Ogłoszenia

Genetyka

Agata

Wsparcie na każdym etapie – fachowo i terminowo

Szukasz profesjonalnego wsparcia w pisaniu pracy dyplomowej? Dobrze trafiłeś! Oferuję kompleksową pomoc na każdym etapie tworzenia Twojej pracy. Oferuję: Pisanie prac licencjackich/ inżynierskich, magiste . . .

100 zł
za 60 min

Wiktoria

korepetycje z genetyki

hej! Mam na imię Wiktoria i jestem studentką biotechnologii medycznej Z chęcią pomogę ci bezstresowo i z miłą atmosferą zrozumieć zagadnienia z zakresu genetyki:)  Dodatkowo otrzymasz ode mnie dodatk . . .

40 zł
za 60 min

Wiktoria

korepetycje z genetyki

hej! Mam na imię Wiktoria i jestem studentką biotechnologii medycznej:] Z chęcią pomogę ci bezstresowo i z miłą atmosferą zrozumieć zagadnienia z zakresu genetyki! Zauważyłam że sporo osób ma problem z . . .

40 zł
za 60 min

Dominika

Korepetycje z genetyki u studentki Biotechnologii Medycznej:)

Hej! Jestem studentką  Biotechnologii Medycznej na Uniwersytecie Opolskim. Chętnie udzielę korepetycji zarówno uczniom jak i studentom z zakresu biologii, mikrobiologii, biologii molekularnej, genetyki i p . . .

40 zł
za 60 min

Ernest

Korepetycje - genetyka

Jestem absolwentem medycyny weterynaryjnej na SGGW w Warszawie. Obecnie pracuję w technikum weterynaryjnym, gdzie uczę przedmiotu: Profilaktyka i leczenie zwierząt, w skład którego wchodzi wiedza z wielu dziedz . . .

60 zł
za 60 min

Justyna

Genetyka

Korepetycje z genetyki. Zapraszam do kontaktu w celu ustalenia współpracy.  . . .

70 zł
za 60 min

Mateusz

Korepetycje - genetyka / genetyka molekularna

Witam Oferuję korepetycje z genetyki klasycznej (prawa Mendla, krzyżówki dziedziczenia genów/alleli, proces crossing-over, budowa materiału genetycznego, mitoza i mejoza, ekspresja genów, cechy sprzężone i . . .

100 zł
za 60 min

Michalina

wykładowca akademicki oferuje lekcje on-line

Witam serdecznie, jestem doktorem nauk zootechnicznych o specjalizacji z biotechnologii. Doktorat napisałam i obroniłam w języku angielskim w ramach studiów międzynarodowych. Posiadam 5-letnie doświadczenie w . . .

70 zł
za 60 min