Ogłoszenia

Grodzisk Wielkopolski

Paulina

Witam wszystkich chętnych na korepetycje z j. angielskiego! ...

Witam wszystkich chętnych na korepetycje z j. angielskiego! Spędziłam 2 lata w Ameryce a więc moje doświadczenie z językiem i akcentem angielskim jest bardzo duże. Poza tym zdawałam rozszerzoną maturę z j. . . .

20 zł
za 60 min

Paulina

Geografia śni Ci się po nocach? Nauczyciel Cię męczy pytania...

Geografia śni Ci się po nocach? Nauczyciel Cię męczy pytaniami a ty nie możesz na nie odpowiedzieć? Szukasz pomocy w zrozumieniu geografii? Jestem już po maturze z geografii i przechodziłam przez to samo zani . . .

25 zł
za 60 min

Paulina

Witam wszystkich chętnych na korepetycje z j. niemieckiego!!...

Witam wszystkich chętnych na korepetycje z j. niemieckiego!! Język niemiecki szlifowałam przez 9 lat i z każdym dniem uczę się więcej i więcej a więc jeśli potrzebujesz pomocy z j. niemieckim napisz lub zad . . .

20 zł
za 60 min

Agnieszka

Jestem uczennicą 3 klasy liceum. Mam doświadczenie w pracy z...

Jestem uczennicą 3 klasy liceum. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi. Pomogę w angielskim na poziomie klas podstawowych. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. . . .

15 zł
za 60 min

Agnieszka

Oferuję pomoc dla dzieci z zakresu nauczania wczesnoszkolneg...

Oferuję pomoc dla dzieci z zakresu nauczania wczesnoszkolnego i początkowego. Udzielam również korepetycji z języka angielskiego. . . .

15 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Centrum

Zapraszamy do Centrum Kształcenia Omega w Grodzisku Wielkopo...

Zapraszamy do Centrum Kształcenia Omega w Grodzisku Wielkopolskim Korepetycje z jezyka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, a takze z matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, j. polskiego . . .

50 zł
za 60 min

Paula

Korepetycje z matematyki. Spotkania regularne lub jednorazow...

Korepetycje z matematyki. Spotkania regularne lub jednorazowe w celu rozwiązania problemów z danym tematem. Doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. . . .

30 zł
za 60 min

Paulina

Rachunkowość nie wchodzi Ci w głowę?? Masz problemy z odróżn...

Rachunkowość nie wchodzi Ci w głowę?? Masz problemy z odróżnieniem kont?? Lub realizacja zadań zabiera Ci za dużo czasu? Zgłoś się do mnie a pomogę Ci z rozwiązaniem Twoich problemów! Jestem już po tec . . .

30 zł
za 60 min

Roman

Prowadzę korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach: l...

Prowadzę korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach: liceum, matura podstawowa, technikum, gimnazjum, matura rozszerzona. Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu korepetycji. Mogę pomóc uczniom o różny . . .

20 zł
za 60 min