Ogłoszenia

Informatyka

Piotr

NOWA MATURA 2021 ! [Ostatnie miejsca STAŻ/PRACA ZIMA] JAVA/ C++/ ANDROID/ PYTHON

Specjalizuję się w przygotowaniu ludzi pod staże i pracę wraz z możliwością zatrudnienia w zakresie programistyki !!! ############# Oferta staże Jesien/Zima 2022/2023: ############# Posiadam kompl . . .

150 zł
za 60 min

Tomasz

Technik informatyk Egzamin EE.08 / INF.02 na 100%

Jestem nauczycielem praktykiem. Od ponad 10 lat przygotowuję egzaminy EE.08/ INF.02. Poza pracą w szkole prowadzę również działalność zawodową w kilku Trójmiejskich firmach. Zajęcia mogą odbywać się w s . . .

150 zł
za 60 min

Tomasz

Spersonalizowane przygotowanie do nowej formuły matury z informatyki. ✔️ Programowanie ✔️ Access ✔️ Excel✔️Teoria

W maturze z informatyki najważniejsze jest podejście indywidualne do każdego ucznia. Na podstawie pierwszych lekcji chcę zbadać stan wiedzy ucznia z 4 elementów maturalnych: Access Excel Programowanie (Py . . .

60 zł
za 60 min

Adrian

Korepetycje Unity 3D C#

Korepetycje Witam, Ofertę tą kieruję do ludzi zainteresowanych Środowiskiem Unity, C#, PUN2, Blender, Photoshop . Indywidualne lekcje tworzenia/projektowania gier w Unity, które pokażą fascynują . . .

60 zł
za 60 min

Patryk

Pomoc przy zrozumieniu/wdrożeniu Microsoft/Office365, rozwiązań Azure

To nie jest kolejne ogłoszenie nudnych zajęć z informatyki. Jeśli trafiłaś/eś na nie, masz konkretny temat do zrozumienia, być może mnóstwo pytań bez odpowiedzi. Pisz, dzwoń... postaram się Ci pomóc :) . . .

150 zł
za 60 min

Jędrzej

Informatyka, programowanie, kurs maturalny/przygotowanie do olimpiad/sprawdzianów na każdym etapie nauki

Studiuję kognitywistykę na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuję się szczególnie w programowaniu oraz zagadnieniach sztucznej inteligencji. Uczę informatyki, angielskiego i matematyki na poziomie gimnazjum, . . .

80 zł
za 60 min

Piotr

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking

Doświadczony korepetytor. Absolwent fizyki i ekonomii UW. Reytan 1989. English speaking. My whatsApp is:  +48 511 423 975 SKYPE. ZOOM. . . .

100 zł
za 45 min

Neo

Konsultacje programistyczne | Java | SQL

Jeżeli chcesz pracować w IT / potrzebujesz korepetytora - konsultacji lub masz zlecenie to DOBRZE TRAFIŁEŚ O mnie: -  profesjonalnie  : senior Java Developer w duzej korporacji z TOP 10, -  wyks . . .

70 zł
za 60 min

Informastyka

Programowanie dla studentów i początkujących

Mam na imię Kajetan i jestem absolwentem Polsko Japońskiej Akademii Technik Komputerowych ( PJATK ). Prowadzę akademię pod nazwą InformaStyka udzielająca korepetycje oraz szkolenia dla nowych i obecnych stude . . .

100 zł
za 60 min

AlgoAcademy

Informatyka - grupowe zajęcia do matury i mentoring indywidualny, który pomoże Ci rozwinąć skrzydła :)

CENA ZA ZAJĘCIA OD 20 ZŁ DO 240 ZŁ W ZALEŻNOŚCI OD WIELKOŚCI GRUPY Maturzysto, witaj w AlgoAcademy! Jesteś już prawie na końcu swojej edukacji szkolnej. Przed Tobą jeszcze najważniejszy egzamin - m . . .

240 zł
za 60 min