Ogłoszenia

Historia sztuki

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Agnieszka

Zapraszam do świata sztuki! Jestem magistrem historii sztuki...

Zapraszam do świata sztuki! Jestem magistrem historii sztuki. Udzielam korepetycji od 8 lat, jak do tej pory wszyscy moi uczniowie zdali maturę. Osoby które uczyłam bez problemu dostawały się na kierunki tj. hi . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Solidnie przygotowuję do matury z historii sztuki, pomagam u...

Solidnie przygotowuję do matury z historii sztuki, pomagam uzupełnić braki wiedzy na szkolne zajęcia. Lekcje ze slajdami. . . .

25 zł
za 60 min

Elżbieta

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zaró...

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zarówno do pisemnej, jak i ustnej części egzaminu maturalnego z historii sztuki. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Zapewniamy materiały dodatkowe i konk . . .

25 zł
za 60 min

Marta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam st...

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam studia z wyróżnieniem. Przygotowuje do matury z historii sztuki od 2006 roku. Potrafię dobrze i precyzyjnie przekazać swoją wiedzę z zakresu histori . . .

40 zł
za 60 min

Średnie

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z przedmiotu -> HISTOR...

Przygotowanie do egzaminu maturalnego z przedmiotu -> HISTORIA SZTUKI w formie indywidualnych lekcji z uczniem. Zajęcia prowadzone są z doświadczonym EGZAMINATOREM MATURALNYM. Lekcje (60 min.) prowadzone są w . . .

50 zł
za 60 min

Ewa

Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje plastyczne oraz pogłębić d...

Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje plastyczne oraz pogłębić doskonalenie własnego warsztatu to zapraszam do swojej słonecznej pracowni. Prowadzę zajęcia z rysunku i malarstwa klasycznego oraz pomagam rozwiną . . .

30 zł
za 60 min

C

Pomoc w pisaniu prac licencjackich,magisterskich oraz pomoc ...

Pomoc w pisaniu prac licencjackich,magisterskich oraz pomoc w przygotowaniu do egzaminów u doktorantki nauk humanistycznych z biegłą znajomością języka angielskiego. Profesjonalnie. Zakres : filologia angielska . . .

60 zł
za 60 min

Monika

ZAPRASZAM NA NIEBANALNE, INTERESUJĄCE I EKSCYTUJĄCE ZAJĘCIA ...

ZAPRASZAM NA NIEBANALNE, INTERESUJĄCE I EKSCYTUJĄCE ZAJĘCIA Z HISTORII SZTUKI! Koniec ze sztampowymi lekcjami z historii sztuki, koniec z nauką "na pamięć", koniec z nudnymi wycieczkami po muzeach! Pragnę zap . . .

50 zł
za 60 min

Elżbieta

Witam! Jestem studentką, któta od ponad trzech lat z powodze...

Witam! Jestem studentką, któta od ponad trzech lat z powodzeniem udziela korepetycji z historii. Pomogę nadrobić i usystematyzować materiał, napiszę pracę na każdy temat, przygotuję do każdego rodzaju egza . . .

20 zł
za 60 min