Ogłoszenia

Geografia

Michał

Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe GEOGRAFIA

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury z geografii, Olimpiady Geograficznej oraz pomagam przy przedmiotach geograficzn . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Przygotowanie do Olimpiady Geograficznej

Przygotowuję uczniów szkół ponadpodstawowych do Olimpiady Geograficznej. Pierwsza lekcja gratis. . . .

50 zł
za 60 min

Weronika

Geografia - matura, zadania

Cześć! Jestem studentką trzeciego roku Geografii o specjalności hydrologia, meteorologia i klimatologia na UAM w Poznaniu. Przygotowuję uczniów do matury z geografii na poziomie rozszerzonym, jak również . . .

40 zł
za 60 min

Pierczyk

Dr Nauk o Ziemi w zakresie geografii, wykładowca Wydziału Ge...

Geografia 50 - 100 zł / 90 min Katarzyna Pierczyk Opis ogłoszenia Dr Nauk o Ziemi w zakresie geografii, wykładowca Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, c . . .

60 zł
za 60 min

Milena

korepetycje z geografii

Dzień dobry! Uczyłam się geografii przez sześć lat, z czego przez trzy lata uczęszczałam na geografię rozszerzoną. Chętnie pomogę Państwa dziecku w nauce tego przedmiotu. . . .

30 zł
za 60 min

Cezary

Korepetycje z Geografii - Szkoła średnia

Udzielę korepetycji z geografii uczniom szkół średnich. . . .

40 zł
za 50 min

Cezary

Korepetycje z Geografii

Chętnie udzielę korepetycji z geografii. . . .

30 zł
za 50 min

Maja

Geografia - korepetycje

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów. Mam wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w udzielaniu korepetycji (także z trudnymi przypadkami oraz z osobami mającymi problemy w kontaktac . . .

40 zł
za 60 min

Sebastian

Korepetycje - prosto, zwięźle i na temat!

Pomoc naukowa w z geografii: udzielanie korepetycji z możliwością dojazdu, e-korepetycje (przez skype, bądź inny sugerowany przez Ciebie komunikator), pomoc w pisaniu wszelakich prac, referatów, przemówień i . . .

50 zł
za 60 min

Zuzanna

Geografia

Udzielę korepetycji z geografii.  Pomogę zarówno uczniom szkół podstawowych, jak i osób będących ba rozszerzeniu w szkole średniej. . . .

30 zł
za 60 min