Ogłoszenia

Geografia

Marcin

Geografia Matura 2022

Witam, Jestem absolwentem Szkoły Głównej Handlowej oraz pasjonatem Geografii. Posiadam niemal 10 letnie doświadczenie w nauczaniu geografii w szczególności prowadzeniu indywidualnych opracowanych samodzielnie . . .

100 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje/ Matura/ Zajęcia dodatkowe GEOGRAFIA

Udzielam korepetycji/ zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych (liceum/ technikum). Również przygotowuję do Matury z geografii, Olimpiady Geograficznej oraz pomagam przy przedmiot . . .

60 zł
za 60 min

Michał

Przygotowanie do Olimpiady Geograficznej/ konkursu karatoryjnego

Przygotowuję uczniów szkół ponadpodstawowych do Olimpiady Geograficznej, a uczniów szkół podstawowych do konkursu kuratoryjnego. Udzielam również korepetycji/ zajęć dodatkowych oraz przygotowuję do M . . .

60 zł
za 60 min

Weronika

Geografia - kompleksowe przygotowanie do matury

Cześć! Jestem studentką pierwszego roku magisterki Geografii o specjalności hydrologia, meteorologia i klimatologia na UAM w Poznaniu. Korepetycji z geografii udzielam już wiele lat, co jest nie tylko moją pra . . .

50 zł
za 60 min

Pierczyk

Dr Nauk o Ziemi w zakresie geografii, wykładowca Wydziału Ge...

Geografia 50 - 100 zł / 90 min Katarzyna Pierczyk Opis ogłoszenia Dr Nauk o Ziemi w zakresie geografii, wykładowca Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych Uniwersytetu Warszawskiego, c . . .

60 zł
za 60 min

Tomasz

Geografia Korepetycje

Dzień dobry, Udzielam korepetycji, w koleżeńskiej atmosferze, z Geografii na poziomie szkoły podstawowej lub średniej, przygotowując do rozszerzonej matury. Oferuje zajęcia zdalne lub stacjonarne w cenie 40 . . .

40 zł
za 60 min

Staś

Korki z Geografii

Chętnie pomogę w nauce z Geografii. Udało mi się uzyskać wysoki wynik z matury, więc myślę, że mogę pomóc komuś kto ma z tym problem;) . . .

30 zł
za 60 min

Michał

Student transportu pomoże Ci z geografią [Kraków]

Cześć, jestem studentem 2. roku Transportu na Politechnice Krakowskiej a prywatnie pasjonatem podróży i aktywności górskich.  Dużo czasu spędziłem na samodzielnych przygotowaniach do matury rozszerzone . . .

30 zł
za 60 min

Aleksandra

Korepetycje geografia

W 2021 roku skończyłam kierunek geografia na Uniwersytecie Łódzkim. Należę do koła naukowego, chętnie zdobywam nową wiedzę.  Zajęcia ze mną są bardzo ciekawe i urozmaicone. Nie tylko próbuje moim . . .

35 zł
za 60 min

Maja

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów.

Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Tychów. Mam wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie w udzielaniu korepetycji (także z trudnymi przypadkami oraz z osobami mającymi problemy w kontaktac . . .

40 zł
za 60 min