Ogłoszenia

Historia sztuki

Egzaminatorka

HISTORIA SZTUKI KOREPETYCJE KRAKÓW - NAUCZYCIELKA - EGZAMINATOR MATURALNY

Lekcje z doświadczonym egzaminatorem MATURALNYM oraz NAUCZYCIELKĄ, przygotowujące praktycznie do testu maturalnego z HISTORII SZTUKI Przygotowanie do egzaminu maturalnego z przedmiotu -> HISTORIA SZTUKI w f . . .

65 zł
za 45 min

Edyta

Historia sztuki, ostatnie terminy korepetycji!

Cześć, prowadzę zajęcia z zakresu historii sztuki, posiadam wiele materiałów pomocnych w nauce. Oferuję lekcje online jak również u ucznia bądź u siebie. Zainteresowanych proszę o napisanie sms'a, odd . . .

25 zł
za 60 min

Emilia

Udzielę korepetycji z historii sztuki

Jestem po dwóch kierunkach studiów związanych z kulturą i sztuką, ukończyłam Media Interaktywne i Widowiska oraz Historię sztuki (oba kierunki na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu). Aktu . . .

45 zł
za 60 min

Aneta

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisa...

aneta.snopkowska@gmail.com Oferuję kompleksową pomoc w pisaniu prac dyplomowych, licencjackich, magisterskich, ale również i zaliczeniowych, wymagających rzetelnego przygotowania oraz wiedzy. Gwarantuję indywi . . .

15 zł
za 60 min

Agnieszka

Zapraszam do świata sztuki! Jestem magistrem historii sztuki...

Zapraszam do świata sztuki! Jestem magistrem historii sztuki. Udzielam korepetycji od 8 lat, jak do tej pory wszyscy moi uczniowie zdali maturę. Osoby które uczyłam bez problemu dostawały się na kierunki tj. hi . . .

40 zł
za 60 min

Anna

Solidnie przygotowuję do matury z historii sztuki, pomagam u...

Solidnie przygotowuję do matury z historii sztuki, pomagam uzupełnić braki wiedzy na szkolne zajęcia. Lekcje ze slajdami. . . .

25 zł
za 60 min

Elżbieta

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zaró...

Witam! Oferujemy profesjonalne i rzetelne przygotowanie zarówno do pisemnej, jak i ustnej części egzaminu maturalnego z historii sztuki. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie. Zapewniamy materiały dodatkowe i konk . . .

25 zł
za 60 min

Marta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam st...

Jestem absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyłam studia z wyróżnieniem. Przygotowuje do matury z historii sztuki od 2006 roku. Potrafię dobrze i precyzyjnie przekazać swoją wiedzę z zakresu histori . . .

40 zł
za 60 min

Ewa

Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje plastyczne oraz pogłębić d...

Jeśli chcesz rozwijać swoje pasje plastyczne oraz pogłębić doskonalenie własnego warsztatu to zapraszam do swojej słonecznej pracowni. Prowadzę zajęcia z rysunku i malarstwa klasycznego oraz pomagam rozwiną . . .

30 zł
za 60 min

C

Pomoc w pisaniu prac licencjackich,magisterskich oraz pomoc ...

Pomoc w pisaniu prac licencjackich,magisterskich oraz pomoc w przygotowaniu do egzaminów u doktorantki nauk humanistycznych z biegłą znajomością języka angielskiego. Profesjonalnie. Zakres : filologia angielska . . .

60 zł
za 60 min