Ogłoszenia

Geografia

Weronika

Geografia - matura, zadania

Cześć! Jestem studentką drugiego roku Geografii. Również uczęszczam na Moduł Edukacyjny, dzięki któremu po ukończeniu studiów będę miała możliwość pracy w szkole średniej. Przygotowuję uczniów . . .

55 zł
za 90 min

Dominika

Geografia - korepetycje

Z powodu epidemii egzamin ósmoklasisty jest przesunięty na późniejszy termin, ale to nie znaczy, że należy odpuścić naukę. Wręcz przeciwnie - jest to doskonały czas, aby doszkolić się z rzeczy, na któr . . .

50 zł
za 60 min

Bartosz

Korepetycje z geografii

Cześć, jestem studentem trzeciego roku Szkoły Głównej Handlowej i mogę udzielić korepetycji z geografii. Uzyskałem dobry wynik z matury rozszerzonej z powyższego przedmiotu oraz doszedłem do trzeciego et . . .

50 zł
za 60 min

Małgorzata

korepetycje z geografii

Dzień dobry, jestem studentką geografii i ekonomii. Jestem laureatką olimpiady geograficznej i wielu innych konkursów o tej tematyce. Na swojej maturze z geografii zdobyłam 100%. Jestem osobą miłą, od dwóc . . .

30 zł
za 60 min

Kinga

zajęcia online - geografia

Zajęcia indywidualne w formie zajęć online - skype Czas pandemii to ciężki czas dla nas wszystkich. Uczniowie mogą czuć się przytłoczeni ilością zadawanych materiałów. Udzielę korepetycji oraz pomogę . . .

40 zł
za 60 min

Hanna

Korepetycje z geografii

Witam :) jestem studentką drugiego roku geografii specjalności hydrologia, meteorologia, klimatologia. Udzielam korepetycji na poziomie szkoły średniej oraz oferuję pomoc w rozwiązywaniu zadań. Korepetycje . . .

40 zł
za 60 min

Tomasz

Geografia-korepetycje

Cześć, udzielam korepetycji z geografii 🌍 , jestem studentem drugiego roku geografii na Uniwersytecie Warszawskim 📖 i jest ona moją pasją: Laureat Konkursu Geograficznego na szczeblu wojewódzkim . . .

50 zł
za 60 min

Agata

Korepetycje z języka angielskiego, języka polskiego, matematyki oraz geografii.

Witam serdecznie Udzielam korepetycji z języka angielskiego, języka polskiego, matematyki oraz geografii.  Ponadto z chęcią pomogę w odrabianiu pracy domowej również z innych przedmiotów. Lubię . . .

30 zł
za 60 min

Zuzanna

Korepetycje z geografii

Jestem studentką Oceanografii. Udzielam korepetycji z geografii uczniom podstawówki i liceum. Za swój zakres obowiązków uważam pomoc w nauce, odrabianiu prac domowych, przygotowanie do sprawdzianów oraz egzam . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z geografii

Witam, oferuję korepetycje indywidualne lub grupowe dla dzieci, z możliwością dojazdu do ucznia. Program nauczania dostosowany do potrzeb ucznia. Zapewniam materiały na każdą lekcję - książki, karty pracy . . .

15 zł
za 60 min