Ogłoszenia

Geografia

Tomasz

Geografia-korepetycje

Cześć, udzielam korepetycji z geografii 🌍 , jestem studentem drugiego roku geografii na Uniwersytecie Warszawskim 📖 i jest ona moją pasją: Laureat Konkursu Geograficznego na szczeblu wojewódzkim . . .

50 zł
za 60 min

Agata

Korepetycje z języka angielskiego, języka polskiego, matematyki oraz geografii.

Witam serdecznie Udzielam korepetycji z języka angielskiego, języka polskiego, matematyki oraz geografii.  Ponadto z chęcią pomogę w odrabianiu pracy domowej również z innych przedmiotów. Lubię . . .

30 zł
za 60 min

Zuzanna

Korepetycje z geografii

Jestem studentką Oceanografii. Udzielam korepetycji z geografii uczniom podstawówki i liceum. Za swój zakres obowiązków uważam pomoc w nauce, odrabianiu prac domowych, przygotowanie do sprawdzianów oraz egzam . . .

40 zł
za 60 min

Natalia

Korepetycje z geografii

Witam, oferuję korepetycje indywidualne lub grupowe dla dzieci, z możliwością dojazdu do ucznia. Program nauczania dostosowany do potrzeb ucznia. Zapewniam materiały na każdą lekcję - książki, karty pracy . . .

15 zł
za 60 min

Halinka

Pisanie prac zal, esejów i mgr, lic. GWARANCJA BRAKU PLAGIATU. Prace powstają od początku faktura

Nasza gwarancja: - Stała cena - Możliwość płatności ratalnej - Rzetelność i terminowość - Indywidualne i elastyczne podejście - każdy Klient jest dla nas wyjątkowy! - Anonimowość Klienta . . .

11 zł
za 60 min

Urszula

nauczyciel geografii udzieli korepetycji

Mgr geografii Nauczyciel udzieli korepetycji z geografi i przyrody na poziomie klasy postawowowej i geografi klasy sredniej w domu ucznia przygotowu . . .

40 zł
za 60 min

Jakub

Korepetycje maturalne z geografii

Zapraszam na korepetycje maturalne z geografii na których oferuje szeroko pojętą wiedze która jest potrzebna do świetnego zdania matury z wyszczególnionymi kluczowymi zagadnieniami z działów. W sposób . . .

35 zł
za 60 min

Urszula

mgr geografii udzieli korepetycji

Mgr geografii Nauczyciel udzieli korepetycji z geografi i przyrody na poziomie klasy postawowowej i geografi klasy sredniej w domu ucznia przygotowuje rowniez do matury z geografii na terenie Swarzedza Ps Pomoge . . .

40 zł
za 60 min

Urszula

mgr geografi udziela korepetycji

Mgr geografii Nauczyciel udzieli  korepetycji z geografi i przyrody na poziomie klasy postawowowej i geografi klasy sredniej w domu ucznia przygotowuje rowniez do matury z geografii na terenie Swarzedza Ps Pom . . .

40 zł
za 60 min

Weronika

Korepetycje z geografii

Korepetycje z geografii na poziomie szkoły podstawowej  . . .

30 zł
za 60 min