Ogłoszenia

Inowrocław

Żaneta

Jestem w liceum na profilu matematyczno-fizycznym i chętnie...

Jestem w liceum na profilu matematyczno-fizycznym i chętnie udzielę korepetycji z matematyki dzieciom z wszystkich klas szkoły podstawowej. Pomogę w zrozumieniu bieżącego materiału, przygotowaniu do sprawdzia . . .

15 zł
za 60 min

ZADANIA ONLINE

MATEMATYKA - ROZWIĄZYWANIE ZADAŃ ONLINE

Rozwiązywanie zadań (z możliwie szczegółowym opisem) z dziedzin matematycznych: algebra, analiza matematyczna, rachunek prawdopodobieństwa, statystyka opisowa i matematyczna, ekonometria, badania operacyjne, e . . .

1 zł
za 60 min

Agnieszka

DIAGNOZA I TERAPIA LOGOPEDYCZNA Z wykształcenia i zamiłowan...

DIAGNOZA I TERAPIA LOGOPEDYCZNA Z wykształcenia i zamiłowania jestem logopedką. Ukończyłam Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy jako logopedka i pedagożka. Po skończonych studiach pracowałam z dzie . . .

50 zł
za 60 min

Marcin

Przy większej ilości godzin cena do uzgodnienia....

Przy większej ilości godzin cena do uzgodnienia. . . .

35 zł
za 60 min

Oskar

Jezyk Hiszpanski w pismie i mowie (A1-C1)

Witam, udzielam korepetycji w luźnej, przyjemnej formie. Biegle operuję zarówno hiszpańskim, jak i angielskim. Pytania proszę składać na adres mailowy : oskarmakowski@yahoo.com . . .

40 zł
za 45 min

Karolina

Uczennica renomowanego liceum udzieli korepetycji z języka a...

Uczennica renomowanego liceum udzieli korepetycji z języka angielskiego, zarówno zajęcia uzupełniające dla dzieci, które nie nadążają za programem szkolnym, jak i zajęcia rozszerzejące zakres wiedzy. Dojaz . . .

15 zł
za 60 min

Mariusz

Spotkania dla osób znajdujących się na terenie miasta Inowro...

Spotkania dla osób znajdujących się na terenie miasta Inowrocław - także pobliskie miejscowości. Potrafię pomóc uczniom o każdym stopniu zaawansowania. Prowadzę lekcje z matematyki na wszystkich poziomach: . . .

20 zł
za 60 min

Barbara

Korepetycje z biologii i chemii

Jeżeli Twoje wymarzone studia to:  medycyna ,  farmacja ,  weterynaria ,  biologia ,  chemia itp. i chcesz zdać maturę na wystarczająco wysokim poziomie - świetnie trafiłeś . . .

60 zł
za 45 min

Alejandro

¡hola! Oferuję prywatne lekcje języka hiszpańskiego z NATI...

¡hola! Oferuję prywatne lekcje języka hiszpańskiego z NATIVE SPEAKEREM . Jestem doświadczonym oraz wykształconym nauczycielem języka hiszpańskiego (a także rodowitym obywatelem tego pięknego kraju). Jeże . . .

40 zł
za 60 min

Sebastian

Magister inżynier Automatyki i Robotyki ze zdaną maturą na p...

Magister inżynier Automatyki i Robotyki ze zdaną maturą na ponad 90% rozszerzoną oraz obroną na 5 udzieli korepetycji w godzinach popołudniowych po wcześniejszym umówieniu się. . . .

30 zł
za 60 min