Ogłoszenia

Gliwice

Alicja

Angielski profesjonalnie

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Łódzkim specjalność nauczycielska. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako wykładowca - Politechnika Śląska oraz nauczyci . . .

60 zł
za 60 min

Samanta

HISZPAŃSKI ONLINE bez wychodzenia z domu!

Hola! Jestem lic. filologiem hiszpańskiego, obecnie na I roku studiów magisterskich. Od trzech lat pracuję jako lektor w szkołach językowych. Na co dzień mam ciągły kontakt zarówno z Hiszpanami jak i Latyno . . .

60 zł
za 60 min

Honorata

Lekcje j.angielskiego

Chcesz się zaprzyjaźnić z językiem angielskim? Dla początkujących i średniozaawansowanych nauka języka angielskiego w miłej i przyjemnej atmosferze. Mam za sobą wieloletnie doświadczenie jako nauczyciel . . .

40 zł
za 60 min

Honorata

Nauka j. polskiego dla obcokrajowców

Oferuję lekcje języka polskiego dla osób z innych krajów przebywających w Polsce. Posługuję się j. angielskim. Miejsce i forma zajęć, w tym zdalna jest dowolna w granicach miasta Gliwice. Serdecznie zapr . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Język niemiecki - szkoła podstawowa, średnia, przygotowanie do matury, duża skuteczność! Gliwice

Zapraszam na korepetycje z języka niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej oraz szkoły średniej (w tym przygotowanie do  EGZAMINU KOMISYJNEGO  i  MATURALNEGO)  . Oferuję pomoc w odrabiani . . .

30 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje z angielskiego, przygotowanie do sprawdzianów pomoc w zadaniach domowych

Hej :) Udzielę korepetycji z języka angielskiego dzieciom, młodzieży(gimnazjum, szkoła średnia) pomogę w zadaniach domowych, przygotuję do sprawdzianów itd. Ukończyłam gimnazjum dwujęzyczne, profil z ro . . .

25 zł
za 60 min

Michał

Korepetycje online z matematyki - szkoła podstawowa/liceum/technikum

Dzień dobry, pragnę zaoferować Państwu korepetycje z matematyki na różnych poziomach edukacji. OFERTA Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze. Podczas prowadzenia zajęć staram się . . .

25 zł
za 60 min

Ludmila

Français, français,

Salut ! Jestem lektorem i tłumaczem języka francuskiego. Ukończyłam Uniwersytet Paryż Sorbonne III [Nauczanie Języka Francuskiego Jako Języka Obcego] oraz Lingwistykę stosowaną [nauczanie / tłumaczenia] n . . .

60 zł
za 60 min

Natalia

Lekcje języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych

Dzień dobry! Oferuję lekcje online z języka angielskiego dla uczniów szkół podstawowych., mogą mieć one charakter nadrabiania zaległości, przerabiania bieżącego materiału, a także jego poszerzanie. Of . . .

30 zł
za 60 min

Adam

Biologia IB, podstawówka

Dzień dobry! Oferuję korepetycje z biologii na poziomie matury międzynarodowej (IB), jak i podstawówki.  Sam skończyłem program matury międzynarodowej z rozszerzoną chemią i biologią, a co za tym i . . .

50 zł
za 60 min