Ogłoszenia

Geografia

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Aru

Drogi Rodzicu !!! jeśli pracujesz do późna i nie masz pewno...

Drogi Rodzicu !!! jeśli pracujesz do późna i nie masz pewności, czy Twoje dziecko odrabia po szkole lekcje, czy rzetelnie przygotowuje się do sprawdzianów i prac klasowych albo twoje dziecko niewłaściwie s . . .

1 zł
za 60 min

Czyż-centrum

Zajęcia z Geografii!!! Pomoc w lekcjach na wszystkich poziom...

Zajęcia z Geografii!!! Pomoc w lekcjach na wszystkich poziomach. Przygotowanie do wszystkich rodzajów egzaminów – również poprawkowych: matura podstawowa, rozszerzona, egzamin gimnazjalny. Powtórka przed test . . .

25 zł
za 60 min

Maja

Ukończyłam studia pedagogiczne.Mam doświadczenie w udzielani...

Ukończyłam studia pedagogiczne.Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji ze wszystkich przedmiotów na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum , także z "trudnymi przypadkami" oraz z osobami z dysleksją i z . . .

20 zł
za 60 min

Marcin

Instruktor Związku Harcerstwa Polskiego...

Instruktor Związku Harcerstwa Polskiego . . .

25 zł
za 60 min

Natalia

Tegoroczna maturzystka kompleksowo przygotuje do zdania popr...

Tegoroczna maturzystka kompleksowo przygotuje do zdania poprawki, matury, egzaminu gimnazjalnego z geografii. Cierpliwa, sumienna, ukończyła jedno z najlepszych warszawskich liceów - XVIII LO im. Jana Zamoyskiego. . . .

20 zł
za 60 min

Agata

Absolwentka geografii UJ udzieli korepetycji z geografii na ...

Absolwentka geografii UJ udzieli korepetycji z geografii na każdym poziomie nauczania. Zajęcia w milej, bezstresowej atmosferze - u ucznia (na terenie miasta Krakowa), nauczyciela. 6-letnie doświadczenie w przygot . . .

30 zł
za 60 min

Paweł

Grupa studencka P&E udzieli korepetycji z geografii! :) Cen...

Grupa studencka P&E udzieli korepetycji z geografii! :) Cena za 1h: 15zł Kontakt: 693 579 108 Oferta obejmuje cały teren miasta Wrocław! Najtańsze ceny!! Najwyższa jakość!! Dojazd prosto do domu klienta!! . . .

15 zł
za 60 min

Jakub

Student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszaws...

Student Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego udzieli korepetycji z Wosu i Geografii ze szczególnym uwzględnieniem przygotowania do egzaminu maturalnego z obu poziomów. Dogodna lokalizacja: Wa . . .

40 zł
za 60 min

Klaudia

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego udzieli korepetycji z...

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego udzieli korepetycji z geografii. Pomagam w nadrabianiu zaległości, w przygotowaniu do sprawdzianów czy egzaminów ( w tym MATURA, EGZAMIN GIMNAZJALNY). Pomagam również w p . . .

25 zł
za 60 min