Ogłoszenia

Historia sztuki

Egzaminatorka

HISTORIA SZTUKI KOREPETYCJE Warszawa - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR MATURALNY

Lekcje z doświadczonym egzaminatorem MATURALNYM oraz NAUCZYCIELKĄ, przygotowujące praktycznie do testu maturalnego z HISTORII SZTUKI Przygotowanie do egzaminu maturalnego z przedmiotu -> HISTORIA SZTUKI w fo . . .

95 zł
za 45 min

Filip

HISTORIA SZTUKI

Oferuję korepetycje z historii sztuki - przygotowanie do matury oraz Olimpiady Artystycznej. Studiowałem historię sztuki na UW, byłem dwukrotnie wyróżnionym finalistą Olimpiady Artystycznej w sekcji plastyki. . . .

50 zł
za 60 min

Egzaminatorka

KOREPETYCJE HISTORIA SZTUKI matura 2022 - historia sztuki korepetycje Kraków

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - EGZAMINATOR przygotowuje do * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki hum . . .

95 zł
za 45 min

Anna

Korepetycje/ konsultacje z historii sztuki

Hejka, jeśli szukasz korepetytora z historii sztuki z zamiarem przygotowań maturalnych lub do innych celów na poziomie licealnym jak np. Olimpiada Artystyczna to z chęcią Tobie pomogę. Zajmuje się głównie t . . .

45 zł
za 60 min

Dawid

Korepetycje z historii sztuki

Cześć! Masz w planie zdawać maturę z historii sztuki ?  Potrzebujesz powtórki przed sprawdzian em albo egzamin em? Nie wiesz od czego zacząć, co jest ważniejsze a co nie? Tutaj pojawiam się ja! . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje z historii sztuki

Dzień dobry! Z zawodu jestem architektem. W 2013 r. zdawałam maturę z historii sztuki w ramach przygotowań na studia. Później miałam historię architektury jako przedmiot na studiach. Jestem w stanie przekaz . . .

50 zł
za 60 min

Kasia

HISTORIA SZTUKI - korepetycje, przygotowanie do matury

Jestem studentką I roku Psychologii. Pasjonuję i interesuję się sztuką od kiedy tylko sięgam pamięcią. W intensywniejszym wymiarze swoją wiedzę pogłębiam od 3 lat. Chętnie udzielę korepetycji z histori . . .

50 zł
za 60 min

Beata

Historia sztuki lekcje

Chcesz przygotować się do matury z historii sztuki, a nie wiesz, jak samodzielnie się za to zabrać? A może potrzebujesz kogoś, kto skontroluje Twoje umiejętności? Jako pasjonatka sztuki oraz studentka Insty . . .

45 zł
za 60 min

Julia

Korepetycje z Historii Sztuki ze studentką ASP

Nazywam się Julia i jestem studentką Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na wydziale Sztuki Mediów. Obcuję ze sztuką na codzień dlatego chętnie zarażę pasją i podzielę się sposobami na przyswojenie szer . . .

45 zł
za 60 min

Agnieszka

Korepetycje -historia sztuki

Korepetycje, przygotowanie do matury z historii sztuki, mgr historii sztuki, nauczyciel z doświadczeniem . . .

40 zł
za 60 min