Ogłoszenia

Geografia

Michał

GEOGRAFIA Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Wyniki moich uczniów na maturze z geografii w 2023 roku obejmowały zakres 70-88% (nie licząc fi . . .

100 zł
za 60 min

Marcin

Geografia Matura 2024

Witam, Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz pasjonatem Geografii. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w nauczaniu geografii w szczególności prowadzeniu indywidualnych opracowanych samodzielnie . . .

100 zł
za 60 min

Kinga

SPRAWDZONE korepetycje z geografii!

Szukasz korepetytora z geografii i nie wiesz, jak znaleźć kogoś sprawdzonego ? A może miałeś/aś już różnych korepetytorów, ale żaden nie spełnił Twoich oczekiwań ? Zostaw to nam! Współpracujemy t . . .

90 zł
za 60 min

Katarzyna

Doktor geografii, nauczyciel licealny zaprasza na korepetycje przygotowujące do matury

Geografi a 100 zł / 60 min Katarzyna Pierczyk Opis ogłoszenia Dr Nauk o Ziemi w zakresie geografii, wykładowca akademicki, nauczyciel licealny z dwudziestoletnim doświadczeniem zawodowym, egza . . .

100 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE GEOGRAFIA ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

87 zł
za 60 min

Korepetycje

Geografia Korepetycje online

Korepetycje z geografii obejmują m.in. przygotowanie do Matury rozszerzonej (zgodnie z aktualnymi wymogami CKE), egzaminu ósmoklasisty i Konkursu kuratoryjnego, Olimpiady Geograficznej, czy wytłumaczenie trudniej . . .

100 zł
za 60 min

Michał

Przygotowanie do Konkursu Kuratoryjnego z geografii/ Olimpiady Geograficznej

Przygotowuję uczniów szkół ponadpodstawowych do Olimpiady Geograficznej, a uczniów szkół podstawowych do konkursu kuratoryjnego. Udzielam również korepetycji/ zajęć dodatkowych oraz przygotowuję do egzam . . .

100 zł
za 60 min

Dorota Szachnowska

Fuksówka Szkoła Korepetycji

Dzień dobry, Jesteśmy Szkołą Korepetycji, która oferuje zajęcia ze wszystkich przedmiotów, na każdym poziomie nauczania. Przygotowujemy uczniów do egzaminów,matury,kartkówek,sprawdzianów. Pomagamy . . .

120 zł
za 45 min

Klara

Korepetycje geografia przygotowanie do matury i lekcji w ciągu roku

Cześć! Jestem studentką politologii w warszawie. Mimo młodego wieku posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży. Geografią pasjonuje się odkąd zaczął się ten przedmiot w szkole;) . . .

60 zł
za 60 min

Weronika

Geografia - kompleksowe przygotowanie do matury

Cześć!  Jestem nauczycielką geografii w liceum oraz studentką drugiego roku magisterki Geografii na UAM w Poznaniu. Geografii nauczam już wiele lat, co jest nie tylko moją pracą, ale również najwięks . . .

100 zł
za 60 min