Ogłoszenia

Historia sztuki

Anna

Historia Sztuki - wykłady akademickie

Kurator Sztuki Przygotuję Cię do: matury rozszerzonej z historii sztuki olimpiady z historii sztuki egzaminów wstępnych na ASP oraz innych Uczelni Wyższych o artystycznym kierunku Oferuję: akad . . .

90 zł
za 60 min

Maksymilian

Uczę historii sztuki online

Uczę historii sztuki online. Jestem absolwentem liceum plastycznego i studiuję rzeźbę na ASP. Jestem wielkim pasjonatem historii sztuki, uczestnikiem olimpiady z historii sztuki, w której dostałem się do drug . . .

50 zł
za 60 min

Paulina

Korepetycje online z historii i historii sztuki u doktoranta i wykładowcy akademickiego

Magister historii sztuki, doktorantka z Uniwersytetu Wrocławskiego i wykładowca akademicki udzieli korepetycji z historii i historii sztuki. Tryb online. Wszystkie poziomy. Zajęcia w miłej atmosferze, zapewniam . . .

70 zł
za 60 min

Aleksandra

Udzielam korepetycji z historii sztuki

Udzielam korepetycji z historii sztuki. Obecnie jestem studentką trzeciego roku historii sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim. W XLIV edycji Olimpiady Artystycznej uzyskałam tytuł finalistki, a tym samym 1 . . .

50 zł
za 60 min

Egzaminatorka

KOREPETYCJE HISTORIA SZTUKI matura 2023 - historia sztuki korepetycje Kraków

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - EGZAMINATOR przygotowuje do * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki hum . . .

95 zł
za 45 min

Egzaminatorka

HISTORIA SZTUKI KOREPETYCJE Warszawa - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR MATURALNY

Lekcje z doświadczonym egzaminatorem MATURALNYM oraz NAUCZYCIELKĄ, przygotowujące praktycznie do testu maturalnego z HISTORII SZTUKI Przygotowanie do egzaminu maturalnego z przedmiotu -> HISTORIA SZTUKI w fo . . .

120 zł
za 45 min

Filip

HISTORIA SZTUKI

Oferuję korepetycje z historii sztuki - przygotowanie do matury oraz Olimpiady Artystycznej. Studiowałem historię sztuki na UW, byłem dwukrotnie wyróżnionym finalistą Olimpiady Artystycznej w sekcji plastyki. . . .

50 zł
za 60 min

Agnieszka

Lekcje z historii sztuki

Jestem historyczką sztuki, arteterapeutką i artecoachką. Z pasją przygotuję do egzaminu z historii sztuki. - matury, dyplomu i egzaminu na studia. Dojeżdżam do uczniów lub zapraszam do siebie (Wola), jeśli . . .

90 zł
za 60 min

Marianna

historia sztuki

Hej ! Oferuję kurs historii sztuki, na którym dzięki moim materiałom przerobimy cały potrzebny program do matury. Wiedza, którą opanujesz: — znajomość historii malarstwa, rzeźby i architektury od . . .

80 zł
za 60 min

Anna

Prowadzę zajęcia online z historii sztuki, kultury i kina. Zapraszam!

Pomogę przygotować się do olimpiady, matury oraz egzaminów na uczelniach wyższych. 

Wspólnie będziemy też rozwijać Twoje zainteresowania. Moje podejście do każdej osoby jest bardzo indywidualne. . . .

120 zł
za 60 min