z matematyki) dla osób chcących: - zdać dobrze maturę - rozumieć treść zajęć - nadrobić braki - napisać test - ukierunkować się W zależności od wybranego celu za . . .

65 zł
za 60 min

Leszek

POGOTOWIE Egzaminacyjne z Fizyki, Matematyki i logistyki - bez stresu i na luzie. łatwe zrozumienie na przykładach

Bez stresu i na luzie poznajesz materiał przez gry i zabawy z przykładami z życia. Zajęcia 7 dni w tygodniu! Interaktywna tablica on-line. Gwarancja skuteczności! Za pierwsze zajęcia zapłacisz dopiero wted . . .

110 zł
za 60 min

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

Jestem nauczycielem matematyki i fizyki z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dydaktycznym, prowadzącym zajęcia indywidualne jak i w grupach dwu- oraz trójosobowych. Pomagam w odrabianiu prac domowych . . .

100 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z fizyki, nauczyciel liceum, wykładowca Politechniki, doktor inżynier

Jestem doświadczonym i aktualnie czynnym nauczycielem FIZYKI  w renomowanym liceum ogólnokształcącym w Warszawie, uczę również MATEMATYKI  i  CHEMII , mój numer tel. 504 709 486. Posiadam tytu . . .

70 zł
za 45 min

Kamil

Pomogę przy każdym sprawdzianie i kartkówce! PRZYGOTOWANIE DO MATURY - ZNIŻKA

Hej! Jeśli szukasz doświadczonego korepetytora, który zadba o indywidualne podejście oraz klarowność przekazywanej wiedzy, to dobrze trafiłeś/aś! Posiadam ponad 3 letnie doświadczenie , studiuję na . . .

60 zł
za 60 min

Fundacja

Najlepsze korepetycje matematyka, fizyka, chemia, biologia

Przedtem uczono Cię jak być robotnikiem na taśmie, kazano pokornie rozwiązywać zadania według schematu. Co robić, jak postępować, jaki jest oczekiwany rezultat.  Nie sztuką jest podawać gotowe rozwi . . .

90 zł
za 60 min

Artur

Korepetycje u nauczyciela - fizyka, chemia, matematyka

ZAJĘCIA W FORMIE ZDALNEJ! Młody nauczyciel (32lata) udzieli korepetycji z CHEMII, MATEMATYKI, FIZYKI na każdym poziomie nauczania (szkoła podstawowa, szkoła średnia, studia) Przygotowuję uczniów do MATUR . . .

80 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE FIZYKA ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z FIZYKI Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin, bieżący materiał. 91% - tyle wynosi średnia wyników . . .

87 zł
za 60 min