Ogłoszenia

Fizyka

Bogdan

Nauczyciel z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dy...

Jestem nauczycielem matematyki i fizyki z wieloletnim stażem oraz dużym doświadczeniem dydaktycznym, prowadzącym zajęcia indywidualne jak i w grupach dwu- oraz trójosobowych. Pomagam w odrabianiu prac domowych . . .

110 zł
za 60 min

Rocket Minds

fizyka, matematyka (skutecznie, intensywnie, niezwykle ciekawie)

100 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z fizyki!

Szukasz korepetytora z fizyki  nie wiesz, jak znaleźć kogoś sprawdzonego ? A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań? Zostaw to nam!  Współpracuj . . .

100 zł
za 60 min

Michał

BIOFIZYKA | FIZYKA MED. online - farmaceuta (Katedra i Zakład Farmakologii Doświadczalnej i Klinicznej WUM)

Jako farmaceuta - 15 lat doświadczenia w branży farmaceutycznej (badania kliniczne, bezpieczeństwo farmakoterapii, naukowa informacja o leku) oraz współpracownik dydaktyczny WUM (Katedra i Zakład Farmakologii . . .

60 zł
za 60 min

Justyna

Fizyka (również matematyka)

Jestem wieloletnią nauczycielką LO i doświadczoną korepetytorką. oferuję: · wiedzę · doświadczenie · nieograniczone pokłady cierpliwości :) Udzielam korepetycji z matematyki i fizyki. (Możliwość le . . .

45 zł
za 60 min

Wojciech

Miłe i przyjemne korepetycje z Fizyki online

Witam Jestem studentem Politechniki Wrocławskiej i udzielam korepetycje z fizyki na poziomie podstawówki jak i liceum. Maturę z fizyki zdałem bardzo wysoko, więc chętnie przygotuję do niej również ciebie. . . .

100 zł
za 60 min

Łukasz

Korepetycje fizyka, matematyka online - nauczyciel akademicki, bezstresowo

Jestem nauczycielem akademickim. Doktorat uzyskałem w Instytucie Fizyki Jądrowej PAN. Od 8 lat prowadzę wykłady obejmujące różne działy fizyki na prestiżowych kierunkach uczelni technicznej. Od 15-tu lat u . . .

100 zł
za 60 min

Michał

IB, A-level - exercises and experiments. Good explanation and lot of fun PL / EN.

If you wonder how to achieve excellent progress with your knowledge and understanding of the subject you are on the right way. Let's find common language and learn something useful with joy and fun. If you know some . . .

100 zł
za 60 min

Wiktor

Korepetycje z fizyki - Warszawa

Kim jestem? Nazywam się Wiktor Łachmański, ukończyłem studia licencjackie z fizyki oraz magisterskie z fizyki technicznej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu z nagrodą Najlepszego Absolwenta 201 . . .

100 zł
za 60 min

Artur

Fizyka bez przeszkód!

Twórca kanału: https://iplogger.com/YT_Korpl_link o fizyce! Skończyłem szkołę licealną o profilu mat-fiz oraz jestem absolwentem Politechniki Rzeszowskiej (studia magisterskie oraz doktoranckie). Moją pas . . .

160 zł
za 60 min