Ogłoszenia

Geografia

Michał

GEOGRAFIA Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury z geografii, Olimpiady Geograficznej oraz pomagam przy przedmiot . . .

90 zł
za 60 min

Marcin

Geografia Matura 2023

Witam, Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz pasjonatem Geografii. Posiadam niemal 10 letnie doświadczenie w nauczaniu geografii w szczególności prowadzeniu indywidualnych opracowanych samodzielnie . . .

100 zł
za 60 min

Michał

Przygotowanie do Olimpiady Geograficznej/ konkursu kuratoryjnego z geografii

Przygotowuję uczniów szkół ponadpodstawowych do Olimpiady Geograficznej, a uczniów szkół podstawowych do konkursu kuratoryjnego. Udzielam również korepetycji/ zajęć dodatkowych oraz przygotowuję do Matur . . .

90 zł
za 60 min

Matematikon

KOREPETYCJE GEOGRAFIA ONLINE, 2023 r. - WOLNE TERMINY

Matematikon - Mobilne Centrum Edukacji. Indywidualne korepetycje z geografii , języka polskiego, matematyki, chemii, fizyki, historii i biologii z dojazdem do ucznia lub ONLINE. Potwierdzona najwyższa zdawaln . . .

87 zł
za 60 min

Dorota Szachnowska

Fuksówka Szkoła Korepetycji

Dzień dobry, Jesteśmy Szkołą Korepetycji, która oferuje zajęcia ze wszystkich przedmiotów, na każdym poziomie nauczania. Przygotowujemy uczniów do egzaminów,matury,kartkówek,sprawdzianów. Pomagamy . . .

120 zł
za 45 min

Korepetycje

Korepetycje online Geografia

Korepetycje online to szkoła specjalizująca się w udzielaniu zajęć dodatkowych zdalnie. Nasza kadra składa się z doświadczonych i efektywnych (osiągających sukcesy) korepetytorów. Plan pracy jest każdor . . .

90 zł
za 60 min

Klara

Korepetycje geografia przygotowanie do matury i lekcji w ciągu roku

Cześć! Jestem studentką politologii w warszawie. Mimo młodego wieku posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci i młodzieży. Geografią pasjonuje się odkąd zaczął się ten przedmiot w szkole;) . . .

60 zł
za 60 min

Weronika

Geografia - kompleksowe przygotowanie do matury

Cześć!  Jestem nauczycielką geografii w liceum oraz studentką drugiego roku magisterki Geografii na UAM w Poznaniu. Geografii nauczam już wiele lat, co jest nie tylko moją pracą, ale również najwięks . . .

100 zł
za 60 min

Tytus

Korepetycje z Geografii- Przygotowanie do matury/lekcji

Cześć, Nazywam się Tytus i jestem studentem ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym. Pasjonuję się geografią i maturę napisałem lepiej niż 99% zdających. Mam doświadczenie w nauczaniu i robię to z pa . . .

50 zł
za 60 min

Pierczyk

Dr Nauk o Ziemi w zakresie geografii, wykładowca Wydziału Ge...

Geografia 50 - 100 zł / 90 min Katarzyna Pierczyk Opis ogłoszenia Dr Nauk o Ziemi w zakresie geografii, wykładowca Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, c . . .

60 zł
za 60 min