Ogłoszenia

Fizyka

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

Jestem nauczycielem matematyki i fizyki z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dydaktycznym, prowadzącym zajęcia indywidualne jak i w grupach dwu- oraz trójosobowych. Pomagam w odrabianiu prac domowych . . .

110 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z fizyki!

Szukasz korepetytora z fizyki  nie wiesz, jak znaleźć kogoś sprawdzonego ? A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? Zostaw to nam!  Współpracuj . . .

90 zł
za 60 min

Łukasz

Korepetycje fizyka, matematyka online - nauczyciel akademicki, bezstresowo

Jestem nauczycielem akademickim. Doktorat uzyskałem w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN. Od 8 lat prowadzę wykłady obejmujące różne działy fizyki na prestiżowych kierunkach uczelni technicznej. Od 15-tu lat u . . .

100 zł
za 60 min

Wojciech

Miłe i przyjemne korepetycje z Fizyki online

Witam Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej i udzielam korepetycje z fizyki na poziomie podstawówki jak i liceum. Maturę z fizyki zdałem bardzo wysoko, więc chętnie przygotuję do niej również ciebie. . . .

80 zł
za 60 min

Wiktor

Korepetycje z fizyki - Warszawa

Kim jestem? Nazywam się Wiktor Łachmański, ukończyłem studia licencjackie z fizyki oraz magisterskie z fizyki technicznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu z nagrodą Najlepszego Absolwenta 201 . . .

100 zł
za 60 min

Artur

Fizyka bez przeszkód!

Twórca kanału: https://iplogger.com/YT_Korpl_link o fizyce! Skończyłem szkołę licealną o profilu mat-fiz oraz jestem absolwentem Politechniki Rzeszowskiej (studia magisterskie oraz doktoranckie). Moją pas . . .

160 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE FIZYKA ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Potwierdzona najwyższa zdawalność! TEL.: 695291885. Profesjonalne, indywidualne korepetycje z FIZYKI Z DOJAZDEM do ucznia lub ONLINE. Matura, egzamin, bieżący materiał. 91% - tyle wynosi średnia wyników . . .

87 zł
za 60 min

Łukasz

Fizyka, matematyka online - nauczyciel akademicki, bezstresowo

Jestem nauczycielem akademickim. Doktorat uzyskałem w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN. Od 8 lat prowadzę wykłady obejmujące różne działy fizyki na prestiżowych kierunkach uczelni technicznej. Od kilkunastu . . .

100 zł
za 60 min

Wojciech

Korepetycje z fizyki

Korepetycje z fizyki (możliwe także z matematyki) dla osób chcących: - zdać dobrze maturę - rozumieć treść zajęć - nadrobić braki - napisać test - ukierunkować się W zależności od wybranego celu za . . .

65 zł
za 60 min

Bartek

Fizyka - korepetycje, pomoc w rozwiązaniu zadań. Zapraszam!

Jesteś uczniem szkoły podstawowej lub średniej i masz kłopoty z Fizyką? Student II roku Politechniki Gdańskiej chętnie Ci pomoże! Zapraszam.  . . .

50 zł
za 60 min