Ogłoszenia

Geografia

Michał

Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe GEOGRAFIA

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury z geografii, Olimpiady Geograficznej oraz pomagam przy przedmiotach geograficzn . . .

50 zł
za 60 min

Michał

Przygotowanie do Olimpiady Geograficznej

Przygotowuję uczniów szkół ponadpodstawowych do Olimpiady Geograficznej. Pierwsza lekcja gratis. . . .

50 zł
za 60 min

Weronika

Geografia - matura, zadania

WAŻNA INFORMACJA: Od 26.07.2021 do 18.08.2021 będę przebywać na badaniach naukowych w Tanzanii. Jeżeli jesteś zainteresowana/y podjęciem korepetycji po moim powrocie lub od początku września, to bardzo pros . . .

40 zł
za 60 min

Pierczyk

Dr Nauk o Ziemi w zakresie geografii, wykładowca Wydziału Ge...

Geografia 50 - 100 zł / 90 min Katarzyna Pierczyk Opis ogłoszenia Dr Nauk o Ziemi w zakresie geografii, wykładowca Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, c . . .

60 zł
za 60 min

Emilka

Geografia Korki

Gwarantuje owocną współpracę  . . .

40 zł
za 60 min

Oliwia

Korepetycje dla klas 1-8 szkoły podstawowej, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego

Witam. Jestem uczennicą trzeciej klasy szkoły ponadpodstawowej. Z miłą chęcią udzielę korepetycji dzieciom z klas 1-8 szkoły podstawowej lub pomogę z przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty z języka polsk . . .

40 zł
za 60 min

Maciek

Olimpiada Geograficzna - przygotowanie do wszystkich etapów OG. Jestem srebrnym medalistą XVI Olimpiady Międzynarodowej

Olimpiada Geograficzna - przygotowania Zapraszam na zajęcia (indywidualne korepetycje) z geografii przygotowujące do wszystkich etapów Olimpiady Geograficznej ! Zajęcia prowadzone są w formie online . . .

110 zł
za 60 min

Maja

Geografia - korepetycje

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów. Mam wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w udzielaniu korepetycji (także z trudnymi przypadkami oraz z osobami mającymi problemy w kontaktac . . .

50 zł
za 60 min

Ola

.

. . . .

80 zł
za 60 min

Ala

Korepetycje ONLINE geografia

Hej! Dobrze wiem jak trudno jest skupić się na lekcjach zdalnych. Duże braki i mała chęć nauki samodzielnej. Jestem uczennicą liceum w klasie o kierunku wos-geo.  Jestem w trakcie przygotowań do matury . . .

30 zł
za 45 min