Ogłoszenia

Historia sztuki

Maksymilian

Uczę historii sztuki, online bądź we Wrocławiu

Uczę historii sztuki, online bądź we Wrocławiu. Jestem absolwentem liceum plastycznego i studiuję rzeźbę na ASP. Jestem wielkim pasjonatem historii sztuki, uczestnikiem olimpiady z historii sztuki, w której . . .

40 zł
za 60 min

Egzaminatorka

HISTORIA SZTUKI KOREPETYCJE Warszawa - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR MATURALNY

Lekcje z doświadczonym egzaminatorem MATURALNYM oraz NAUCZYCIELKĄ, przygotowujące praktycznie do testu maturalnego z HISTORII SZTUKI Przygotowanie do egzaminu maturalnego z przedmiotu -> HISTORIA SZTUKI w fo . . .

95 zł
za 45 min

Filip

HISTORIA SZTUKI

Oferuję korepetycje z historii sztuki - przygotowanie do matury oraz Olimpiady Artystycznej. Studiowałem historię sztuki na UW, byłem dwukrotnie wyróżnionym finalistą Olimpiady Artystycznej w sekcji plastyki. . . .

50 zł
za 60 min

Egzaminatorka

KOREPETYCJE HISTORIA SZTUKI matura 2022 - historia sztuki korepetycje Kraków

Nauczyciel akademicki z doświadczeniem - EGZAMINATOR przygotowuje do * EGZAMINU MATURALNEGO * historia * historia sztuki * wos * EGZAMINU NA UCZELNIACH WYŻSZYCH (ASP, architektura oraz wszystkie kierunki hum . . .

95 zł
za 45 min

Weronika

Chętnie poprowadzę korepetycje z Historii Sztuki :)

Mam na imię Weronika i jestem Magistrem Sztuk Pięknych. Chętnie poprowadzę zajęcia z zakresu historii sztuki, także dla młodszych dzieci, oraz pomogę w realizacji prezentacji/projektów/innych związanych ze . . .

80 zł
za 60 min

Małgorzata

Udziela korepetycji.

Korepetycje w domu ucznia-przygotowywanie do egzaminów z fotrepianu,kształcenia słuchu,historii muzyki. . . .

50 zł
za 60 min

Anna

korepetycje z historii sztuki, przygotowanie do matury i na egzaminy wstępne, online i stacjonarnie

Udzielę korepetycji z historii sztuk uczniom szkół średnich, pomogę w przygotowaniu do matury i egzaminów wstępnych na studia. Będziemy pracować na materiałach wizualnych, prezentacjach, rozwiązywać du . . .

50 zł
za 60 min

Marta

Korepetycje z historii sztuki

Chętnie zarażę cię pasją do historii sztuki i przygotuję do matury. Urozmaicam lekcje wypadami do muzeów, notatkami i prezentacjami dla uczniów. Wiem, że historia sztuki to „kobyła”, wymaga zapamięt . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Korepetycje/ konsultacje z historii sztuki

Hejka, jeśli szukasz korepetytora z historii sztuki z zamiarem przygotowań maturalnych lub do innych celów na poziomie licealnym jak np. Olimpiada Artystyczna to z chęcią Tobie pomogę. Zajmuje się głównie t . . .

45 zł
za 60 min

Dawid

Korepetycje z historii sztuki

Cześć! Masz w planie zdawać maturę z historii sztuki ?  Potrzebujesz powtórki przed sprawdzian em albo egzamin em? Nie wiesz od czego zacząć, co jest ważniejsze a co nie? Tutaj pojawiam się ja! . . .

40 zł
za 60 min