Ogłoszenia

Historia sztuki

Maksymilian

Uczę historii sztuki online

Uczę historii sztuki online już od 3 lat. Jestem absolwentem liceum plastycznego i studiuję rzeźbę na ASP we Wrocławiu, zeszły rok spędziłem studiując na Erasmusie w Belgii, w tym roku studiuję we Włosze . . .

60 zł
za 60 min

Marta

Korepetycje z Historii Sztuki / MATURA 2024

    Chętnie zarażę cię pasją do historii sztuki i przygotuję do matury. Urozmaicam lekcje wypadami do muzeów, notatkami i prezentacjami dla uczniów.     Lekcję prowadzę onlin . . .

60 zł
za 60 min

Anna

Historia Sztuki - wykłady akademickie

Kurator Sztuki Przygotuję Cię do: matury rozszerzonej z historii sztuki olimpiady z historii sztuki egzaminów wstępnych na ASP oraz innych Uczelni Wyższych o artystycznym kierunku Oferuję: akad . . .

90 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje online z historii i historii sztuki u doktoranta i wykładowcy akademickiego

Magister historii sztuki, doktorantka z Uniwersytetu Wrocławskiego i wykładowca akademicki udzieli korepetycji z historii i historii sztuki. Tryb online. Wszystkie poziomy. Zajęcia w miłej atmosferze, zapewniam . . .

70 zł
za 60 min

Aleksandra

Udzielam korepetycji z historii sztuki

Udzielam korepetycji z historii sztuki. Obecnie jestem studentką trzeciego roku historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. W XLIV edycji Olimpiady Artystycznej uzyskałam tytuł finalistki, a tym samym 1 . . .

80 zł
za 60 min

Egzaminatorka

KOREPETYCJE HISTORIA SZTUKI matura 2023 - historia sztuki korepetycje Kraków

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - EGZAMINATOR przygotowuje do * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki hum . . .

95 zł
za 45 min

Egzaminatorka

HISTORIA SZTUKI KOREPETYCJE Warszawa - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR MATURALNY

Lekcje z doświadczonym egzaminatorem MATURALNYM oraz NAUCZYCIELKĄ, przygotowujące praktycznie do testu maturalnego z HISTORII SZTUKI Przygotowanie do egzaminu maturalnego z przedmiotu -> HISTORIA SZTUKI w fo . . .

120 zł
za 45 min

Filip

HISTORIA SZTUKI

Oferuję korepetycje z historii sztuki - przygotowanie do matury oraz Olimpiady Artystycznej. Studiowałem historię sztuki na UW, byłem dwukrotnie wyróżnionym finalistą Olimpiady Artystycznej w sekcji plastyki. . . .

50 zł
za 60 min

Kacper

Lekcje z historii sztuki

Udzielam korepetycji z historii sztuki od zakresu szkoły podstawowej do szkoły maturalnej, w ciekawy sposób opowiadam o tematach związanych z zagadnieniami związanymi z historią sztuki i odpowiadam na pytania . . .

60 zł
za 60 min

Julianna

Korepetycje z historii sztuki

[DARMOWA LEKCJA PRÓBNA] Studentka historii sztuki udzieli lekcji - korepetycji indywidualnych z historii sztuki. To nie tylko przygotowanie do matury a przede wszystkim zarażenie pasją. LEKCJE ONLINE. Starannie . . .

70 zł
za 60 min