Ogłoszenia

Fizyka

Młodzi Doktorzy

Korepetycje z fizyki od nauczycieli akademickich

Pan i Pani Doktor nauk inżynieryjno-technicznych, wykładowcy AGH, oferują profesjonalne korepetycje z fizyki na każdym poziomie edukacji (szkoła podstawowa, szkoła średnia, studenci). Jeżeli masz problem . . .

100 zł
za 60 min

Piotr

Korepetycje: matematyka, fizyka, j. angielski

Witam serdecznie! Udzielę korepetycji z zakresu matematyki, fizyki oraz angielskiego. Jeśli chodzi o poziom to jest to kwestia porozumienia, jednak jestem dość elastyczny. Ważne jest dla mnie indywidualne po . . .

60 zł
za 60 min

Ryszard

Skuteczne korepetycje z fizyki.

100 zł
za 60 min

Rocket Minds

Kurs Maturalny z Fizyki (intensywnie, niezwykle ciekawie, skutecznie)

Mamy postawiony bardzo ważny cel. Chcemy aby Twoje zdobywanie wiedzy przerodziło się w PRZYGODĘ, w niezapomnianą PODRÓŻ po tym niezwykłym świecie. Chcemy pokazać Ci, że nauka to nie konieczność, a przyw . . .

50 zł
za 60 min

Marek

★ ★ ★ ★ ★ Korepetycje z Fizyki w Turku - FIZYKA Turek Os. Wyzwolenia tel. 799-31-61-91

Korepetycje - FIZYKA - szkoła podstawowa Korepetycje z Fizyki – doświadczony korepetytor, absolwent Politechniki Wrocławskiej (ukończone 2 kierunki na studiach magisterskich - Elektronika oraz Matematyka . . .

50 zł
za 60 min

Mariusz

Fizyka po ludzku

607 343 849. Zajęcia ONLINE oraz W ŁODZI. Od piętnastu lat udzielam korepetycji z matematyki, fizyki i przedmiotów pokrewnych. Przygotowuję do matury, do egzaminu ósmoklasisty, przygotowywałem też do egza . . .

70 zł
za 60 min

Dominika

PROBLEM Z FIZYKĄ?

Oferuję swoją pomoc w fizyce. Jestem w stanie pomóc uczniowi nadrobić materiał, przygotowywać się do lekcji, odrabiać prace domowe czy nawet robić coś ponad program. Mogę również pomóc w podstawie szko . . .

30 zł
za 60 min

Wiktor

Profesjonalne korepetycje z fizyki i astronomii, matematyki, chemii - pierwsze zajęcia darmowe.

??????????? ??????? / ???? ????????? ? ?????? (zapisy: +48 799 047 564) Pierwsze zajęcia darmowe! Wszystkich przyszłych uczniów zapraszam na darmową lekcję próbną w pełnym wymiarze – przyjdź i spr . . .

40 zł
za 60 min

Adam

Fizyk z 12-letnim doświadczeniem w nauczaniu - zapraszam licealistów i maturzystów. W tej chwili tylko on-line!

Witam! Mam na imię Adam, mam 30 lat i jestem absolwentem Wydziału Fizyki UW. Korepetycji z fizyki i matematyki udzielam nieprzerwanie od 12 lat. Matura tuż tuż, zatem zapraszam wszystkich maturzystów na pow . . .

80 zł
za 60 min

Monika

Prywatne lekcje z fizyki....

Prywatne lekcje z fizyki. . . .

60 zł
za 60 min