Ogłoszenia

Grodzisk Mazowiecki

Katarzyna

NAUCZYCIELKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM ZAPRASZA NA KOREPETYCJE.

Nauczycielka z bardzo dużym doświadczeniem zawodowym zaprasza na korepetycje z języka polskiego na każdym poziomie. Szukasz kogoś kto fachowo pomoże w przygotowaniu do matury, solidnie przygotuje do egzaminu l . . .

50 zł
za 60 min

Katarzyna

NAUCZYCIELKA Z DUŻYM DOŚWIADCZENIEM ZAWODOWYM ZAPRASZA NA KOREPETYCJE.

50 zł
za 60 min

Aleksandra

Matematyka dla uczniów szkół podstawowych i średnich :)

Udzielę korepetycji z matematyki uczniom szkół podstawowych oraz średnich. Mam dobre podejście do ucznia i dużo wyrozumiałości.  Z chęcią pomogę ogarnąć ten na pozór trudny przedmiot :) Zapraszam . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Język angielski (A1-B2)

Udzielę korepetycji z języka angielskiego każdemu, kto chciałby doszlifować swoją znajomość tego języka lub nauczyć się go od podstaw :) Oferuję przyjazną atmosferę pracy i dostosowanie zajęć pod pot . . .

40 zł
za 60 min

Aleksandra

Język niemiecki (A1-B2)

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego każdemu, kto chciałby doszlifować swoją znajomość tego języka lub nauczyć się go od podstaw :) Oferuję przyjazną atmosferę pracy i dostosowanie zajęć pod pot . . .

40 zł
za 60 min

Sylwia

Pokochaj ze mna język rosyjski !

Absolwentka filologii rosyjskiej z kilkuletnim stażem (poziom zaawansowany)  udzieli korepetycji na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Zapewniam własne materiały dydaktyczne i miłą atm . . .

50 zł
za 60 min

Łukasz

Historia

Witam, Chętnie udzielę korepetycji z historii uczniom szkoły podstawowej i szkoły średniej. Na zajęciach, wedle życzenia ucznia, powtarzamy, utrwalamy lub uczymy się nowego materiału. Przygotowuję także . . .

50 zł
za 60 min

Łukasz

Język angielski

Witam, Chętnie udzielę korepetycji z języka angielskiego uczniom szkoły podstawowej i szkoły średniej. Na zajęciach, wedle życzenia ucznia, powtarzamy, utrwalamy lub uczymy się nowego materiału. Przygot . . .

50 zł
za 60 min

Łukasz

Język polski

Witam, Chętnie udzielę korepetycji z języka polskiego uczniom szkoły podstawowej i szkoły średniej. Na zajęciach, wedle życzenia ucznia, powtarzamy, utrwalamy lub uczymy się nowego materiału. Przygotowu . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

Hello :) Uwielbiam język angielski i dzielenie się swoją wiedzą z innymi

Jako studentka Uniwersytetu Warszawskiego ze zdanym egzaminem  znajomości języka angielskiego na poziomie B2 i ciągle poszerzająca swoją wiedzę w tym zakresie chętnie udzielę korepetycji dzieciom ze szk . . .

50 zł
za 60 min