Ogłoszenia

Geometria wykreślna

Ewa

TANIE KOREPETYCJE z przedmiotów, które sprawiają największe ...

TANIE KOREPETYCJE z przedmiotów, które sprawiają największe problemy studentom (m.in. RRC1, całki, pochodne, macierze, Matematyka 1/2, Rachunek prawdopodobieństwa Wstęp do analizy matematycznej, Algebra liniow . . .

30 zł
za 60 min

Ernest

GEOMETRIA WYKREŚLNA Udzielę korepetycji z geometrii wykreśln...

GEOMETRIA WYKREŚLNA Udzielę korepetycji z geometrii wykreślnej. Korepetycje dla osób indywidualnych oraz zorganizowanych grup. Kontakt: tel.: 661242162 nr gg: 9531233 . . .

40 zł
za 60 min

Marta

Jestem doktorantką na Politechnice Warszawskiej. Swoją przyg...

Jestem doktorantką na Politechnice Warszawskiej. Swoją przygodę z geometrią rozpoczęłam ponad 6 lat temu na wydziale Inżynierii Lądowej u dr. Bielińskiego. Od 4 lat zajmuję się udzielaniem korepetycji. Uk . . .

80 zł
za 60 min

PaweŁ

Ponad 15 lat doświadczenia - dr inż. konstrukcji i eksploata...

Ponad 15 lat doświadczenia - dr inż. konstrukcji i eksploatacji maszyn - ZAPIS KONSTRUKCJI; RYSUNEK TECHNICZNY; GRAFIKA INŻYNIERSKA, GEOMETRIA WYKREŚLNA; PKM -PODSTAWY KONSTRUKCJI MASZYN. KOREPETYCJE i RYSUNKI. K . . .

40 zł
za 60 min

Maciej

Witam. Student PG udzieli korepetycje z geometrii wykreślnej...

Witam. Student PG udzieli korepetycje z geometrii wykreślnej na poziomie: podstawowym, gimnazjalnym, szkoly sredniej i studia wyższe. Pomagam w przygotowaniach do matury na poziomie podstawowym i w odrabianiu zadan . . .

40 zł
za 60 min

Monika

Witam , oferuję pomoc w wykonywaniu projektów z zakresu arch...

Witam , oferuję pomoc w wykonywaniu projektów z zakresu architektury i budownictwa:projektowanie architektoniczne, budownictwo ogólne,geometria wykreślna, rysunek techniczny, prace z rysunku odręcznego i malarst . . .

25 zł
za 60 min

Ewa

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Wrocła...

Jestem absolwentką Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej. Udzielę korepetycji z geometrii wykreślnej studentom Politechniki Wrocławskiej z całego zakresu materiału studiów wyższych. Z chęcią wyt . . .

30 zł
za 60 min

Fifi

Witam. Jestem studentem III roku budownictwa na Politechnice...

Witam. Jestem studentem III roku budownictwa na Politechnice Poznańskiej. Chętnie pomogę w zrozumieniu zagadnień, zadań oraz pokażę, że geometria wykreślna nie taka straszna jak na pierwszy "rzut" oka wyglą . . .

30 zł
za 60 min

Szymon

Kolejny rysunek, którego nie rozumiesz, bądź na który nie ma...

Kolejny rysunek, którego nie rozumiesz, bądź na który nie masz czasu? Uważasz, że GI czy PZK jest całkowicie zbędnym przedmiotem, bo przecież jest oprogramowanie CAD? A może wręcz przeciwnie, uwielbiasz to . . .

40 zł
za 60 min

Bartosz

Korepetycje oraz wykonywanie prac w zakresie rysunku technic...

Korepetycje oraz wykonywanie prac w zakresie rysunku technicznego: rzutowanie, wymiarowanie, izometrie, przenikanie brył, geometria wykreślna, etc. Możliwy jest dojazd do ucznia na terenie Poznania. Zapewniam dobr . . .

30 zł
za 60 min